Autor Wątek: Sprzedam strzały, ACC 3-39/440  (Przeczytany 3528 razy)

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Sprzedam strzały, ACC 3-39/440
« dnia: Kwiecień 13, 2008, 02:22:57 pm »
Witam,

Mam do sprzedania "prawie" komplet strzał Easton ACC w rozmiarze jak w tytule wątku. Strzały są cięte na długość 29,72 cala, czyli 75,5cm (sam promień). Licząc od wcięcia nasadki do końca grotu jest to 30,70 cala/78cm.
Wszystkie strzały są oklejone (lotki pomarańczowe Arizona , 1,5 cala) mają nasadki (zielone) i groty 100 grain.
Strzał jest 12. Ale! Jedna została uszkodzona ("prawie" Robin Hood), i uszkodzony fragment carbonu wypełniłem masą epoksydową i wyszlifowałem - tak czy owak ta strzała jest "gratis". Doskonale może sprawdzić się w warunkach 'testowych, bądż jako dawca "kawałków" do sztukowania". JInna (druga) strzała ma podobne wypełnienie na pierwszym calu swojej długości - strzelam nią na równi z innymi. Jeżeli kupujący zechce skrócić strzały (a jestem o tym przekonany) to ten mankament zniknie.
Tak więc mam do sprzedania 10-11 kompletnych strzał ACC. Sprzedaję z żalem, ale po ostatniej rekonfiguracji łuku okazały się one po prostu za krótkie...
Używane były niewiele, (kupione w czerwcu 2007 i służyły mi do października 2007. Potem zaczął się sezon halowy.
Cena: Sądzę, że 450 PLN będzie bardziej niż okazją. Nowy promień ACC kosztuje 50 PLN/szt.

Pozdrawiam
Maciek

P.S. Zainteresowanych proszę o PW.