Autor Wątek: Kupie bloczek  (Przeczytany 7414 razy)

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Kupie bloczek
« dnia: Październik 06, 2007, 01:32:17 pm »
Witam

jestem zainteresowany kupnem jakiegos luku bloczkowego, naciag 50-60, dlugosc naciagu ok. 27"..

pisze, bo moze przypadkiem ktos aktualnie sprzedaje jakis uzywany.
kontakt na maila : pajak89@gmail.com lub gg: 8218833

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Kupie bloczek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2007, 07:18:32 pm »
Hej!

"Jakiś", to bardzo szerokie określenie, poza tym długość naciągu "około 27 cali" to też może się okazać nieprecyzyjne. Powiedz, jaki typ osprzętu Cię interesuje (tarczowy, myśliwski) - pomaga to w wyborze łuku - no i może powiedz skąd jesteś. Niewykluczone, że niedaleko od Ciebie mieszka jakiś znajomy łucznik lub klub. Wtedy mógłbyś spotkać się, pogadać - co bardzo ułatwi późniejszy wybór sprzętu. A o sprzęt z drugiej ręki jest łatwo. Cały świat to jeden wielki sklep i ceny mogą się okazać bardzo korzystne.

Pozdrawiam
Maciek

foxster

  • Gość
Odp: Kupie bloczek
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2007, 04:33:37 pm »
tez szukam luku jak GO wybrac ?????????????????? :o

kobusz

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Kupie bloczek
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2007, 06:44:50 am »
Poczytaj trochę na forum lub tutaj: www.sekcjalucznicza.pl ;D...lub jak jesteś leniwy wbij w google hasło: "CENTRUM ŁUCZNICZE" ...i po prostu do nich zadzwoń, pogadasz, doradzą. Ci ludzie to bardziej pasjonaci niż "handlarze". Mnie choć mam do nich daleko pomogli wybrać łuk dla żony z wymianą "pocztową" bo nie pasowała nam siła naciągu. Zamontowali jeszcze raz cały osprzęt, ustawili łuk ... i teraz muszę uważać na uzbrojoną kobietę w domu ;D ;D ;D

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kupie bloczek
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2007, 04:53:01 pm »
'jakis' bo chetnie przejrze rozne oferty. dlugosc naciagu mam rowno 27.5 cala, naciąganie luku 50funtow idzie mi srednio, ale moge spuscic troszke i dojsc do tych 50. (docelowo chce juz miec 60funtow max, zeby z czasem podciągnąć i strzelac fita) łuk tarczowy, najlepiej tani xD

jestem z wawy, poznalem juz wielu lucznikow, bylem w luksporcie, rozmawialem, probowalem rozne luki.

pozdrawiam
payonk

Pioter

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 347
Odp: Kupie bloczek
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2007, 09:47:56 pm »
Jakbyś trafił w dobrej cenie Mathewsa Conquest Apex, to ja mam zbędny bloczek 27' do niego. Mozesz zapolować na Ebay'u.
Pozdrawiam
SŁ "GRYF" Szczecin. Noł chojt, noł siurlok
Piszę poprawnie po polsku

Roman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Kupie bloczek
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2007, 12:54:47 pm »
Mieszkam w Nowym Mieście Lubawskim tj. za Brodnicą. Strzelałem dwa lata z łuku bloczkowego PSE SPIRIT 50 lbs i jestem bardzo zadowolony. W tej chwili zamierzam się ze sprzedażą tego sprzętu i myślę zrobić krok do przodu i kupić coś z wyższej półki. Zapraszam do obejrzenia sprzętu, wypróbowania i przekonania się do niego. Jeżeli będziesz zainteresowany podaję skrzynkę meilową robocie@wp.pl.
Nie wyobrażam sobie strzelać z łuku 60 lbs - za ciężko. Frajda zamienia się udrękę.