Autor Wątek: zawody 24 h w Radzyminie  (Przeczytany 5123 razy)

Hungry

  • Gość
zawody 24 h w Radzyminie
« dnia: Listopad 23, 2009, 04:31:33 pm »
najciekawsze, tylko dla twardzieli, najwyższe nagrody w Polsce, silna międzynarodowa obsada  :o

... i jeszcze wiele więcej można powiedzieć o tych zawodach.

Poniżej treść zaproszenia jakie otrzymałem od Organizatora:


Zaproszenie!!
Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Łuczniczy, Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu oraz łuczniczy Klub Sportowy ?ROKIS? Radzymin, zapraszają na V Międzynarodowe 24-godzinne Zawody Łucznicze, które odbędą się w dniach 04-06.12.2009 w Radzyminie. Zawody rozgrywać się będą na hali sportowej Klubu Sportowego ?ROKIS? w Radzyminie przy Al. Jana Pawła II 20. Trening oficjalny w dniu 04.12.2009 o godzinie 17:00. Rozpoczęcie 05.12.09 o godz. 11:00, zakończenie 6.12.09 o godz. 12:00.

24-godzinne Zawody Łucznicze JEDYNE TAKIE W POLSCE to pomysł na bardziej rozrywkowe, swobodne strzelanie. Do rywalizacji może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, czy poziom - liczą się tylko punkty spośród wystrzelonych strzał. Zawodnicy tworzą drużyny trzy lub cztero osobowe , stawiając sobie za cel wystrzelenie 240 serii składających się z 3 strzał. Trudność polega na tym, aby wytrwać do końca... zdobywając maksymalnie wysoki wynik. Na najlepsze drużyny czeka wysoka nagroda finansowa...

Łuki Klasyczne:
1st - 4000 PLN
2nd - 1500 PLN
3rd - 750 PLN

Łuki Bloczkowe:
1st - 2000 PLN
2nd - 1000 PLN
3rd - 500 PLN

W tym roku do zawodów zgłosiły się już reprezentacje: Ukrainy, Litwy, Łotwy, Słowacji, Anglii oraz Rosji (wszystkie reprezentacje w łukach klasycznych jaki i bloczkowych).

 

Pewnie interesują Pana raczej drużyny łuków bloczkowych a więc: Ukraina I, Ukraina II, Ukraina III, Łotwa I, Łotwa II, Słowacja, Litwa, Wielka Brytania, Leśnik Poznań. Jesteśmy pewni że zgłosi sie jeszcze kilka zespołów bloczkowych z Polski.


Rok temu do Radzymina zjechali się najlepsi łucznicy na świecie. Udział bowiem wzięło dwóch medalistów olimpijskich: aktualny mistrz olimpijski i brązowy zespołowy medalista z Aten, Viktor Ruban oraz jego kolega z drużyny z Aten i Pekinu, Oleksandr Serdiuk. Obaj weszli w skład zwycięskiego zespołu "Medalist Charkov". Ponadto Viktor dwukrotnie wyrównał należący do Jacka Procia rekord zawodów w strzelaniu przez godzinę - 297pkt. Rok w rok startowała polska czołówka na czele z Justyną Mospanek zwyciężczynią Pucharu Świata z 2008 roku. W tym roku także wystąpią najlepsi łucznicy z całego świata. To doskonała okazja aby sprawdzić swoje siły w strzelaniu zespołowym przez całą dobę. Tak długa rywalizacja w świetnej obsadzie dostarcza zawodnikom nowego i bezcennego doświadczenia. To także czas i miejsce na testy zarówno sprzętu jak i zawodników.

Jeżeli mają państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zgłosić drużynę prosimy pisać na e-mail: ksrokis.radzymin@gmail.com 

Zapraszamy także na naszą stronę:
http://rokis.pl.tl/ZAWODY-24H.htm

Komunikat Organizacyjny:
http://www.archery.com.pl/komunikaty/KO24H_Radzymin_2009.pdf

ORGANIZATOR 

Abrat

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2009, 07:24:47 pm »
Hej
A kto tam się wybiera?

pozdr.
Abrat
łuki: od sasa do lasa, najchętniej coś refleksyjnego

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2009, 07:39:32 pm »
Marymont Warszawa - jedna drużyna bloczkowa
Leśnik Poznań, też się zgłosił

kobusz

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2009, 12:20:16 am »
... można przyjechać jako widz?
... jak z wejściem?
pzdr

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2009, 10:34:45 am »
myślę, że kibice będą mile widziani :)

Abrat

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2009, 06:27:08 pm »
Cytuj
Jeżeli mają państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zgłosić drużynę prosimy pisać na e-mail: ksrokis.radzymin@gmail.com
zapytaj "orgów" chyba, że hungry4sport jest od jednym z nich albo ma info.
Ja tam najprawdopodobniej będę jakiś czas, choć tradycyjnych już nie zapraszają do tej zabawy. Liczba chętnych z klasycznych i bloczkowych jest już, zdaje się, wystarczająco duża.

pozdr.
Abrat
łuki: od sasa do lasa, najchętniej coś refleksyjnego

Abrat

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2009, 12:53:16 am »
łuki: od sasa do lasa, najchętniej coś refleksyjnego

kissielec

  • Gość
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2009, 09:35:22 am »
Znakomite ujęcia.

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2009, 03:52:52 pm »

kissielec

  • Gość
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2009, 02:53:27 pm »
Polski zespół o patriotyczno-patetycznej nazwie "Troskliwe Misie" (słyszałem, że na początku miało być White Eagles) ;D, w składzie Hungry4sport, Ania S., Hassassin - okazał się najlepszym, polskim zespołem bloczkowym na tych zawodach.
240 strzały/ 1 os. - to już trzeba mieć nie lada krzepę i zdrowe oczy. Gratulacje !
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2009, 03:23:14 pm wysłana przez kissielec »

White_Eagle

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 267
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:48:22 pm »
Witam serdecznie
Polski zespół o patriotyczno-patetycznej nazwie "Troskliwe Misie" (słyszałem, że na początku miało być White Eagles) ;D
No taką piękną nazwę mogli mieć.

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Łuk Bloczkowy Bowtech PATRIOT DUALLY
Celownik Shibuya
Optyka Las Vegas SCODE + 0,50
Strzały EASTON POWER FLIGHT 400
HW100Tqf LONG
FWB 300S Universal
TWINMASTER SPORT + LUNETKA 2X20 WALTHER
ŁUCZNIK 1970
GG 3176262

Grzechu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:52:24 pm »
Zawody super!Było na co popatrzeć.Byłem w sumie 5godzin (jako kibic oczywiście) i sie nie nudziłem.Dobra lekcja dla początkujących(odpada sporo pytań)Przegapiłem tylko kolejke z CARBON MATRIXa
Pozdrawiam
Grzechu

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24 h w Radzyminie
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2009, 10:08:31 am »
wyniki i relacje, zdjęcia i filmy, znajdziecie pod tym adresem: http://hungry4sport.com/Events/Show/s/13

członek zespołu Troskliwe Misie