Autor Wątek: pomocy DIAMOND JUSTICE  (Przeczytany 3834 razy)

adifri

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 74
pomocy DIAMOND JUSTICE
« dnia: Styczeń 11, 2008, 11:57:35 pm »
witam.
 jestem bardzo poczatkujacym bloczkowcem:):) poczulem nie pasje lecz obsesje jesli chodzi o lucznictwo. luk kupilem a dopiero teraz czytam co sie z czym je. wiem ze to troche glupie ale coz, akurat tak wyszlo. wiele mozna sie dowiedziec o lukach typu HOYT ale nic jeszcze nie znalazlem o swoim luku(oprocz strony firmy diamond- ale te znaczki co oni pisza nic mi nie mowia). prosze o pomoc-opinie na temat tego luku    jest to DIAMOND JUSTICE model z roku 2006, celowwnik myśliwski RED HEAD z trzema swiatlowodami ale niestety bez tego fajnego bombelka poziomicy:). sila naciagu 70 lb (o ile oznaczenie 70# NBU to wlasnie oznacza?) przeprzaszam za niefachowy jezyk ale tak mi bedzie wygodniej: dostalem do tego luku dwie dodatkowe czesci a mianowicie takie łezki metalowe ktore jak zauwazylem montuje sie do dolnego owalnego bloczka. zatem łącznie z tym ktory juz tam jest mam takich czesci 3 sztuki (oznaczone DF 1, DF 2, DF3)  w 3 roznych wymiarach PO CO ONE SA i co zmieniaja w pracy luku. kolejne moje pytanie dotyczy tych bloczkow: co to oznacza ze mam jeden bloczek (gorny) okragly a drugi taki owalny. na tym owalnym bloczku widnieje symbol D4.0'' - co to moze znaczyc. i jeszcze jedno: na owym bloczku jest taka sruba regulacyjna z takim malym odbojnikiem(opiera sie on o ramie gdy cieciwa jest naciagnieta)  coz ta srubka reguluje - bo jesli dlugosc naciagu to gdzie reguluje sie sile luku (jego "moc")



z gory dziekuje za wytrwalosc w czytaniu moich wypocin i za ewentualne odpowiedzi
Diamond Justice 2006 (70# single cam)
Podstawka opadająca RipCord
Celownik Red Head hunting 3piny
Strzały Easton St.Epic 300
Spust Scott

adifri

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 74
Odp: pomocy DIAMOND JUSTICE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2008, 04:29:04 pm »
od razu lepiej sie czuje gdy wiem z czego strzelam:):)


dziekuje bardzo za odpowiedz.


pozdrawiam serdecznie.
Diamond Justice 2006 (70# single cam)
Podstawka opadająca RipCord
Celownik Red Head hunting 3piny
Strzały Easton St.Epic 300
Spust Scott