Autor Wątek: ból palców  (Przeczytany 16818 razy)

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: ból palców
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 08, 2011, 03:11:04 pm »
Odnośnie nowego tematu  Luk a kręgosłup to wolę ten temat poruszyć  w dziale  z łukami  bloczkowymi jeśli tam zagladasz
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

mati

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: ból palców
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 19, 2011, 09:35:05 pm »
Myśle, że powinieś trenować jakieś 2 godziny tygodniowo przez jakiś czas (mi to pomogło (miałem podobny problem)). A jeśli bordzo cie kusi  ;) to postzelaj z tradycyjnego z zekiera to utrzymasz mięśnie w kondycji.

Dróga sprawa
tak jak ktoś tu pisał cięciwa powinna lerzeć na pierwszych zgięciach trzech środkowych palców i gładko schodzić z palców tak jak byś przestał napinać w nich mięśnie. Może ci w tym pomóc klikier będziesz wiedział kiedy póścić cięciwę ale jak wolisz. Na zawodach on się przydaje ale jeśli strzelasz w domu dla przyjemności to nie zawracaj sobie głowy klikierem.

Mam nadzieję, że pomoglem       Powodzenia

mati

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: ból palców
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 19, 2011, 09:39:36 pm »
z roweru w maratonach przez kolana musialem zrezygnowac, z łuku tak latwo wykolegowac sie nie dam ;]

chyba... ;)
Niech Bóg broni, a jak się zagapi  to podjedziemy do Ciebie z ekipą  by Cie na ścieżkę prawdy ponownie nawrócić!!! 8)

Ps: Wybór środka perswazji pozostawiam Tobie...

Tak się składa, że paczek46 to mój trener wpadaj do Dobrego Miasta (Warmińsko-Mazurskie) chętnie ci pomożemy (mój e-mail mat1028@wp.pl)

klimur

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
    • www.klimur.pl
Odp: ból palców
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 02, 2012, 06:43:55 pm »
myhyhyyh, nie wiem czy wiesz ale strzelamy razem na treningach w Dobrym Miescie od kwietnia ubieglego roku ;)
----------------------------
www.klimur.pl

paczek46

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Taki stary koń a łukami się bawi.
    • strona warmińskich łuczników i nie tylko..
Odp: ból palców
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 02, 2012, 10:36:24 pm »
 ;D :D ;) :)ale numer... nie pomyślałbym że się nie poznacie ..no ale to nie jest najśmieszniejsze 26 stycznia o godz 10 zadzwonił do mnie kumpel z pytaniem gdzie jestem bo on jest pod halą a nikogo tu niema a jakiś pokaz łuczniczy miał być . zrobiłem wielkie oczy kto jeszcze w dobrym mieście robi pokazy łucznicze? kumpel odpowiedział mi że przeczytał w necie że właśnie dzisiaj powinienem właśnie pokazywać dzieciakom łuki....... niestety nie doczytał daty owszem 26 stycznia ale 2011!!!!
DZIDOWNICE:Bowtech Specjalist#60;29"
Bowtech CPX Insanity vel rzeźnik
Celownik ;jeden do lasu drugi FITA
Dzidy: ostre kawałki carbonu.