Autor Wątek: Czyszczenie promieni przed wymiana lotek  (Przeczytany 16250 razy)

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Czyszczenie promieni przed wymiana lotek
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2010, 09:52:25 am »
100 dolarów troszeczke mi szkoda ale postaram się takowy przyżąd zrobić sam :D

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Czyszczenie promieni przed wymiana lotek
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2010, 09:09:04 am »
ok. Okleiłem folią ("wraps", oklejka) węglówki, oddałem może ze 25 strzałów i w 2 strzałach odpadły te same lotki (2,25 cala), zastanawiam się dlaczego ??? bo strzalejąc z 4 calowych (bez oklejek) to się nie zdarzyło?
Hmmm. Nie wiem czy dobre "oklejki" w papierniczym zakupiłem, ciężko okreslić grubość jak ma się tylko jedno do wyboru i do tego przezroczyste. Kolorowe też były ale wydawały mi się grubsze. Przy zdejmowaniu oklejek zostało trochę kleju z nich na promieniu, więc usunąłem je za pomocą szmatki z alkoholem, zeszły ale trochę jeszcze są lepkie. ale fakt lotki schodzą z oklejek super :) 
Sage 35#

PK

  • Gość
Odp: Czyszczenie promieni przed wymiana lotek
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2010, 09:29:47 am »
Dużo zależy od materiału oklejki i kleju do lotek. Nie zawsze wiążą mocno. Ja używając firmowych, winylowych wraps'ów Socx'a nakleiłem kiedyś lotki awaryjnie -klejem Kropelka... i okazało się, że ten doskonały klej i ...podłoże winylowe to sprzeczność. Lotki trzymały, ale odpadały przy byle okazji. Naklejone klejem "do lotek" trzymały już prawidłowo.

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Czyszczenie promieni przed wymiana lotek
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2010, 09:53:03 am »
Używam saundersa, nigdy nie narzekałem.
Bardziej to chyba kwestia oklejki, dałem za arkusz 1 x 0.5 7zł, kurdę musiałbym zobaczyć jak to wygląda u kogoś, tzn. jaki to winyl?
Sage 35#