Autor Wątek: witam!!  (Przeczytany 11177 razy)

vardoger

  • Gość
witam!!
« dnia: Styczeń 07, 2008, 07:28:16 pm »
witam wszystkich jestem dość starym? facetem i jak mówi moja żońcia wciąż dzieckiem uwielbiam całymi dniami włóczyć sie po lasach. Do tej pory bawiła mnie bardzo broń palna jednak po paru latach stwierdziłem że w tej dziedzinie zbyt mało zależy ode mnie i postanowiłem poszukać sportu równie bliskiego naturze ale wymagającego więcej wysiłku i myślę że łucznictwo może być właśnie tym. Nie mam co prawda w tej dziedzinie żadnych doświadczeń ale mam nadzieję że z Waszą pomocą poznam lepiej ten sport i pomożecie mi dobrać odpowiedni dla mnie sprzęt. pozdrawiam vardo z poznania.

SILVERADO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: witam!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:06:03 pm »
Witaj co do wyboru sprzetu w przyzwoitej cenie jestem w stanie ci pomuc wiec jeśli nic jeszcze nie kupiłes to skontaktuj sie ze mna 698-824-295

Roman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: witam!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2008, 09:28:04 am »
Ja też sie przyłączę do pytania co warto kupić z bloczków. Do tej pory strzelałem dwa sezony z PSE SPIRIT, jak na poczatek byłem bardzo zadowolony, jednakże teraz chcę podnieść poprzeczkę i mieć łuk z wyższej pólki. Jeżeli mogę poprosić o Twoją opinię na temat sprzętu wartego uwagi, aby być z niego zadowolony. A przy okazji to chciałbym sprzedać PSE SPIRIT 50 lbs - może ktoś byłby chętny. Kontakt : robocie@wp.pl.