Autor Wątek: I Mistrzostwa Polski 3D FITA  (Przeczytany 5023 razy)

bowman2

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2011, 10:58:36 pm »
Jak patrze na ilość wyświetleń wątku to nie wierzę że na zawodach będzie nas tylko
 30-sci osób, tym bardziej że zapowiada się wiele atrakcji np. ktoś ma pokazać bobra (przez lornetkę) a ja mam pokazać ptaka (indyka od niebieskiego palika  - palcem)  ;D
Od dobrych kilku lat staramy się z Lutkiem, Cyną, i wieloma innymi osobami stworzyć coś co połączy łuczników różnych stylów w jedną rodzinę spotykającą się aby rywalizując i dobrze się bawiąc jednocześnie ciągle się doskonalić. Przygotować zawody w przyzwoity sposób nie jest łatwo więc doceńmy to że ktoś chce to robić i zgłaszajmyyyyyy się. Nie zaprzepaśćmy tego co już zrobiliśmy i nie zwalajmy wszystkiego na kryzys bo chcieć to móc.
Hej, do zobaczenie w Tomaszowie.

Baila

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2011, 11:49:22 pm »
Oprócz "ptaka indyka i niebieskiego palika" w Smardzewicach możemy Wam pokazać jeszcze prawdziwego żubra (Nie chodzi absolutnie o piwo).

Arkadiusz Socha

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 24, 2011, 07:55:45 am »
Romek twój przypadek jest bardzo mocno związany z łucznictwem i światełkiem w tunelu dla dzieciaków które się zakochały w łuku a jest ich wielu!!! Usprawiedliwienie masz! Właśnie takich zdeterminowanych i naładowanych pozytywną energią Trenerów potrzebuje łuk Polski. Powodzenia na egzaminach!!! Strzeladło już jest, tsza się umuwić na odpalenie! Pozdr. Sory to pisałem ja a zalogowany był Arek.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2011, 07:58:41 am wysłana przez Arkadiusz Socha »
Łuki, strzały, akcesoria łucznicze ! Super zabawa, rekreacja !
KLIKNIJ!: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=15942067
Masz pytania? PISZ TYLKO w tematach DOTYCZĄCYCH aukcji!
Lub na mail: joachimallegro@o2.pl !!!

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2011, 10:00:26 pm »
WITAM !!!
Jak będzie taka frekwecja jak TOMASZOWIE MAZ. to może trzeba się zastanowić nad organizacją zawodów???
Bo to będzie dopiero kicha przed PZŁ. :'(
Niby 3D się rozwija w Polsce. I jak z kimś pogadać to każdy jedzie na zawody że ho ho. A jak co do czego to zawsze g...
Czy to nasza cecha narodowa??????? >:(
Tomasz Kobuszewski

PK

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2011, 09:19:57 am »
...Czy to nasza cecha narodowa?...

Recesja i kryzys w kraju...raczej - niż brak ochoty do startów  :(.
Jak zwykle "mądry Polak po szkodzie"...(byle w następnych wyborach nie sprawdziła się druga część tego porzekadła).

Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie wymyśleć formułę korespondencyjnego 3D :D.

« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 09:52:09 am wysłana przez PK »