Autor Wątek: Grzegorz ze Szczecina wita, strzelam z Mathews Prestige LH  (Przeczytany 10921 razy)

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Grzegorz ze Szczecina wita, strzelam z Mathews Prestige LH
« dnia: Styczeń 28, 2008, 01:05:27 am »
witajcie,
niektórych z Was miałem pewnie okazję spotkać na styczniowych zawodach łuczniczych w Poznaniu, na których miałem okazję zając prestiżowe 1 miejsce (tyle że od końca)  :)
Z łukami mam do czynienia już czas jakiś (będzie z 5 lat), jednak była to specyficzna przygoda. Strzelałem z klasyka bez przyrządów celowniczych i z łuków historycznych. W styczniu 2008 zakupiłem Mathews Prestige. Zarzekałem się że nie będę strzelał z bloczków, bo nie mają duszy, jednak zmieniłem zdanie.
W międzyczasie okazało się, że jestem lewooczny, więc strzelam z łuku dla leworęcznych.  Mój młodszy brat również strzela i z tego co wiem jest gdzieś na tym forum :)
Teraz rozglądam się za łukiem dla mojej dziewczyny i niewykluczone że będzie to używany Martin Scepter III.

Pozdrawiam.

Grzegorz Gierek


« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2008, 01:08:21 am wysłana przez g13r0 »

mgo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 228
Odp: Grzegorz ze Szczecina wita, strzelam z Mathews Prestige LH
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2008, 07:18:45 pm »
Witaj Grzesiek, co do Sceptera III to dobry wybór ale nie na początek i tym bardziej dla dziewczyny, ze względu na system camów furious i nitrous cam są mało komfortowe szybko idzie się zmęczyć  ;D