Autor Wątek: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r  (Przeczytany 11874 razy)

Baila

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2010, 10:19:24 am »
Zawody zorganizowane na super szóstkę. ;D
Dzięki koordynatorowi Grześkowi, pomagających mu młodych ludzi z Drużyny Toszeckiej a całość wsparta pomocą władz samorządowych, impreza wypaliła najjaśniej jak mogła. Pogoda dopisała znakomicie, okolica przepiękna i impreza super. Jest się u kogo uczyć..... :o
Chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla właścicieli "RANCZO" państwa Kornelii i Krystiana Kiełbasa za gościnę, za serce i za wszystko co uczynili ,abyśmy mogli czuć się u nich jak w domu. Pieczony prosiak, własna naleweczka i fantastyczna atmosfera w trakcie pobytu- brak nam słów, aby przekazać to forumowiczom - musicie tam koniecznie pojechać i sprawdzić.
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i wszystkich, którzy byliśmy waszymi gośćmi w tych dniach ;D ;D

Pozdrawiam
Ewa

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2010, 12:37:26 pm »
Gratulacje dla zwycięzców. Pomimo tego, że odległości do większości celów plasowały się w zakresie 15-25m to trasa była pełna pułapek, na które można było się złapać (na przykład niedźwiadki na dnie fosy, które zapewne nie jednemu udało się przestrzelić górą ;) albo gęsto rosnące pokrzywy ;D ).

Pierwszą rundę PP wygrał Arek, który był ze mną w grupie. Teraz puchar i życiówkę strzelił Irek, który szedł ze mną. Od przyszłego sezonu biorę wpisowe od tych, co idą ze mną w grupie ;D

Nie mniejsze brawa dla wszystkich, którzy mieli swój udział w organizacji. Poprzeczka dla przyszłych organizatorów została podniesiona wysoko - po przyjeździe na zamek wszyscy zostali powitani kawą i czymś słodkim do kawki. Na trasę każdy z uczestników miał do zabrania oprócz metryczek i długopisów... wodę w butelkach :) Po zakończeniu zawodów - suty posiłek. A jak nakazuje toszecka gościnność - bez żadnych kuponów tylko dla wszystkich przybywających na zawody bez wyjątku.

Rancho u Państwa Kiełbasów w Proboszczowicach dla mnie było nie mniejszym zaskoczeniem i zupełnie niespodziewanym zakończeniem dnia. Szczęściem ktoś zarezerwował pokoik i nie pojawił się. Dzięki temu mogłem spędzić wieczór z naszymi organizatorami, gośćmi zza południowej granicy, oraz łucznikami. Pieczone prosię przygotowane przez gospodarzy, śliwowica przywieziona przez sąsiadów i wspaniała atmosfera nie do opisania :)

Już teraz mogę powiedzieć, że nasi strzelcy mają zaproszenie do Varina (k. Żiliny) na puchar mistrzów 16-17 października, z którego chętnie skorzystamy :) Nieoficjalnie też dowiedziałem się, że nasza grupa organizatorów wespół z czeską i słowacką  planuje stworzenie nowego turnieju rangi międzynarodowej (po ustaleniu harmonogramu Pucharu Europy pewnie dowiemy się czegoś więcej).

Mariusz Wojtasiuk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2010, 02:58:21 pm »
Witam! Ja również chciałbym napisać kilka słów na temat imprezy w Toszku. Jako nowicjusz, który strzelił raptem około 30 razy z nowego łuku(dokładnie w piątek przed samą imprezą) uzyskałem 231 punktów, nie zaliczyłem żadnego pudła i nie straciłem ani jednej strzały-więc zawody zaliczam do jak najbardziej udanych. Atmosfera bardzo miła, pogoda wręcz wspaniała, organizacja również, więc czego tu jeszcze można było szukać? Może jedynie dłuższych spodni i lornetki dla lepszej lokalizacji punktowanych miejsc na zwierzątkach, ale następnym razem będę już wiedział w co się zaopatrzyć no i przede wszystkim sprzęt będzie bardziej "przestrzelany" niż tym razem. :-))

Podziękowania wielkie dla Michała, dzięki któremu tam się znalazłem-to on mnie wprowadził w tajniki i zasady jakie obowiązują podczas takich zawodów jak też udzielał mi na bieżąco porad-dzięki temu oba niedźwiadki w fosie trafiłem po 11-tce!  i nie żałuję przejechania prawie 1000 km w obie strony w ciągu dnia, bo było warto! Nie mogę się już doczekać kolejnych zawodów i jakby co-to się na nie już teraz piszę! ;-). Miło było również mi poznać Piotrka i sławnego Pana Adama jak też Grześka i Jacka, z którym to byłem w grupie 17-tej. Wszystkich oczywiście pozdrawiam! :-))
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2011, 06:11:31 pm wysłana przez Mario2833 »
Łuk- PSE X-Force Dream Season 28"  80#
Celownik- TruGlo Tru Site Xtreme Micro Adjust8pin
Podstawka- QAD Ultra Rest HD Camo
                 Trophy Ridge Revolution
Kołczan- Shooter 6
Spust- Scoot Rhino Release
Strzały-A/C/C Pro Hunting 300, FMJ 300.

PK

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2010, 03:11:34 pm »
A mnie się bardzo podobał pomysł z dodatkowym turniejem na zasadach rundy finałowej... :). Co prawda swoje szanse pogrzebałem już pierwszym strzałem.... trafiając 11tkę ;D... ale nie do swojej figury  :D.
Natomiast taka forma pojedynku na zawodach 3D jest bardzo sympatyczna, wyzwala trochę więcej emocji ... i uczy - bo gdyby się zdarzyło startować w zawodach 3D wysokiej rangi - to tam to się tak właśnie strzela.
Ja byłbym za tym żeby taki zastrzyk adrenaliny towarzyszył każdym zawodom 3D. Trzebaby wymyśleć na to formułę.

Jeszcze raz pozdrowienia dla współuczestników i podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 03:14:10 pm wysłana przez PK »

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:13:26 am »
Witam! Mam zdjęcia z zawodów w Toszku. Jak można dodać kilka zdjęć na forum łuczniczym? Lub stronę gdzie umieszczane są zdjęcia z naszych zawodów. Proszę o informacje. Pozdrawiam Grzegorz
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

PK

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:53:25 am »
Najlepiej zarejestrować się w którymś z bezpłatnych albumów internetowych,...np www.fotosik.pl , tam wrzucić dowolną ilość zdjęć z imprezy, a na forum podać jedynie link do tego albumu. Zainteresowani będą mogli to sobie przeglądać, ściągać,...itd.
Pozdrawiam,
PK

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 17, 2010, 04:40:17 pm »
Zaglądam i zaglądam w poszukiwaniu wyników, a okazuje się, że one są tutaj:
http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=1746.0

Dzięki Baila za podpowiedź :)

wiedzmin

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 17, 2010, 04:47:01 pm »
impreza  świetna porzeczka bardzo wysoka ;D parę fotek   o demonie wtedy dali mi aparat ttp://picasaweb.google.pl/gkgregorius/20100814?authkey=Gv1sRgCKuTnZLIleWOjwE# tylko takie pozdrawiam  ;D

Iras

  • Stowarzyszenie
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 17, 2010, 05:59:08 pm »
  W koncu uporalem sie z wstawieniem zdjec na fotosiku oto link do kilu fotek. Niestety na wielu z nich jestem ja  :P
http://irasty.fotosik.pl/albumy/779436.html


 Jedna z najbardziej udanych imprez wg mnie. Gorace podziekowania dla organizatorow.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 06:30:43 pm wysłana przez Iras »
Diamond Marquis Mathews Monster

akwils

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 17, 2010, 08:25:36 pm »
Gratulacje  dla organizatorów!
nie przez taśme!!!
porządek musi być!


dla mnie najlepiej zorganizowane zawody w jakich  uczestniczyłem .
młodzi z pasją, super!
tak trzymać.

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:06:09 pm »
Dziękuję Wszystkim łucznikom za wypowiedzi. Miło się je czyta. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy przyjechali do Toszka na zawody łucznicze są zadowoleni. Jako koordynator zawodów starałem się żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Dzięki pomocy burmistrza Toszka pana Jacka Zarzyckiego, który objął patronat nad zawodami i ufundował dodatkowe nagrody "ZŁOTE KACZKI" dla łuków bloczkowych i tradycyjnych oraz inne,  pani Ani Kolasy z Gminnej komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Urzędzie Miasta Toszek, Radnego Janusza Konopki, sponsorów, których przekonałem, że Puchar Polski w Łucznictwie Terenowym 3D w Toszku to strzał w jedenastkę (są na plakatach i banerach). No i pan Krystian Kiełbasa, który przygotował posiłek dla łuczników i ich rodzin spisał się na medal. Mam nadzieję, że fajnie się strzelało, zamek wam się spodobał, że wszystko smakowało, ZWŁASZCZA PIECZONE PROSIE, które ufundowali na kolacji łuczniczej państwo Kornelia i Krystian Kiełbasa z Gospodarstwa Agroturystycznego RANCZO w Proboszczowicach (wizytówki z namiarem na Ranczo dałem każdemu z zawodników na zawodach w Potachach). W Toszku na zawodach łuczniczych "król czuje się u nas jak gość a gość czuje się u nas jak król".

Patronat medialny również spisał się na medal. W nowinach Gliwickich umieszczony został przed zawodami plakat z informacją o Pucharze Polski w Toszku.  W Gościu Niedzielnym również info o zawodach 3D. no i Dziennik Zachodni. MMSilesia oraz inne internetowe strony z Urzędem Miasta Toszek na czele.

W Dzienniku Zachodnim ukazały się dwa artykuły. Podaję namiary na wydania internetowe artykułów.


http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/532208,120-lucznikow-bedzie-strzelac-do-gumowych-zwierzat,id,t.html   
120 łuczników będzie strzelać do gumowych zwierząt


http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/535628,bezkrwawe-lowy-na-toszeckim-zamku,id,t.html


Bezkrwawe łowy na toszeckim zamku





Ciesze się, że przyjechało do Toszka dużo zawodników z całej Polski oraz z Czech i Słowacji. Jak byłem z Adasiem Bisokiem w lipcu na zawodach koło Bratysławy i zapraszałem Słowaków do Polski to usłyszałem od nich "Ty przyjechałeś do Nas na zawody do Słowacji, dlatego my przyjedziemy do Ciebie do Toszka do Polski"

Wielkie podziękowania dla Stefana, który przyjechał dzień wcześniej pomóc mi i Adamowi Bisokowi w ustawieniu zwierzaków, Ewie Huzar, Tomkowi Habrajskiemu z Radzionkowa, Adamowi Cymkiewiczowi i całej mojej drużynie - dzieciakom i ich rodzicom. Banery, które zaprojektowałem wieszałem z dziećmi. DZIECI POMAGAŁY MI W PRZYGOTOWANIU ZAWODÓW. Wielkie dzięki dla toszeckich strażaków za zabezpieczenie zawodów. Dziękuje moje żonie Joasi, szkoda, że złamał się jej łuk - zamówiła już nowy u Adama. z Asią dziękujemy naszej mamie, która pilnowała biura zawodów (laptopa, itp) jak wszyscy poszli strzelać.

Pozdrawiam Grzegorz Kamiński

« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 11:21:51 pm wysłana przez Przemko Toszek »
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:21:38 pm »
  W koncu uporalem sie z wstawieniem zdjec na fotosiku oto link do kilu fotek. Niestety na wielu z nich jestem ja  :P
http://irasty.fotosik.pl/albumy/779436.html


 Jedna z najbardziej udanych imprez wg mnie. Gorace podziekowania dla organizatorow.

Ja również. Zacząłem od fotosik.pl ale niestety zdjęcia ładowały się tylko pojedynczo, wielokrotny wybór nie działał... Za to do imageshack.us znalazłem toolbar do Firefoxa i wszystko poszło z automatu. Oto rezultat :) "Niestety", na wielu z nich też jesteś Ty ;D

http://img25.imageshack.us/g/toszek232oa.jpg/

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 18, 2010, 12:02:46 am »
Z powodu złej pogody w niedzielę 15 sierpnia Turniej Łuczniczy Miasta i Gminy Toszek odbędzie się w niedziele 22 sierpnia 2010 r. o godzinie 14.30. Serdecznie zapraszam do Toszka. Zawodnicy nie mieszkający w Toszku mogą brać udział w kategorii GOŚCIE TURNIEJU i rywalizować między sobą w łukach tradycyjnych i bloczkowych. Proszę dać znać ile osób jest chętnych z łuków bloczkowych bo muszę przygotować dla nich tarcze.
Serdecznie zapraszam. Grzegorz Kamiński
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Mariusz Wojtasiuk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 18, 2010, 09:20:40 am »
Qrcze-podczas podliczania punktów otrzymałem news'a, że zdobyłem ich 198, a jak się okazuje po oficjalnym podliczeniu miałem ich na koncie 231!! Michał-"przestrzeliłeś" mnie o jeden punkcik! ;-). Niestety ja nie mogę wrzucić fotek, bo na tej imprezie byłem sam, a trzech rąk niestety nie posiadam! ;-)). Jeśli by był ktoś chętny pojechać na kolejne zawody z województwa lubelskiego lub moich okolic-czyli Zamościa, to proszę o info na PRIV-to możemy się zgadać i pojechać razem-zawsze to niższe koszty dojazdu. Pozdrowionka!
Łuk- PSE X-Force Dream Season 28"  80#
Celownik- TruGlo Tru Site Xtreme Micro Adjust8pin
Podstawka- QAD Ultra Rest HD Camo
                 Trophy Ridge Revolution
Kołczan- Shooter 6
Spust- Scoot Rhino Release
Strzały-A/C/C Pro Hunting 300, FMJ 300.

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Komunikat organizacyjny III Runda PP 3D Toszek 14 sierpnia 2010r
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 18, 2010, 09:53:35 am »
A po co daleko szukasz, może uda Ci się żonę namówić? :D Ja tym razem postanowiłem nie wyręczać się moją połową przy zapisywaniu punktów w metryczkach i zebrałem pokaźną kolekcję fotek :)

No i gratuluję wyniku :) Bardzo dobry jak na pierwszy raz!