Autor Wątek: prędkości strzał , sprawności łuków wyniki  (Przeczytany 25192 razy)

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: prędkości strzał , sprawności łuków wyniki
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 07, 2010, 12:23:02 pm »
Po raz kolejny nasz forumowy troll "pół dupy" nie zrozumiał...normal ;D

To dla przypomnienia, kto komu zaczął ubliżać - warto też przy okazji dodać że nie miał racji (głupota i brak wychowania często idą w parze).
A teraz ta osoba uskutecznia typowe "rżnięcie głupa" i odwracanie kota ogonem.
Lecz cóż - może się mylę i akurat w jego środowisku odzywanie się do innych ludzi per "troll pół dupy" jest na porządku dziennym?
Aaaa, to co innego - nie zapomnijcie drodzy Państwo zawsze tak się do tej osoby odzywać zamiast określeń typu "pan" :D

++++++++++++

Przepraszam bardzo wszystkich Szanownych Forumowiczów, że dałem się sprowokować temu osobnikowi. Tego typu pyskówki nie powinny się odbywać publicznie, a sprawę powinno się załatwić w trzy oczy (ręcznie lub nożnie) bez zbędnego rozgłosu.
W każdym bądź razie z powodu braku reakcji moderatora na podobne zachowania żegnam Państwa. Nie pozwolę, by byle (autocenzura) lżył mnie bezkarnie jak burą sukę.

Jeszcze raz żegnam.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 12:59:58 pm wysłana przez jopsa »

Jarek

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • There are two types of shot - precision and love
Odp: prędkości strzał , sprawności łuków wyniki
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 07, 2010, 01:14:12 pm »
...a epitet "troll"(całkiem trafny-niestety) nie jest mojego autorstwa...

Szanowni Forumowicze,

Nie miałem zamiaru brać udziału w kolejnej dyskusji, która i tak do niczego nie doprowadzi. Ale skoro zostałem przywołany, dorzucę i swoje trzy grosze.

Tak, to ja chyba jako pierwszy tutaj, użyłem w stosunku do jopsa określenia troll internetowy. Użyłem i wcale nie mam zamiaru za to przepraszać. Sądzę, że kolejne i coraz bardziej agresywne posty tego użytkownika tylko uzasadniają sesnowność tego określenia.

Dosłowne wskazanie forumowego trola nie miało na celu obrażenia człowieka kryjącego się za nickiem jopsa (którego nie znam), ale zwrócenie uwagi na fakt, że narusza on podstawowe zasady, którymi rządzi się każda społeczność sieciowa. Boli mnie, że z prawie każdego postu tego użykownika wyciekają skrywane kompleksy, sączy się jad, wyrzucane są złośliwości i agresja. Agresja, skierowana zresztą przeciwko każdemu, kto odważy się podjąć dyskusję. Jej temat nie ma tu najmniejszego znaczenia, bo jopsa jest zawsze wszędzie i równo dokopie każdemu. Tylko, czy o to chodzi na Forum? Szczególnie na Tym Forum...

Kocham łucznictwo między innymi dlatego, że to jeden z ostatnich sportów jeszcze czystych i szlachetnych. Nie ma tu wiele miejsca na zło i agresję, fałsz i kłamstwo, czy też sprzeniewierzanie się starym zasadom. Tym bardziej dziwi mnie fakt, że na TYM FORUM ktoś potrafi posunąć się do tak nietycznych zachowań, stosując dialektykę rodem z.. kryminału! Dziwię się, że ktoś nie cofa się przed publicznym kierowaniem personalnych pogróżek, wprost grożąc innemu uczestnikowi pobiciem! Jak dla mnie to już za dużo, a kolejna granica zasad i dobrych obyczajów została brutalnie złamana.

Troluu jopso, nie będę przepraszał, prosił, ostrzegał, napominał... Bo wiemy obaj, że to nie ma sensu. Od naszego ostatniego konfliktu po prostu ignorowałem twoją (celowo z małej litery) obecność na Forum. Ostatnio zaglądam tu zresztą nieczęsto, bo żal mi wieczorów popsutych czytaniem kolejnych agresywnych docinków pochodzących wprost z twojego komputera. I szkoda mi czasu na twoje zupełnie oderwane od tematu wycieczki, które niczego do dyskusji nie wnoszą. I na posty, które czasem prezentują poziom dziecka neostrady, ale mają niewiele wspólnego z głosem dorosłego człowieka na specjalistycznym forum.

Byłeś agresywny i napastliwy także wobec mnie... Ale to nieistotne, już nie pamiętam. Być może teraz poprosisz także o mój adres. Tylko po co? Czy mnie też będziesz chciał znaleźć i pobić? Możesz sobie darować. Po pierwsze, boję się tylko groźnych przeciwników - a ty nim na pewno nie jesteś. Zresztą nawet gdybyś był mocny nie tylko w gębie (w co szczerze wątpię), też do niczego nie dojdzie. Bo zwyczajnie nie biję się z byle kim!

Możesz darować sobie także próby odpowiadania mi na Forum, wysyłanie wiadomości na PW, czy jakiekolwiek inne formy kontaktu ze mną. Zapewniam, nie będzie już żadnej reakcji. Po prostu od dzisiaj użytkownik jopsa z tego Forum dla mnie nie istnieje. Dokładnie tak, jak w poradniku, do którego link podesłałem, bowiem metoda jest bardzo prosta: trolla trzeba przestać dokarmiać, to wtedy z głodu sam zdechnie. I oby jak najszybciej.

Żegnam,
 

There are two types of shot. It's a precision and... love.

kombatant

  • Gość
Odp: prędkości strzał , sprawności łuków wyniki
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 07, 2010, 02:33:08 pm »
...
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 11:30:08 pm wysłana przez kombatant »

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: prędkości strzał , sprawności łuków wyniki
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 08, 2010, 03:12:15 pm »
Choć już się pożegnałem - to pomówienia umieszczone po moim wpisie powodują że muszę umieścić kilka uwag. Nie dla tych, co łżą i pomawiają (nie mam zwyczaju zniżać się do dyskusji z łgarzami) - lecz dla nowych uczestników tego forum, by wiedzieli, gdzie  (a raczej w co)wdepnęli.

Otóż musicie wiedzieć, że lokalna forumowa sitwa, towarzystwo wzajemnej adoracji, uzurpująca sobie monopol na wszechwiedzę potraktuje Was jak "stare wojsko" traktuje "koty" w koszarowej fali, gdy odważycie się mieć odmienne zdanie niż sitwa, a nawet (o zgrozo!) - mieć przy tym rację.
Wtedy, choćbyście tak jak ja zwracali się do każdego dyskutanta z pełnym szacunkiem per "Szanowny Pan" (dużymi literami!) - to gdy sprowokowani niekulturalnym potraktowaniem Was przez jakiegoś sitwowego prostaka odważycie się odburknąć w jego stylu - pomówią Was i będą łgać w ten deseń :

Cytuj
Tak, to ja chyba jako pierwszy tutaj, użyłem w stosunku do jopsa określenia troll internetowy. Użyłem i wcale nie mam zamiaru za to przepraszać. Sądzę, że kolejne i coraz bardziej agresywne posty tego użytkownika tylko uzasadniają sesnowność tego określenia.  narusza on podstawowe zasady, którymi rządzi się każda społeczność sieciowa. Boli mnie, że z prawie każdego postu tego użykownika wyciekają skrywane kompleksy, sączy się jad, wyrzucane są złośliwości i agresja. Agresja, skierowana zresztą przeciwko każdemu, kto odważy się podjąć dyskusję. Jej temat nie ma tu najmniejszego znaczenia, bo jopsa jest zawsze wszędzie i równo dokopie każdemu.

Nie będę się domagał, by sitwowy łgarz podał choć jeden przykład, gdy potraktowałem kogoś niekulturalnie JAKO PIERWSZY. Nie znajdzie takiego, więc będzie udawał obrażoną dziewicę która nie odpowiada. Co innego, gdy jakiś sitwiarz zachował się niekulturalnie wobec mnie - to odpowiadałem już w jego stylu. Nie byłem nigdy poborowym "kotem" i nie mam zwyczaju znosić pokornie traktowania z buta przez "stare wojsko"

Choć przyznam, że nawet "stare wojsko" w poborowej fali cenię wyżej - bo choć zachowują się wobec "kotów" w sposób mało cywilizowany - to przynajmniej mają odwagę zachować się po męsku i nie szukać tchórzliwie bzdurnych wykrętów, jak np. to kuriozum:

Cytuj
brak poszanowania dla życia-np. monolog o wypychaniu jelenia jako celu 3D, czy też o "durnym bażancie"...

Każdy trzeźwy i zdrów na umyśle zaraz się zapyta, czy to jest ochrzanianie twórców wątków typu "łuk w łowiectwie", gdzie kolejni forumowicze chca pozbawiać życie jelenie i bażanty - ale ich akurat sitwa zaaprobowała (ciekawe, ile razy potulnie szorowali sitwie buty?) - i wobec nich tego typu "argumenty" już nie są wysuwane :D

Pamiętaj sitwo - jak kogoś sitwa nie akceptuje, to niech sitwa powie po męsku "nie pasujesz jopsa do naszego towarzycha, spadaj stąd". Lecz bez eunuchowatego stosowania kłamliwych wykrętów.

Żegnam sitwę bez szacunku.

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: prędkości strzał , sprawności łuków wyniki
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 08, 2010, 10:19:31 pm »

[/quote]Żegnam sitwę bez szacunku.
[/quote]
W końcu!!!
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP