Autor Wątek: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów  (Przeczytany 7540 razy)

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« dnia: Grudzień 13, 2011, 07:46:46 pm »
Witajcie, prosze o zgłoszenia chetnych do moderowania poszczególnych działów. Forum zostanie w weekend przebudowane i albo trole i kretyni tacy jak jopsa sobie pojda albo je całkiem zamknę bo mam mdłości czytając absurdalne dyskusje.

Z pozdrowieniami
Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

joopsa

  • Gość
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:32:26 pm »
kretyni tacy jak jopsa

ja pana nie obrażam.

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:36:07 pm »
więc ich nie czytaj! pamiętaj, że trole należą do rzadkości to mniej niż 1% tego forum :) a zamykając zamknął byś najlepsze forum poświęcone łucznictwu w tym kraju :) choć z drugiej strony Ci się nie dziwię (też mam dość czytania bzdur). Pozdrawiam serdecznie!
P.S. co do troli to może ma ktoś jakiś ciekawy pomysł jak ich się pozbyć? (jest jeden który stale wraca, taki trol bumerang ;) )
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:36:57 pm »
kretyni tacy jak jopsa

ja pana nie obrażam.
wyluzuj napisał "jopsa" a nie "joopsa" :)
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

lukilak1994

  • Gość
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:57:38 pm »

P.S. co do troli to może ma ktoś jakiś ciekawy pomysł jak ich się pozbyć?

Zablokować adres IP hosta z którego są wysyłane te wiadomości.

joopsa

  • Gość
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2011, 10:18:11 pm »
wyluzuj napisał "jopsa" a nie "joopsa" :)

To można pisać obraźliwie od internaucie "forlon"? No bo się różni od "forlorn" tylko jedna literą?
Nikogo nie wyzywam (to ja jestem wyzywany), piszę konkrety. A że tematy tych konkretów są ostatnio niewygodne dla rozmaitych łamiących prawo hucpiarzy? To chyba nie powód, by osoba podpisująca się jako "administrator" nazywała mnie "kretynem", a nie tych którzy obrażają i łamią prawo. Takich "zasad" nie akceptuję.

Zróbcie sobie tu cenzurę jaką chcecie. Zamiatajcie brudy pod dywan i spijajcie sobie z dzióbków. W tej sytuacji jako najbardziej godne funkcji obercenzora takiego forum proponuję wam dwie osoby w tym środowisku szanowane - jedną z wyrokiem sądowym, oraz drugą etyczną wsławioną etycznym publikowaniem na tym forum prywatnej korespondencji bez zgody piszącego, pełniącą już w etycznej łuczniczo - "myśliwskiej" firmie P"B"A  funkcję szefa Komisji Etyki, a poza tym pracującą w dziale prawnym etycznej firmy o której są nie tylko "ciekawe" artykuły które przytoczyłem, ale i takie opinie podkreślające jej etyczność:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,100003191,130767945,Re_Work_Service_opinie.html?v=2

pozdrowienia dla Mrożka, Kafki oraz Orwella.

Likwiduję konto "joopsa".     

preddy

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Walk Softly... And Carry A Big Gun
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2011, 12:52:09 am »
A ja zgłoszenia nie wyślę. Wyśle za to propozycję (może powinna nadawać się do tematu rekonstrukcji, ale co tam...) A może by tak KAŻDY łaskawie podawał swoje PRAWDZIWE dane osobowe ze zdjęciem włącznie (i z ew. weryfikacją danych, nawet skromnie płatną - procedury i pracę z tym związaną należy docenić) - wiele problemów powinno zniknąć samoistnie. Przypilnowałbym też słownictwa (niektóre ćwoki nawet słowa "kurwa" używają bezpodstawnie i nieumiejętnie) i ... większość problemów powinna zniknąć. Ale to tylko propozycja... Dzięki Forum czegoś się dowiedziałem, Kogoś poznałem, Gdzieś byłem - traktuję to jako Wartość i chciałbym, żeby Wartością dla mnie i dla innych pozostało...
Pozdrawiam,
Michał.
Taki recurve w liście...

Mam też czapkę Hoyt'a camo...:)

burykot

  • Gość
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2011, 07:28:25 am »
Cieszę się Panie Marku, że Pan dojrzał do zmian na naszym forum. Piszę, na naszym bo stało się one łuczniczym wspólnym dobrem. Bardzo niedobrze by się stało, gdyby Pan zlikwidował ten portal. W łucznictwie tak jak w życiu dzieją się rzeczy dobre i piękne, ale też jest trochę zła i "kwasów. Myślę, że każdy może tu wyrazić swoje odczucia. Wypowiadać się może także  Pan Joopsa, który uważa że stała się jemu ewidentna krzywda. Inna sprawa że mocno przesadza w wylewaniu swoich żali. Rada dla pana Joopsa, niech Pan nie żałuje tego co się stało (skoro jest to takie zło to PBA) można sobie znaleźć inną formę działania i nie pchać się tam gdzie nas nie chcą.
Ale wracając do tematu. Jestem za pełną jawnością. Chodzi o podanie nazwiska i miasta pochodzenia. Jeśli to komuś nie pasuje to nie musi brać udziału w dyskusji. Wedla zasady mojego byłego trenera Gerarda Nowaka (niestety już nie żyjącego), ..kazdy może strzelać z łuku, ale nie musi...
Mogę któryś z działów administrować i zapewniam że nie będzie w nim cenzury, tylko kontrola prawidłowości wpisów.
Ryszard Bukański
www.burykot.gorzow.pl

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2011, 08:10:07 am »
Zgłoszenie wysłałem na PW
Pozdrawiam.

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2011, 12:17:57 pm »
Witam, ja chce tu pozostać, za błędy swoje Przepraszam. Nie mam zamiaru nikogo negować, mam cięty czasami język, wiem o tym, lecz mam prawo do własnego zdania, lecz nie wolno nikomu szkodzić. Pozdrawiam Michał Majdan- Białogard, żonaty lat 46 już, wędkarz, miłośnik przyrody.
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Marek Tessarzik

  • Gość
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2011, 02:32:58 pm »
Witajcie, prosze o zgłoszenia chetnych do moderowania poszczególnych działów. Forum zostanie w weekend przebudowane i albo trole i kretyni tacy jak jopsa sobie pojda albo je całkiem zamknę bo mam mdłości czytając absurdalne dyskusje.

Z pozdrowieniami
Marek

Jakie prawa i  obowiazki bedzie mial taki Moderator?

Tez Marek  ;)

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2011, 03:17:57 pm »
Koledzy, uważam że nadeszła pora, aby oddzielić łucznictwo sportowe od myśliwskiego, w interesie nas wszystkich, i o to proszę, znam temat wiatrówek,gdy dochodziło do wypadków, znam podejście naszego rządy do łuków, oni mogą nam je ograniczyć, podobnie jak nożyki pow. 8cm.długości, jest to nadal bez prawne,na naszą korzyść, sam używam dużego nożyka na co dzień,jako wędkarz  i elektryk sam. lecz do rzeczy, z tego forum powinno zniknąć myślistwo z łukiem, niech koledzy zainteresowani tematem tego dopilnują. Tu jest sport. polowanie przenieście tutaj.  poluje.pl. tam też się udzielam, choć poluję biernie, uwalniam pogłowie z wnyków, i dokarmiam czasami, co do polowania z łukiem,to niech zajmą się ty osoby w temacie. proszę o rozwagę, i szacunek dla wszystkich łuczników,strzelców. Proszę nie potraktujcie mnie jak kol.joopsy   Michał Majdan z Białogardu, z zainteresowania wędkarz i pasjonat przyrody. Żona mnie rzuciła,  więc  znowu pokochałem łuk. i z nim śpię. ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 03:27:12 pm wysłana przez majdanek66 »
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 15, 2011, 04:29:52 pm »
Przepraszam, ale to jest bełkot.
Zobacz na forum archerytalk, wystarczy zrobić odpowiedni dział i jest OK, poza tym już ktoś napisał że jest to szeroko pojęte forum o łucznictwie.

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 15, 2011, 04:32:12 pm »
Witajcie, prosze o zgłoszenia chetnych do moderowania poszczególnych działów. Forum zostanie w weekend przebudowane i albo trole i kretyni tacy jak jopsa sobie pojda albo je całkiem zamknę bo mam mdłości czytając absurdalne dyskusje.

Z pozdrowieniami
Marek

Jakie prawa i  obowiazki bedzie mial taki Moderator?

Tez Marek  ;)

Moderator ? osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym ? publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet)

Tak przynajmniej powinno być, a jak będzie - zależy od Administratora

Administrator Forum - Najwyższa instancja związana z Forum. Odpowiada za całościowe funkcjonowanie Forum oraz jego zarządzanie i kontrolę od strony technicznej. Dodaje, usuwa, otwiera lub zamyka działy na Forum. Posiada możliwość zmiany rang. Nie ma obowiązku zajmować się moderacją forum. Nie musi przyjmować zgłoszeń z działów na Forum (chyba, że dotyczy całego forum). Podlegają mu Moderatorzy. Kontakt z Administratorem Forum odbywa się poprzez Prywatną Wiadomość na Forum.

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Wojtjur

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Prosze o zgłoszenia moderatorów poszczególnych działów
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 16, 2011, 03:10:06 pm »
Skoro moderator ma zadbac o przestrzeganie netykiety, to jako pierwszego powinien zbanowac administratora za nazwanie uzytkownika kretynem. Administrator jeszcze powinien wygłosic apel typu: >>jak mi tu k.. jakis j... ch... będzie uzywał p... wulgarnych słow, do go wyj... w ch..., kultury, k..., kultury!<<
Czas chlopcy zdjac zielone rajtuzy, oddac luki dzieciom i dorosnac.