Autor Wątek: 2011 Bear Carnage celność  (Przeczytany 22094 razy)

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: 2011 Bear Carnage celność
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 13, 2012, 08:45:10 am »
No przecież już się zgodziliśmy

O nawet o sobie w liczbie mnogiej Pan, sorki Panowie mówicie ;D

Monster

  • Gość
Odp: 2011 Bear Carnage celność
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 13, 2012, 01:14:56 pm »
Ale zanim wrzuci się do jednego worka "całą resztę" z prowokatorem o nickach: jopsa, joopsa, monster...itd. (który był już parokrotnie usuwany z tego forum i ciągle powraca ze swoimi kompleksami i jątrzeniem - w rewanżu za usunięcie z PBA)

Bezczelny łgarz. Nie mógł prowokator Kociołek "usunąć" nikogo z PBA, bo nie było takiej prawnej możliwości w obowiązującym wówczas jedynym wewnętrznym akcie prawnym - Regulaminie tej organizacji. Dalsze jątrzenie Kociołka zbywam milczeniem.

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: 2011 Bear Carnage celność
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 13, 2012, 02:13:49 pm »
Straszne musisz mieć chyba kompleksy - daj już spokój.
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

ArchDevil_Fabian

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: 2011 Bear Carnage celność
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 13, 2012, 04:58:40 pm »
Ja patrze na testy zawodowców a nie jopsów z których wynika że Carnage minimalnie szybszy. Ten który testowaliście był chyba opuszczony na 30# :). Ja mam to szczęście że blisko mam Adama i Krzycha więc są 2 dobre prasy które ściskają prawie wszystko :). Krzych ściska mojego Carnage i swoją Z7. Adam to już chyba każdy łuk ściska :). Polak potrafi!
Wracając do tematu co by nie mówić co by nie kupić hoyt, bear, math każdy strzela i to celnie. Brałbym Maxxisa bo Carnage już mam  :) i poleciłbym jednak Maxxisa o wadach bearów już mówiłem.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 05:03:29 pm wysłana przez ArchDevil_Fabian »
Bear Carnage, Qad Ultra-Rest HD, Toxonics HD55, Trophy Ridge ShockStop Delux, TruBall Cyclone
<Bowhunting.pl>