Autor Wątek: Pierwszy Łuk :D który wybrać?  (Przeczytany 13585 razy)

Inferno31

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 29, 2010, 10:55:24 pm »
Jeśli się na niego zdecydujesz to w ciągu 2 tygodni będę jechał po niego do Faszystów (mam blisko), więc jak będziesz miał kasę to mogę pomóc.
Dany, to wspaniale że jedziesz. Na pewno oszczędzę kilka set złotych. Powiedz mi tylko jaką sumę muszę mieć dokładnie to od rodziców wyciągnę! RZĄDZISZ KOLEŚ NA MAXXA  :D :D :D JEZU JAK FAJNIE, ALE ZNOWU NIE BĘDĘ MÓGŁ SPAĆ Z PODNIECENIA :D :D :D
ale...
Te łuki sprzedają nowe i niby nowe.
Nowy jak prosto z USA wygląda tak:

A niby nowy tak:

(komentarze na czerwono w zdjęciu dodałem sam) Widać na nich "śmieszny stabilizator" i brak tego na strzały)

Z góry dzękuje, prawdziwy profesionalizm  8)

P.S
na berlin!

Baltazar Gąbka

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 147
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 29, 2010, 11:14:17 pm »
to jest stabilizator myśliwski. jutro wypiszę ci na priva co dalej.
świst.
PSE Supra                      Javerlina 40#
Maximal Glow Micro         Easton Power Flight 500
NAP Apache
Maximal Edgge 400

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 29, 2010, 11:55:42 pm »
Raczej 27.5 -27 ale to wychodzi "w praniu"
Dokładnie. Krótko i na temat - Cypher ma 190 cm wzrostu. Jego długość naciągu to 29.5". Ja mam 195cm i moja długość naciągu to 31.5".

Łuk z regulowaną długością naciągu na pierwszy sprzęt jest lepszym rozwiązaniem niż taki, w którym trzeba wymieniać moduły czy nawet bloczki (bo to tanie nie jest). Jeżeli jeszcze nie jesteś tak napalony, że interesują Cię jakieś porady... ;)

Inferno31

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 30, 2010, 12:16:27 am »
to jest stabilizator myśliwski. jutro wypiszę ci na priva co dalej.
świst.
Super! czekam jutro cały dzień przed forum na wiadomość.

Człapa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 19, 2010, 02:17:12 am »
Witam. I co dalej z ta historia z tym łukiem. Inferno31 kupiłeś coś ?? Jak tak to napisz jak tam wrażenia... ??? ;)
Człapa

Baltazar Gąbka

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 147
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 12, 2011, 07:52:04 pm »
Zapał już przeminął z wiatrem :-\
PSE Supra                      Javerlina 40#
Maximal Glow Micro         Easton Power Flight 500
NAP Apache
Maximal Edgge 400

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Pierwszy Łuk :D który wybrać?
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 28, 2011, 01:03:11 pm »
Zapał już przeminął z wiatrem :-\

czego można się było domyślić czytając pierwszego posta tego młodzieńca: "...Prawda jest taka, że jak za coś się wezmę to na całego..."
To zdanie było próbą redukcji dysonansu poznawczego związanego z poczuciem że zdarzało mu się wcześniej podniecać jakimś tematem, uzewnętrzniać  emocje do poziomu misji życiowej a później zapomnieć o temacie. Tymczasem on przed samym sobą  kreuje swój wizerunek profesjonalisty. To co w tym wątku było szczególne to fakt że ja spodziewałem się iż ten młodzieniec zostanie rozszarpany przez wyjadaczy, którzy niczym dorosłe samce w stadzie dadzą nauczkę skaczącemu oseskowi. Tymczasem został otoczony taką opieką jakby każdy zobaczył w nim siebie sprzed lat :). Kto wie może ten człowiek kiedyś wróci na to forum zachęcony opiekuńczą atmosferą. Tak trzymać. Choć momentami było trudno przebrnąć przez wątek.