Autor Wątek: FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców  (Przeczytany 2527 razy)

Hungry

  • Gość
FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców
« dnia: Lipiec 01, 2011, 01:17:20 pm »
... pierwsze o jakim ja wiem :)

Compound Seminar for Coaches
A seminar for compound will take place from 22-30 October 2011 at the FITA MEAC in Cairo, Egypt
under the expertise of Josef PREISSER (RSA) and Coach MUN Baek Woon. The course is open to all
FITA Member Associations in good standing with FITA, Coaches that are certified level I & II or with
equivalent experience. No registration fee will apply!
All applications of the candidates must include:
??An archery/sport resume with coaching activities and achievements so far
??A letter of motivation as to why the participant is applying for this project
??Letter of support from your national federation, providing details on coaching status and conditions of the candidate
??A passport copy or at least all details
??Name of the departure airport
??Details of the arrival and departure flight: Airline Company, flight numbers, dates and times

For VISA applications, the participants must submit 4 to 5 weeks in advance their passport copies to
FITA Development Department, in order to receive the invitation letter for the VISA procedure.
Do not hesitate to contact the FITA Development & Coaching Department for any further
information you may require, and kindly submit your applications to Mrs Deqa NIAMKEY,
dniamkey@archery.org.

Application deadlines: 15 August 2011. A maximum of 15 participants will be entered; the
principle of "First arrived ? first served" will apply.

PK

  • Gość
Odp: FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2011, 01:49:13 pm »
ciekawe...
...ale już widzę tłum naszych trenerów na lotniskach... ;)

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2011, 03:15:26 am »
ciekawe...
...ale już widzę tłum naszych trenerów na lotniskach... ;)
hmmm
ja nie znam żadnego trenera (z formalnymi papierami) łucznictwa bloczkowego ? Są w Polsce tacy ?

lucznikruda

  • Gość
Odp: FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:02:07 am »
Czym się różni trener łucznictwa bloczkowego od trenera łucznictwa np klasycznego? Czy jest coś takiego jak trener łucznictwa bloczkowego (z formalnymi papierami)?

Hungry

  • Gość
Odp: FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:56:24 am »
obecnie to chyba tylko kwestia specjalizacji
btw. trener o specjalizacji klasycznej nie jest w stanie trenować zawodnika bloczkowego bez znajomości specyfiki bloczkowej :)

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: FITA organizuje pierwsze seminarium dla trenerów bloczkowców
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2011, 04:42:20 pm »
obecnie to chyba tylko kwestia specjalizacji
btw. trener o specjalizacji klasycznej nie jest w stanie trenować zawodnika bloczkowego bez znajomości specyfiki bloczkowej :)
też tak uważam dlatego zapytałem.
dotychczasowe sukcesy polskich bloczkowców (głównie mam na myśli Anne Stanieczek) to wynik samozaparcia, wytrwałości, wrodzonych predyspozycji, dobrych rad kolegów i koleżanek, nie wiem czy Pani Anna posiada trenera ale pewnie sama potrafiła by już czegoś nauczyć
z całą pewnością jest wspólna baza dla tych obydwu odmian łucznictwa ale bloczek to jednak inny rodzaj łuku