Autor Wątek: Rekonstrukcja forum  (Przeczytany 17412 razy)

joopsa

  • Gość
Odp: Rekonstrukcja forum
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 23, 2011, 07:55:24 pm »
Ja tylko nie mogę pojąć jednej rzeczy na tym forum. Zauważyłem ,ze bywa tak ,ze jakiś  uzytkownik usuwa swoj profil po czym zakłada kolejny. Pierwszy przykład z brzegu to ostatnimi czasy kolega joopsa.Najpierw w stopce był Turbo dymomenem czy jakoś tak  ;) a teraz nagle początkującym forumowiczem. Po co się to robi ? Czemu to ma słuzyć ? Kasuję się w ten sposób swoją przeszłość internetową czy jak ? Nie rozumiem tego.

Może wyjaśnię:
Jakaś grupka (jaka to konkretnie grupka nie będę pisał, bo to teraz prywatna sprawa między nimi a mną) planowała zrobić intrygę z moim udziałem. Powiem zarozumiale, lecz prawdziwie - jestem na tyle inteligentny, że przewidziałem zarówno ich plany, jak i pretekst który planowali użyć - jakieś moje wpisy na forum. Zatem zawczasu usunąłem wszystkie moje wpisy, by pretekst zniknął - i potem musieli przeprowadzić intrygę bez pretekstu, robiąc z siebie...

pozdrawiam
Robert

Miki

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Rekonstrukcja forum
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 23, 2011, 10:48:50 pm »
Podział który podał Rommi mnie się podoba tylko pasowało by umieścić w danej dziedzinie(łuk bloczkowy ,klasyczny ...)dział pod tytułem ''Moj pierwszy łuk''z jakimś  podstawowym info na temat danego rodzaju łuku.żeby nie czytać kolejnych postów typu; Cześć mam 185 i waże 90kg jestem silny i takie tam bla,bla bla ...co polecacie? bla,bla
BOWTECH ADMIRAL

PB

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Rekonstrukcja forum
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2011, 08:30:12 am »
Popieram burykota i PB, w takiej propozycji:

1.   Tematy ogólne:
a.   Zasady korzystania z forum
b.   FAQ
c.   Powitalnia
d.   Hydepark (forum "polityczne")

2.   Łucznictwo tarczowe
a.   Łucznictwo klasyczne
b.   Łucznictwo bloczkowe
c.   Imprezy łucznictwa tarczowego

3.   Łucznictwo terenowe
a.   Łucznictwo 2D/3D/FIELD
b.   Myślistwo
c.   Imprezy łucznictwa terenowego

4.   Łucznictwo tradycyjne
a.   Łucznictwo barebow
b.   Łucznictwo historyczne
c.   Imprezy łucznictwa tradycyjnego

5.   Giełda sprzętu

6.   Inne tematy związane z łucznictwem


Oczywiście, to główne zarysy, do dopracowania
Pozdrawiam.


Może zamiast "FAQ", to "Na początek", "Dla początkujących" lub "Przeczytaj zanim zaczniesz zadawać pytania", a może jedno i drugie? Tu bym widział tematy (wątki) typu "Mój pierwszy łuk".

Pkt 6. wrzuciłbym chyba jako e. do 1.

Zastanawiam się też, czy tych imprez łuczniczych jest tyle aby trzeba było dzielić to na kategorie? No i czy nie będzie kłopotu z tym gdzie umieścić ogłoszenia o niektórych zawodach i będą się pojawiać powielone we wszystkich kategoriach?

Czy "barebow", to dobre słowo? Mnie jakoś nie pasuje. Tylko nie wiem jakby je zastąpić.

Jeszcze jedna rzecz, format zapisu daty i godziny. Czy mógłby być domyślnie polski standard?
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 09:14:28 am wysłana przez PB »

Proszę nie mylić klubu A3D Toszek (skrót od Archery 3D Toszek) z nieformalną grupą (osobą?) TOSZEK ARCHERY 3D. Zbieżność jest zapewne przypadkowa. ;D

PK

  • Gość
Odp: Rekonstrukcja forum
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 05, 2011, 09:12:32 am »
Kolejny wątek na forum skasowany... :-\. Oby ostatni...(choć pod tym względem jestem już pesymistą)...
Przypomina mi to leczenie nie choroby, tylko jej objawów. Bakterie i wirusy z takiej terapii...zwykle się cieszą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 09:55:41 am wysłana przez Piotr Kociołek »

sas

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Rekonstrukcja forum
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:54:03 am »
Kolejny wątek na forum skasowany... :-\.
Kasowanie wątków świadczy jedynie o tym że ktoś nie chce wziąść odpowiedzialności za swoje słowa... To takie trochę okłamywanie tych, co nie zdarzyli do tych wątków zajrzeć.

joopsa

  • Gość
Odp: Rekonstrukcja forum
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 05, 2011, 07:57:36 pm »
Bakterie i wirusy z takiej terapii...zwykle się cieszą.

Pierwotniaki i BAkterie tym razem nie powinny się cieszyć. Dwa zainicjowane przez nie wątki zostały skasowane. lecz w ludzkiej pamięci ich czyny oraz słowa pozostały. Zawsze można je przypomnieć w razie kolejnej infekcji.
A teraz proszę nie drążyć tego tematu, bo znów powróci ostra biegunka o etiologii Pierwotniakowo - BAkteryjnej z nudnościami, wymiotami, gorączką i nieuchronnym bólem głowy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 11:01:45 pm wysłana przez joopsa »