Autor Wątek: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać  (Przeczytany 8407 razy)

mpmisiek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« dnia: Maj 26, 2010, 10:26:53 pm »
Witam wszystkich
Dziś byłem w Warszawie i przy okazji odwiedziłem Łuksport.... tak tak kupiłem łuk do którego przymierzałem się ze 3 lata...  Polaris 68" 30# do tego troche strzał..
Pare lat temu uczęszczałem przez chwile na zajęcia do społemłódź, dziś żona, dziecko, praca i nie koniecznie mam czas na takie zorganizowane i systematyczne strzelanie...
Proszę mi podpowiedzić gdzie można postrzelać rekreacyjnie w łodzi.
Pozdrawiam wszystkich z łodzi i okolic, może uda nam sie znaleźć czas i wspólnie postrzelać...
pozdrawiam Michał   mpmisiek@o2.pl

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2010, 11:38:23 pm »
Witaj kolego!
W okolicah Łodzi jest kilka osób. Ja natomiast zapraszam Cię na strzelanie do Tomaszowa Maz. Mamy tutaj grupę ponad 10 osób. Wszyscy strzelają z bloczków, jednak ja (jeszcze) strzelam z Polarisa 66" 32#
Miejscem naszych treningów jest profesjonalna, bezpieczna strzelnica zdala od miasta (bardzo łatwy dojazd z Łodzi).

pozdrawiam i zapraszam!
Wojtek
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

preddy

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Walk Softly... And Carry A Big Gun
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:19:33 pm »
Witam.
Pozdrawiam z Łodzi!
Strzelam ze sprzętu w podpisie, na razie się uczę i pewnie jeszcze długo będę;), choruję na AlphaBurnera i ogólnie "mam" kilka miejsc do strzelania:)
A tak właściwie strzelam gdzie popadnie...
Taki recurve w liście...

Mam też czapkę Hoyt'a camo...:)

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:38:50 pm »
Zapraszam do Tomaszowa Maz. na naszą profesjonalnie przygotowaną strzelnicę. Można strzelać na max 60m.

pozdrawiam
Wojtek
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

szostak_koronny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2010, 09:02:20 pm »
Czesc. My jestesmy z Pabianic. Strzelamy bardzo amatorsko z polarisow:) Znalezlismy sobie pare miejscowek przy walach dla latwiejszego odnajdowania ew chybien;) Niestety tego lata komary gotowe wygryzc nam oczy,sprawily,ze nie mamy gdzie strzelac. W jakich godz macie otwarta strzelnice w tomaszowie maz? Ile jest platny wstep? Gdybysmy wpadli w te nd to nie pocalowalibysmy klamki?;)

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:10:39 am »
szostak_koronny wysłałem Ci prywatna wiadomosć odnoscnie naszych treningów :-) szerdecznie zapraszamy! niestety w ten weekend wszyscy jedziemy na PP 3D do Potach. Ja osobiscie wracam jeszcze tego samego dnia, czyli w sobote, więc ewentualnie moglibysmy się spotkać w niedzielę popołudniu, jednak musimy się jeszcze zdzwonić, mój numer macie - wysłałem na prv.
Wstęp oczywiscie wolny :-) to strzelnica pod chmurką, każdy może przyjechać i postrzelać. Należy jednak zabrać swoje maty i tarcze, stojaki - stelaże na maty są na miejscu.
A co do komarów to ciężka sprawa.... są i atakują... należy koniecznie zaopatrzyć się w OFFa, wtedy można spokojnie postrzelać ;-)
Na strzelnicy gwarantujemy spokój, ciszę, bezpieczeństwo no i najważniejsze miłą atmosferę :-)
p.s. gdybym nie odbierał telefonu to wyslijcie smsa

pozdrawiam,
Wojtek
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2010, 12:10:29 pm »
Szostaku, pakujcie łuki i namiot i przyjeżdżajcie na zawody do Potach. Na ten weekend to najlepsza opcja :) Na zawodach jest luźna atmosfera, dobra zabawa, będziecie mieć okazję poznać ludzi z Waszej okolicy i zebrać jakieś cenne porady. I nie to, żebym ściemniał, bo Ewie i Mirkowi, z którymi strzela Majero (i do których masz zaproszenie na strzelnicę) zawdzięczam wiele. Bo nie ma to jak fachowe oko instruktora łucznictwa. Idę o zakład, że Wam się spodoba i wystartujecie w kolejnych zawodach.

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2010, 01:04:01 pm »
I nie to, żebym ściemniał, bo Ewie i Mirkowi, z którymi strzela Majero (...) zawdzięczam wiele. Bo nie ma to jak fachowe oko instruktora łucznictwa.

własnie tak! Ja wyłącznie dzięki Ewie, Mirkowi i Tomkowi K. zawdzięczam coraj lepsze wyniki! Nauczyli mnie prawidłowej postawy, techniki, zdobyłem "sporą" wiedzę na temat łucznictwa i przezwyciężyłem strach przed zawodami. Teraz jadę już pewny siebie, zadowolony i nie mogę się doczekać kiedy dotknę butem pierwszego palika w Potachach ;-)
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

apmok

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2020, 10:56:35 pm »
10 lat tu nikt nie pisał . Czy już wymarli łucznicy w łódzkim. Jeżeli jeszcze ktoś strzela samotnie lub w grupie niech się odezwie szukam osób z którymi mógłbym razem postrzelać .Mieszkam w okolicach Rokicin pow. tomaszowski strzelam 8 miesięcy łuk samick polaris . Mogę w razie potrzeby zaproponować miejscówkę w lesie do strzelania. Proszę o odzew. Jacek

Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2020, 09:11:57 am »
Konkretny odkop tematu :D
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2020, 08:15:49 pm »
Ja z Pabianic i kolega Runner

Masud

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 186
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 14, 2020, 06:25:48 am »
A przyjeżdżacie do Warszawy postrzelać. Pozdrawiam.
Bloczek: Bear Approach HC (2019) 60#
Konny: Nomad Black Shadow 48" 35#
Wschodni: Oak Ridge Sado Bamboo 52" 35#
Longbow: Buck Trail Metis 60" 30#
Barebow: Winners Explore DX + KAP Winstorm 2 Carbon Foam Limbs.

smox

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 447
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2020, 08:57:17 am »
A przyjeżdżacie do Warszawy postrzelać. Pozdrawiam.
A dlaczego ktoś miałby jechać do Warszawy, czy innego miasta strzelać z łuku? Miasto, to ostatnie miejsce, które kojarzy mi się z łucznictwem.
Gdybym ja, nie daj Boże mieszkał w mieście, to wszelkimi sposobami starł bym się znaleźć jakieś ustronne miejsce na łonie natury do strzelania.
Man Kung MK-CB75
Podstawka Maximal Eraser
Celownik Kinetic Stark z lipkiem 0.5
Strzały Easton PowerFlight
Spust nadgarstkowy Poe Lang

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2020, 09:26:48 am »
Za plecami mam miasto...przed soba kilka domkow,pola i lasy... w sumie jedyne momenty znikania z takiej lokalizacji sa tylko jak znikam na zagle lub nurkowanie. Wiec jakos mi tu dobrze. Smox dokupilem Browninga Summita i powiem Ci ze jest to mega staruszek!!! Bede mial chwile to zrobie fotki i wstawie bo odnowieniu... 150 pln mnie kosztowal

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: Łódź Wita, gdzie rekreacyjnie postrzelać
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2020, 09:30:08 am »
A co do miejscowki... miedzy Ldz a Pabianicami od strony Lublinka jest stara zwirownia zalesiona czesciowo  gdzie sa slady off road i asg..  a teren na strzelanie 3D swietny... warto pomyslec i sie skrzyknac

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka