Autor Wątek: SHIBUYA ULTIMA CPX /sprzedam albo zamienie na czarną  (Przeczytany 2018 razy)

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
SHIBUYA ULTIMA CPX /sprzedam albo zamienie na czarną
« dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:57:31 am »
Jak w temacie, mam praktycznie nowy celownik, na łuku był około 2 tyg, a strzelany kilka razy przez parę h, no jest nowy, jedyne zarysowanie jest od przekręcania właściwie DOCISKANIA celownika podczas skręcania do jego mocowania przy łuku, nie widać tego kompletnie kiedy celownik jest założony. W zestawie instrukcje, klucze pokrowiec, śrubki, no wszystko co daje producent. Celownik kupiłem w Polsce nowy, z racji, że kupiłem sobie nowego AXCEL'a a ten z racji wagi i gabarytów zostawiłem dla żony, ale koncepcja kolorystyczna się zmieniła, o ile u mnie srebrny pasował bardzo fajnie tak u kobity z racji doboru sprzętu dużo lepiej pasował by czarny, ostatecznie zamontuje ten i też nie będzie płaczu, ale może ktoś ma jasny łuczek w fajnych kolorach gdzie mu fajnie srebrny przypasuje, to możemy pomyśleć czy się nie dogadamy w jakiś sposób. Klasa celownika jest w sumie najwyższa, pod każdym względem, czy to wykonania, czy to pracy, czy to regulacji, nie ma się kompletnie do czego przyczepić, to raczej jednorazowy zakup na długie lata. Celownik to najnowszy model z tego roku.

Kilka fotek, oczywiście lipko nie jest w zestawie, w sumie już go nawet nie mam bo ma je ojciec teraz :).





a tak wyglądał na moim łuku





Cena 950zł nie do negocjacji, jest to praktycznie nowy sprzęt, dostępny od ręki, taniej niż kupić z ebaya bo z wysyłką do pl wychodzi jakoś 300-310$ x 3.3zł licząc z  opłatami paypalem to tak czy siak wychodzi ponad 1000. i czas oczekiwania 2-3tyg.

pzdr. Łukasz


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 09:30:18 am wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: SHIBUYA ULTIMA CPX /sprzedam albo zamienie na czarną
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2013, 08:57:44 pm »
UP,

dobra plan się zmieni :) chodzi mi po głowie różowo czarny AXCEL dla żony, więc oddam shibuye za 900, stan tak jak wcześniej pisałem praktycznie nówka.


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

paczek46

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Taki stary koń a łukami się bawi.
    • strona warmińskich łuczników i nie tylko..
Odp: SHIBUYA ULTIMA CPX /sprzedam albo zamienie na czarną
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2013, 07:11:24 pm »
Celowmnik nadal na sprzedaż?
DZIDOWNICE:Bowtech Specjalist#60;29"
Bowtech CPX Insanity vel rzeźnik
Celownik ;jeden do lasu drugi FITA
Dzidy: ostre kawałki carbonu.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: SHIBUYA ULTIMA CPX /sprzedam albo zamienie na czarną
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2013, 08:51:56 am »
Sprzedany :)

Ale nówki się za 950zł się kupuje w Polsce, o tutaj :) http://www.sklep-robinhooda.pl  napisz maila i powołaj się na forum jeden jegomość chwali się, nawet paragon dał, że tu najtaniej i kupił go za 950zł nowego :).


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350