Autor Wątek: ocenianie postów i forumowiczów  (Przeczytany 3276 razy)

Hungry

  • Gość
ocenianie postów i forumowiczów
« dnia: Listopad 29, 2011, 10:11:53 am »
szkoda że nie można oceniać wypowiedzi i wypowiadających się. Ostatnio pojawiło się wiele postów którym miałbym ochotę przypisać minusik  :D

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: ocenianie postów i forumowiczów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2011, 11:13:26 am »
Witaj, jeśli masz mnie na myśli, to zapodaj śmiało, tylko ludzie pełni dialogu i porozumienia zbudowali cywilizację. Jeśli mnie wymienisz w ogóle się nie pogniewam, wręcz przeciwnie, jeśli macie rację, walcie z (Grubej strzały). Bo ja mam do Marcin S, jego lekceważące podejście do myślistwa mnie zdziwiło, nic więcej,  :(
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Hungry

  • Gość
Odp: ocenianie postów i forumowiczów
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2011, 11:34:19 am »
Witaj, jeśli masz mnie na myśli, to zapodaj śmiało, tylko ludzie pełni dialogu i porozumienia zbudowali cywilizację. ...

dialog i porozumienie są możliwe tylko gdy rozmówcy podpisują się Imieniem i Nazwiskiem, a jak się wstydzą siebie i swoich wypowiedzi, ukrywając sie pod nick'ami to znaczy, że maja chyba problem z samym sobą

a kumu dałbym "dislike" to już jest moja prywatna sprawa  ;D

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: ocenianie postów i forumowiczów
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2011, 11:56:48 am »
Mam rozumieć że mi nie, bo podpisałem się dużymi literami,  ;) dziękuje wszystkim za wiadomości na PW. I teraz też Michał Majdan- Białogard. Ja osobiście proszę kolegów z licencjami PBA. aby swoje relacje na tym forum sportowym schowali pod tzw. poduszkę. Bo już z bloczka powstała śmiercionośna broń, idziemy ślepą uliczką, ku legalizacji bloczków,i obym się mylił. Dla zainteresowanych mam temat rozmowy z myśliwym, i jego stanowiskiem w tej kwestii, na wasze życzenie mogę opublikować je jawnie, i podpisać się imieniem i nazwiskiem, i dokładnym adresem. Michał.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 12:16:54 pm wysłana przez majdanek66 »
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: ocenianie postów i forumowiczów
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2011, 12:29:39 pm »
Dawanie minusów jest troszkę bez sensu moim zdaniem ale jak najbardziej jestem za opcją by móc dodawać + osobą które pomogły i post był przydatny. Jest to stosowane na wielu forach.

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: ocenianie postów i forumowiczów
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2011, 12:57:09 pm »
 Po co te plusy-minusy, wystarczy po prostu   dzięki, tak uważam. Bądźmy jak bracia, łączy nas pasja i sport.
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.