Autor Wątek: Ashanthill z Wawy  (Przeczytany 1834 razy)

Ashanthill

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ashanthill z Wawy
« dnia: Grudzień 26, 2011, 11:07:57 pm »
Witam
Od niedawna czytam trochę to forum i skoro korzystam z Waszej wiedzy to wypada się przedstawić.
Jestem Jacek ale w sieci lubię używać niku Ashanthill. Mieszkam w Warszawie. Pojawiam się na Siekierkach na 3D.
Strzelam sześć miesięcy, zaczynając od SKB 40#, obecnie mam huntera od "Tombow" 47#.
Niedawno miałem ochotę spytać o to "strzelanie intuicyjne", ale po przeczytaniu całego wątku nie było o co pytać. Po prostu wziąłem łuk, poszedłem na podwórko wywaliłem 100 strzał i wiedziałem o co chodzi. Strzelam tak od trzech dni i zmiana jest tak ogromna w celności i przyjemności ze strzelania, że nie mogę się doczekać poranka by znów polecieć strzelać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 10:08:55 am wysłana przez Ashanthill »

ChP Bear

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Ashanthill z Wawy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:53:50 pm »
A w którym miejscu jest to na siekierkach? Mieszkam nie daleko i też mam zamiar się wybrać tak jak i na rks marymont tylko, nie mogę czasu znaleść bo żona marudzi...;)
Piotr Chali

Bear Assault 70#
Viper Predator Pro
Qad HDX Ultra Rest
X Factor F-6
TRU Ball Short N Sweet

weribor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ashanthill z Wawy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:27:12 pm »
Vis a vis kościoła po drugiej stronie trasy. Teren dawnego fortu ziemnego. Można poznać po wysokich nasypach otoczonych fosą. Łucznicy zwyczajowo strzelają w "grajdole" z dwoma małymi boiskami. Pozostałe wykorzystują wiatrówkowicze, a mały z lewej strony modelarze RC.