Autor Wątek: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?  (Przeczytany 40673 razy)

Tomek "Czarny"

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 01, 2011, 08:02:24 am »
Przeczytałęm cały wątek i mam pytanie:

Czy w 2012 będą zawody 3D, zgodnie z kalendarzem opublikowanym na forum?

Z mojej perspektywy czyli szarego łamacza strzał, wpisy na forum świadczą raczej o tym, że wszystko się wali w gruzy i dalej będziemy uprawiać nasze hobby w warunkach domowych lub na imprezach familijnych.

Jak to dalej będzie? Czy jako szary łamacz strzał mam być członkiem PZŁ? Jakie to ma dla mnie znaczenie?
Proszę tak prosto z mostu, jak po pary browarkach  ;)

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 01, 2011, 10:46:40 am »
Co do członkostwa w PZŁ nie ma żadnych dokumentów podpisanych przez PŁ3d i PZŁ o których bym wiedział.
O ile wiem nie odwoływał nikt zawodów zawartych w kalendarzu na rok 2012, dyskusja dotyczyła zupełnie innej kwestii.
Pozdrawiam

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 01, 2011, 11:59:38 am »
byłem niemal na wszystkich zawodach 3D jakie były organizowane w Polsce byłem na zawodach rangi pucharu Europy i wiecie co...     takiej atmosfery jaka była na pierwszych kilku imprezach w Polsce nie było nigdzie indziej... bo tegoroczny sezon to był jakiś chory wyścig zbrojeń... kto lepiej i sprawniej zorganizuje zawody, u kogo będzie więcej zawodników, kto zrobi lepszą oprawę... a w rezultacie wszystko się o kant dupy roztrzasło przynajmniej dla mnie...

uważam że zabiliśmy ducha naszych zawodów 3D my wszyscy zawodnicy i organizatorzy...
 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 DZIĘKUJĘ BARDZO ARKU !!!!!!!!!!!!!!!!
Miałem nie zabierać głosu w tym poście ale nie moge nie odnieść się do tego co napisał AREK G.
----- ATMOSFERE NA ZAWODACH TWORZĄ WSZYSCY KTÓRZY NA NICH SĄ !!! ----
Jak dla niektórych organizowanie coraz lepszych zawodów i podnoszenie ich prestiżu jest porażką to po co wogóle organizować zawody !!!!  Lepiej sobie postrzelać za stodołą w snopki siana  ???
Tomasz Kobuszewski

_michaś

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 01, 2011, 06:22:41 pm »
A wystarczyłby jeden uścisk dłoni i szczere dziękuję. Ku... dlaczego tacy jesteśmy? ...
Lepiej bym tego nie ubrał w słowa.

@tomasz.k
Jak strzelasz zawody pod patronatem klubu to takie wyniki nie są honorowane. Równie dobrze ja mógłbym zrobić Mistrzostwa Polski za stodołą, przywalić na dyplomie każdemu pieczątką wystruganą z kartofla że jest miszcz. Myślisz, że ktoś Ci na taki dokument przyzna dofinansowanie?

W tym wątku pisał Darek Wyciślik i Wookie, że patronat ma zasadnicze znaczenie w pozyskiwaniu funduszy na rozwój dyscypliny sportowej.

Lucek pisze, że jest już wszystko dogadane z prezesem PZŁ, jest miejsce w zarządzie dla specjalisty d/s 3D, jest możliwość ułatwienia klubom pozyskiwania funduszy dzięki legalizacji wyników.

I co? I zamiast iść za ciosem, dowiedzieć się co jest ustalone, zaczyna się udowadnianie, że Lutek jest niedysponowanym delegatem, który nic nie robił i grożenie, że ktoś inny przejmie jego funkcję. Potem okazuje się, że tak właściwie to jednak delegatem nie jest od miesiąca, tylko jest nim kto inny. Później, że Lutek nic nie ustalił i zaniechał rozmów. Na koniec dowiadujemy się, że nie ma oficjalnych pism z PŁ3D a PZŁ. To, że nie ma to sprawa oczywista, bo PŁ3D nie jest żadną organizacją formalną i takich pism być nie może. Dowiadujemy się wszystkiego o Lucku tylko nie o tym jakie są dalsze plany na rozwój PŁT3D.

Taka dyskusja jest po prostu infantylna i żenująca. Jawnie widać, że nie idzie o podniesienie poziomu zawodów (na przykład poprzez patronat PZŁucz), bo do tego wystarczyłby jeden uścisk dłoni i szczere dziękuję. Ku... dlaczego tacy jesteśmy? ...

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 01, 2011, 08:20:37 pm »
Michale mam kilka pytań do Ciebie.
- czy byłeś zaproszony na zebranie organizacyjne dotyczące zawodów w 2011 roku oraz konsekwencji rozpadu EAA.
- jeżeli byłeś to proszę przypomnij wszystkim jakie ustalenia zostały poczynione na tym zebraniu.


Informacja dodatkowa formalna organizacją jest klub X10 Jaworze który to od początku był ośrodkiem PŁ3D.

Przypomnienie z Historii
http://x10jaworze.prv.pl/Aktualnosci/EEA3D.html


« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 08:59:59 pm wysłana przez Adam Cymkiewicz »

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 01, 2011, 09:06:26 pm »
Witam !!!
_michaś
Czekam z niecierpliwością aż zrobisz Mistrzostwa Polski !
Nawet za stodołą i z pieczatką z kartofla :)

Prosze przeczytaj dokładnie co napisał REAKTOR .Nie chodzi mi o to czy będziemy z PZŁ czy z inną organizacją czy też wogóle z nikim. Tylko jest mi przykro i napewno innym organizatorom którzy angażują się całym sercem żeby było jak najlepiej wszystkim na zawodach. :'(
Tomasz Kobuszewski

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 01, 2011, 10:04:37 pm »
Co do członkostwa w PZŁ nie ma żadnych dokumentów podpisanych przez PŁ3d i PZŁ o których bym wiedział.
No to informacja dla zainteresowanych o stopniu zaawansowania rozmów.

"
Data: 2011-03-16 21:14
Nadawca: "Henryk Jurzak" <henryk.jurzak@archery.pl>
Adresat: "Centrum Łucznicze" <centrum.lucznicze@interia.pl>; archery@archery.pl; e.jedrzejczyk@archery.pl; hskrzypek1@poczta.onet.pl; z.kozlowski@archery.pl;

Witam

widziałem, że Pan dzwonił ale nie mogłem odebrać...

odp na pytania:
sędzia winien otrzymać podobnie jak na zawodach łuków klasycznych,
PZŁucz zagwarantuje dyplomy, ( i medale po określeniu wcześniej ilości - lub zakupicie i obciążycie wcześniej umówioną z księgową w Warszawie fakturą),
opłata startowa od zawodnika na zawodach jest w waszym wypadku własnością Waszą, czyli bezpośredniego organizatora, 
zawodnicy 3D wg mnie (to jeszcze zatwierdzi Zarząd ale dopiero zbierze się w czerwcu - w między czasie decyduje Prezes PZŁucz) powinni mieć licencję PZŁucz na ogólnych zasadach zgodnie z obowiązującym regulaminem - zawodnicy niezrzeszeni również po wypełnieniu wniosku (a podbitego przez X-10 co będzie oznaczało weryfikację) z taką samą kwotę jak zrzeszeni.

Biuro PZŁucz czeka od jutra na nowych licencjonowanych zawodników 3D w PZŁucz...

zdrowia

Henryk Jurzak
"
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 10:12:59 pm wysłana przez achim »

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 01, 2011, 10:14:54 pm »
A jak to się ma to cytatu który przytoczyłeś. ??

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 01, 2011, 10:27:12 pm »
Informacja dodatkowa formalna organizacją jest klub X10 Jaworze który to od początku był ośrodkiem PŁ3D.
No jak się łapiemy za słówka i szczegóły to mam pytanie.
Czy jest uchwała zarządu X10 Jaworze o PŁ3D ?  ???  Czy może takie informacje są w statucie?

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 01, 2011, 10:30:24 pm »

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 01, 2011, 10:33:26 pm »
Informacja dodatkowa formalna organizacją jest klub X10 Jaworze który to od początku był ośrodkiem PŁ3D.
No jak się łapiemy za słówka i szczegóły to mam pytanie.
Czy jest uchwała zarządu X10 Jaworze o PŁ3D ?  ???  Czy może takie informacje są w statucie?

Ja mam pytanie do Pana?
Ma pan zastrzeżenia do mojej społecznej pracy na rzecz 3D jeżeli tak to w jakim zakresie.

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 01, 2011, 10:39:24 pm »
No na uchwałę lub umowę mi to nie wygląda  ??? Poza tym informacje zawarte tam są trochę nieaktualne.

Zastrzeżeń nie mam żadnych. Przecież nie wynika to chyba z moich wypowiedzi.

Po to jest forum żeby dyskutować i ewentualnie weryfikować informacje podawane przez uczestników dyskusji.

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 01, 2011, 10:46:42 pm »
Jeżeli nie ma Pan zastrzeżeń do mojej pracy to dlaczego zadaje pan pytania o rzeczy prowadzone przez Prezesa Klubu x10 którym był do ostatniego zebrania sprawozdawczo wyborczego  Pan Lucjan Socha.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 10:48:26 pm wysłana przez Adam Cymkiewicz »

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 01, 2011, 10:47:59 pm »
Ciąg dalszy korespondencji dla zainteresowanych.

"
------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: Re: MP 3D FITA
Data: 2011-03-18 19:30
Nadawca: "Henryk Jurzak" <henryk.jurzak@archery.pl>
Adresat: "Centrum Łucznicze" <centrum.lucznicze@interia.pl>;

Witam

oczywiście PZŁucz obejmie patronat nad zawodami 3D

czekam na info na www.archery.pl

zdrowia

...

W dniu 18 marca 2011 16:41 użytkownik Centrum Łucznicze <centrum.lucznicze@interia.pl> napisał:

Termin to 9 lipca MP 3D jednodniowe . Ale mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie a zarazem odpowiedz jest bardzo pilna. A mianowicie czy PZŁ obiąłby patronat nad Zawodami terenowymi 3D, a wtedy my zmienimy nazwę na Puchar Polski. Oczywiście wszystko na tych trzech rundach Pucharowych będziemy robic sami bez "wychciewania". Myślę też  że podczas tych rund Pucharowych moglibyśmy zrobić szkolenie dla sędziów PZŁ. Wiem że wszystko jest troszkę naciągane ale mamy rok przełomowy i musimy wszystko w nim dograć. Jak wszystko będzie ok. to w przyszłym roku PZŁ zleci organizację poszczególnych rund klubom i stowarzyszeniom jak Bóg przykazał. Dziś musimy napisać oficjalny komunikat dot. imprez  krajowych.
                                                                                                                           Pozdrowienia
"Henryk Jurzak" <henryk.jurzak@archery.pl> pisze:

Witam

wpiszę, tylko ustalmy termin

zostaje drugi weekend lipca?

dokładnie od kiedy do kiedy...

zdrowia

henryk jurzak

W dniu 18 marca 2011 08:44 użytkownik Centrum Łucznicze <centrum.lucznicze@interia.pl> napisał:

Witam.

Mam prośbę, czy mógł by Pan wpisać MP 3D w kalendarz. Co do licencji w tym roku na pewno będziemy mieli małe zamieszanie i musimy to wspólnie rozwiązać. Jeszcze bardziej popularną odmianą łucznictwa jest FIELD, wybieram się właśnie na Słowację coś powalczyć. W organizacji Fieldu również mamy doświadczenie. Jeżeli chodzi o 3D mamy extra program który liczy,pozycjonuje kategorie sprzętowe i wiekowe i co jest najfajniejsze drukuje nam wpisy na dyplomach..Program ten stworzył i perfekcyjnie dopracował Adam Cymkiewicz.
                                                                                                                                     Pozdrowienia
                                                                                                                                     Lucjan Socha
"

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Co dalej z Polskim Łucznictwem 3D?
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 01, 2011, 10:54:31 pm »
Jak miło dowiedzieć się co się działo Panie Achimie skąd pan ma takie dokumenty ?
Proszę jeszcze o te z drugiej połowy roku.