Autor Wątek: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie  (Przeczytany 7109 razy)

cejkok79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • intuicyjnie
Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« dnia: Maj 01, 2013, 07:38:29 pm »
Witam.


zastanawiam sie nad lukiem KASSAI.nie mam jeszcze konkretnego modelu ale bedzie to pewnie mongolski.opinie ma dosc dobre,czy ktos go kupowal bo jest drozszy od naszych polskich ale zapewne lepszy.czy bylby ktos w stanie udzielic mi pomocy w kupnie takiego luczka bo nie za bardzo to ogarniam a nie moge znalesc u nas ofert.      bede bardzo wdzieczny za pomoc.   
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2013, 07:09:04 pm wysłana przez cejkok79 »
Samick Lightening 57# 29"

MisYogi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2013, 07:32:06 pm »
Witaj...

Ostatnimi czasy sam interesuję się zakupem łuku od Kassai. Przypuszczam , że u nas żaden sklep łuczniczy nie będzie miał ich w swej ofercie , natomiast moderator tego działu N , zaproponował mi ostatnimi czasy stronę z możliwością zakupu i wysyłki na terenie także Polski :

http://www.hunarchery.com/catalog/index.php

A ja sam znalazłem jeszcze takową :

www.bowshop.eu

Z tym że w tej chwili nie wiem z jakiego powodu nie dział - przynajmniej u mnie.

Powodzenia przy zakupie  8)
Samick SHB  65#
Hoyt GameMaster II  65#
Ben Pearson Javelina  45#
Hoyt Easton Ram Hunter II  60#

cejkok79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • intuicyjnie
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2013, 07:56:20 pm »
ok.dzieki.  sprawdzalem ta pierwsza strone i jest tam to czego potrzebuje ale czy podolam z zamowieniem to nie wiem bo w naszym ojczystym jezyku nie da sie zamowic a moj  ang.jest za cienki na to.
Samick Lightening 57# 29"

Sebastian Sliwka

  • Gość
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2013, 10:06:55 pm »
hello
wujek google zaniemówił? http://translate.google.pl/

cejkok79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • intuicyjnie
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2013, 03:53:44 pm »
no fakt. na to nie wpadlem. ;) ;) dzieki
Samick Lightening 57# 29"

Boullii

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2013, 10:19:29 pm »
Pogadajcie z ludźmi, którzy byli na mistrzostwach na Węgrzech. Węgierskie łuki to nie tylko Grozer i Kassai ale wielu innych i to o wiele tańszych a równie dobrych.
Sam miałem przyjemność oglądać węgierski łuk na zawodach w Toszku i jestem zafascynowany niesamowitą dynamiką przy naciągu 42# . Łuk był produkcji Peter Nemeth.
Od kilku osób wiem, że Kassai nie Węgrom (czytaj Polakom) sprzedaje tylko gorsze łuki. O kiepskiej jakości i kiepskim podejściu do klienta firmy Grozer i polskiego przedstawiciela jest już wiele napisane.
Pozdrawiam Paweł

PB

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2013, 11:20:19 am »
Od kilku osób wiem, że Kassai nie Węgrom (czytaj Polakom) sprzedaje tylko gorsze łuki.

Na pewno Kassai? Bardzo podobny tekst słyszałem (nie od Ciebie) o Grozerze.

Proszę nie mylić klubu A3D Toszek (skrót od Archery 3D Toszek) z nieformalną grupą (osobą?) TOSZEK ARCHERY 3D. Zbieżność jest zapewne przypadkowa. ;D

Boullii

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2013, 01:25:53 pm »
Ja na pewno wiem o Kassaim.
Pewnie taka tendencja jest aby konkurencji utrudnią. Od Kassaja chcieli kupić "konni". Podobno i tak mieli szczęście, że ich w ogóle wpuścił :)
Pozdrawiam Paweł

N

  • Gość
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2013, 08:27:22 pm »
Ja na pewno wiem o Kassaim.
Pewnie taka tendencja jest aby konkurencji utrudnią. Od Kassaja chcieli kupić "konni". Podobno i tak mieli szczęście, że ich w ogóle wpuścił :)

Grozer wcale nie jest lepszy...w zasadzie o tych dwóch "oryginałach" można powiedzieć że nie darzą nas (czyt. Polaków)specjalną "sympatią" a po hecach z reklamacjami(Grozer) , fatalną obsługą zamówień i brakiem jakiegokolwiek kontaktu(obaj) nawet mieć uzasadnione podejrzenia że są w jakiś szczególny sposób i tylko z im znanych powodów do nas uprzedzeni ...a może obu po prostu w pewnym momencie "uderzyła sodowa..."

PB

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2013, 03:00:34 pm »
Hmm, woda sodowa?  ;D

Proszę nie mylić klubu A3D Toszek (skrót od Archery 3D Toszek) z nieformalną grupą (osobą?) TOSZEK ARCHERY 3D. Zbieżność jest zapewne przypadkowa. ;D

Boullii

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2013, 01:41:59 am »
Popytałem w tym temacie i muszę sprostować sprawę Kassaiego. Ogólnie nie robi problemów a wręcz zachęca do kupna swoich produktów. Dotyczy to nie tylko łuków ale i siodeł oraz całego asortymentu ze swojego sklepu. Kwestia "niechęci" okazała się zeszłoroczne a w tym sezonie diametralna odmiana.
Pozdrawiam Paweł

N

  • Gość
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2013, 10:04:13 am »
Popytałem w tym temacie i muszę sprostować sprawę Kassaiego. Ogólnie nie robi problemów a wręcz zachęca do kupna swoich produktów. Dotyczy to nie tylko łuków ale i siodeł oraz całego asortymentu ze swojego sklepu.

Może i "nie robi" problemów ale Vazula udało mi się dopiero kupić(WIELKIE dzięki H.O.F ;) )za drugim razem z podanej przeze mnie w wątku "Grozer" strony...a i tam trwało to ponad 2.5 miesiąca...
Pan Kassai nie raczył odpowiedzieć na wysyłane mu maile ani razu w okresie od listopada 2011 do przełomu luty/marzec 2012...kiedy sobie odpuściłem...

Kwestia "niechęci" okazała się zeszłoroczne a w tym sezonie diametralna odmiana.

Taaaaa...
a jak go w międzyczasie upierdz...w zad jakaś końska mucha to będzie znów przychylny wyłącznie dla klientów na zachód od Renu  ;D dla mnie to mało poważne podejście ale cóż skoro jeden z drugim nie chce zarobić to skorzysta trzeci ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2013, 10:08:49 am wysłana przez N »

Boullii

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Łuk typ wschodni,{kassai}gdzie kupic?Pomozcie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2013, 09:04:54 pm »
Sprostowałem gwoli rzetelności ale nie zmienia to faktu olewatorskiego podejścia :) Na freha jest następny przykład olewania Polaków przez Grozera.
Pozdrawiam Paweł