Autor Wątek: program do doboru strzał i grotów  (Przeczytany 10036 razy)

tygrysjch

  • Gość
program do doboru strzał i grotów
« dnia: Sierpień 03, 2007, 01:42:42 pm »
Witam.
Czy ma ktos namiar , lub mogłby udostepnić program na dobieranie strzał i grotów do łuków. Mialem eastona, ale po angielsku i nie za bardzo potrafiłęm sie nim posłuzyc

adamc1

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2007, 04:06:49 pm »
Jest wiele programów do tego przeznaczonych ale nie znam polskojęzycznego ten eastona wydaje się najbardziej intuicyjny.
Pozdrawiam 

White Eagle

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:33:00 pm »
Witam serdecznie.
Jeżeli jest taki program, to ja poproszę o namiar na niego, za co serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam serdecznie.

adamc1

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:09:05 pm »
wpisz sobie w przeglądarkę easton archery a dalej będzie  łatwo

White Eagle

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2007, 03:24:02 pm »
Witam serdecznie.
Jestem tutaj na tym forum od nie dawna. Łuk mam od maja 2007. Zwracałem się z kilkami prośbami do Koleżanek i Kolegów lecz jeśli wogóle dostałem informacje to była bardzo skompa. Nie wiem dlaczego tak jest

Adamc1
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź ale to żeby sobie wejśc na np. google i wpisać "easton archery". to ja wiem bez Twojej rady.
Skoro zwracam się z prośbą o link, to oczekuje linku a nie wejdż i wpisz.

Musze powiedzieć, że z taką sytuacją i taką niby odpowiedzią spotykam się tylko na forum łuczniczym.

Proszę wejdź i zobacz, jak ludzie chętnie pomagają na forumach wiatrówkowych np. http://bron.iweb.pl/
Dlaczego takiej życzliwości i wymiany doświadczeń od Koleżanek i Kolegów z większym doświadczeniem nie ma w stosunku do młodszych lub początkujących łuczników?

Przykładem jest mój post http://www.forumlucznicze.pl/tematy-związane-ze-sprzętem/jakiej-wielkości-tarcze-i-na-jaką-odległość-t99.0.html gdzie na dzień dzisiejszy nie ma sprecyzowanej odpowiedzi.

Skoro chwalicie się, że strzelacie nawet po 9 lat, to tak trudno jest zmierzyć poszczególne pierścienie na tarczy? NIE trudno tylko się nie chce odpowiedzieć. :(
Inny gość "jeż" napisał, że mogę kupić w łuksporcie. Ja pytam o rozmiar tarczy od mnie kieruje do sklepu. Czy to jest odpowiedź!!! :(

Nie dziwcie się za tem, że tak mało osób tutaj zagląda i się rejestruje.

Pozdrawiam serdecznie.
PS. Nie oczekuje odpowiedz.

adamc1

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2007, 09:32:44 pm »
Ty oczekujesz konkretnych odpowiedzi na swoje pytania, ja uważam że odrobina wysiłku Ci nie zaszkodzi. Na Twoje pytanie dotyczące wielkości tarcz i odległości Mathews odpisał już dawno tyle że Tobie nie chciało się zrozumieć odpowiedzi, poza tym na forum jest funkcja szukaj z której czasem nieźle byłoby skorzystać.
Pomoc rozumiana przez Ciebie to jest konkretna i ścisła odpowiedz na Twoje pytanie  każda inna wymagająca nieco wysiłku nie jest przez Ciebie akceptowana, niemniej jak powiedziałem już kiedyś komuś, łączy nas pasja do łucznictwa więc ok bądź sobie jaki jesteś  ja Cię nie będę namawiał do zmian.
Pozdrawiam

White Eagle

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:26:09 am »
Witam serdecznie.
Adamc1 powiedział:

"Na Twoje pytanie dotyczące wielkości tarcz i odległości Mathews odpisał już dawno tyle że Tobie nie chciało się zrozumieć odpowiedzi, poza tym na forum jest funkcja szukaj z której czasem nieźle byłoby skorzystać."
Bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedź, szkoda tylko, że ona nadal nie jest odpowiedzią na moje pytania z pierwszego mojego postu.
Możliwe, że ja nie umiem szukać na tym forum lub necie odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienia.
Bardzo proszę podaj mi link gdzie takiej odpowiedzi są a ja nie mogę znaleźć.
Jeżeli ich nie podasz jest to dla mnie zrozumiałe, że takich informacji nie ma.
Jeżeli jednak je podasz, oznacza, że ja nie umiem szukać.

Jeśli chodzi o odpowiedź Mathews-a to tam nie ma podanych informacji o średnicach poszczególnych pierścienie w danej tarczy.

Jestem bardzo konkretną osobą i tak też odpowiadam i takiej też pomocy (odpowiedzi)  oczekuje.
Pisanie, aby tylko pisać to szkoda jest czasu osoby piszącej, bo zamula tylko to forum a nie rozwiązuje zagadnienia.

Uważam Ciebie za osobę, która ma bardzo dużo i długo doczynienia z łukiem lecz ubolewam, że strzelasz do tarczy i nie wiesz, jakie wymiary mają poszczególne pierścienie na tarczy.

Pozdrawiam serdecznie


White Eagle

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2007, 11:33:23 am »
Witam serdecznie.
Adamc1 Bardzo mi miło, że tak szybko odpisujesz. W tym wszystkim się trochę pogubiłeś. Ten post jest pod tytułem
"program do doboru strzał i grotów".
Chyba napisałeś nie na temat a link też wykraczają po za problem, który poruszył Tygrys.

Chyba, że ja się mylę, to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam serdecznie

White Eagle

  • Gość
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2007, 08:15:00 pm »
Witam serdecznie.
Szanowny Mathews Twój post nie jest zupełnie na temat. Zapoznaj się najpierw co napisał Tygrys i do niego się stosuj.

Nie bardzo wiem kim Ty jesteś lub za kogo się uważasz, że uważasz,
"bo do łucznictwa się nie nadajesz".

Jak skończysz aplikacje sędziowską to będziesz miał wtedy możliwość wydawania postanowień lub wyroków. Na dzień dzisiejszy nie jest Ci to dane więc nie przekraczaj swoich kompetencji.

Mathews powiedział:
Poproszę Admina o wyeliminowanie Twojej obecności z tego Forum.
No cóż możesz to zrobić.
Jeśli administrator to zrobi, to będzie z tego wniosek.


White Eagle został zablokowany na tym forum, bo chciał się dowiedzieć coś o łucznictwie i oczekiwał, że starsze Koleżanki, Koledzy i Towarzysze "postrzale" ze chcą mu odpowiedzieć a przy braku odpowiedzi domagał się jej".

Ja nie złamałem żadnego punktu regulaminu!!! Jeśli Tobie się moje wypowiedzi nie podobają to jest to Twój problem. Nie musisz ich czytać.


Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2007, 08:44:04 pm wysłana przez White Eagle »

jeż

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: program do doboru strzał i grotów
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 06, 2007, 01:46:09 am »


...White Eagle został zablokowany na tym forum, bo chciał się dowiedzieć coś o łucznictwie i oczekiwał, że starsze Koleżanki, Koledzy i Towarzysze "postrzale" ze chcą mu odpowiedzieć a przy braku odpowiedzi domagał się jej".

O ile dobrze śledziłem wypowiedzi na forum, to zawsze dostawałeś konkretną odpowiedź na swoje zapytania (bo uważam, że podanie szczegółowego "linku" jest taką odpowiedzią), a że nie chciało Ci się zrobić z tego użytku, to już nie nasza wina. I przestań się czepiać, że ktoś pisze nie na temat, bo to ty sam w tym wątku zacząłeś wylewać żale, ja to Ci nikt nie chce udzielić informacji odnośnie średnic tarcz"
Pozdrawiam
Jeż