Autor Wątek: ACCUTEC II CARBON PLUS 4  (Przeczytany 4478 razy)

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
ACCUTEC II CARBON PLUS 4
« dnia: Grudzień 02, 2007, 02:19:16 am »
http://www.goldenarrow.com.pl/produkt2.php?numer=220&PHPSESSID=0d1eaace76bf6c585

Witam
slyszal ktos kiedys o tym luku? ma jakies dziwne ramiona, ale jeszcze nie znam sie dobrze, to normalne?

i nie jestem pewien czy dobrze widze, obydwa bloczki sa epileptyczne?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2007, 02:25:24 am wysłana przez payonk »

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: ACCUTEC II CARBON PLUS 4
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2007, 04:30:36 pm »
racja, eliptyczne. pomylka wynikajaca z godziny pisania posta. mowisz, ze luk produkcji sprzed 7 lat, kiedys najlepszy, a teraz? bo "kiedys" czytanie i pisanie bylo elitarnymi umiejętnościami :)

ReAkToR

  • Gość
Odp: ACCUTEC II CARBON PLUS 4
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2007, 07:57:16 pm »
stanowczo odradzam kupowanie czegokolwiek ze "Złotej strzały" sam kupiłem tam łuk i wiem że straciłem na tym co najmniej 500zł... ale nie to jest najważniejsze. Łuk był tak beznadziejnie ustawiony że aż się dziwię że nie dostałem w plecy własną strzałą przy pierwszym strzale (nie miałem jeszcze wtedy zielonego pojęcia na temat łuków bloczkowych ani żadnych innych). najtaniej wychodzi sprowadzić łuk z USA albo z zachodu europy.

Napisz skąd jesteś to znajdziemy jakiegoś bloczkowca z Twojej okolicy, który mógłby Ci doradzić a przede wszystkim dał jakieś instrukcje, tak jak kiedyś mnie poinstruował Paweł, za co mu ogromne dzięki.

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: ACCUTEC II CARBON PLUS 4
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2007, 10:20:44 pm »
nie chce kupowac z goldenarrow, oni maja drogo :p pytam o ten luk, bo dostalem propozycje jego kupna, a nie znam go osobiscie. jestem z wawy, rozmawialem juz z lucznikami, łącznie z Panem Pazdyką z luksportu, przymierzalem rozne łuki, ale szukam czegos w przystepnej cenie (jakiejś okazji)

Pozdrawiam
payonk