Autor Wątek: Witam z Radzynia Podlaskiego  (Przeczytany 23899 razy)

lucznikruda

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2009, 12:17:35 pm »

No dobra jeden ma 33 a drugi 36" i maja takie samo BH.....Duza bedzie ta roznica na tarczy 90m???


Jak nie nauczysz się porządnie strzelać i nie opanujesz odpowiednio techniki strzelania to na 90 m nawet możesz w tarcze nie trafiać niezależnie od tego z jakiego sprzętu będziesz strzelać.

Bizon3D

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:17:22 pm »
Widze ze nie dostane konkretnej odpowiedzi z ta roznica na tarczy z 90m :(..... a pytam bo nie wiem czy moge poszukiwac łuku w modelach 31" do 33" czy tylko w 36" i wiekszych...

Tak Panie zgaszony to ja jestem co kiedys Panu emailowo i w Zamosciu Mackowi glowe zawracalem....sorry i dzieki za pomoc...dlugosc naciagu o ile dobrze pamietam mam 27,5" ale nie ukrywam ze zmierzyl bym jeszcze raz.....ten sklepik znam od dawna bardzo dobrze i biore go powaznie pod uwage z powodu super cen.....

A łuk chcialbym aby nie byl jakos wadliwym modelem o ile takie sa....chcialbym tez zeby mi sluzyl co najmiej 3 lata....Nowy Hoyt albo Bowtech

moje typy:

Hoyt Vectrix XL
Hoyt Katera XL
Bowtech Commander
Bowtech 82nd Airborne
Bowtech Sentinel

a moze cos jeszcze???

zgaszony

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 26, 2009, 02:07:51 pm »
Jednak z uporem maniaka będę polecał Hoyta  Vantage Pro do którego link Ci podałem, lecz każdy z luków które przytaczasz jako swoje typy jest bardzo dobry ja mam katerę xl vectriksa xl z pozostałych strzelałem. Z modeli bowtecha miałem generala.
A  z tymi radami jest trochę tak jeden woli brunetki a inny blondynki.

lucznikruda

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 26, 2009, 11:43:54 pm »
Widze ze nie dostane konkretnej odpowiedzi z ta roznica na tarczy z 90m :(..... a pytam bo nie wiem czy moge poszukiwac łuku w modelach 31" do 33" czy tylko w 36" i wiekszych...


Różnicy nie ma. Dla doświadczonego zawodnika różnica może być kilku punktowa.

Bizon3D

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2009, 07:22:48 pm »
Pewnie z tego Ventage Pro najpredzej bym sie nauczyl w tarcze trafiac :) ale jest o 1000zl drozszy od reszty moich typow a kasa mnie ogranicza ... Najwieksza mam chrapke na nowego Sentinela ale w tym sklepie na ebayu go nie ma  :( ...moze podpowiedz jakas
ps.jaki jest najwieksza dopuszczalna sila naciagu na zawodach w Polsce (Tarcza i 3D)?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 07:30:20 pm wysłana przez Bizon3D »

Bowhunter

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:40:55 pm »
Witam! Pytanie :Chcesz sie uczyc sam , czy jestes  w jakims klubie?

Bizon3D

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:56:55 pm »
moze tak...nie chce sie uczyc sam ale musze....bo nikogo tu w radzyniu i okolicach nie ma do towarzystwa

Bowhunter

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:07:45 pm »
To nie wydawaj za duzo na sprzet. Bo jak sie zniechecisz to zostaniesz z kupa zeczy ktore bedzie ciezko sprzedac.Albo moze popytac czy ktos organizuje kurs na ktorym mozna sie sporo dowiedziec.

Bizon3D

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:25:52 pm »
To nie wydawaj za duzo na sprzet. Bo jak sie zniechecisz to zostaniesz z kupa zeczy ktore bedzie ciezko sprzedac
Jak wydam za malo np.jakas Cobra czy inne badziewie to sie napewno zniechece....
Ze sprzedaza bedzie tak samo - niewazne czy bede w klubie czy nie....
Chce miec taki sprzet zeby zaraz nie zmieniac bo na kupno-sprzedazy kiepsko wychodze....
A zniechecic sie????Nie ma takiej opcji !!!

paskud

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:26:25 pm »
To nie wydawaj za duzo na sprzet. Bo jak sie zniechecisz to zostaniesz z kupa zeczy ktore bedzie ciezko sprzedac.Albo moze popytac czy ktos organizuje kurs na ktorym mozna sie sporo dowiedziec.
Z drugiej strony kupując coś tanio zazwyczaj kupę dostaniesz na dzień dobry. To analogicznie jak z modelami RC - kupując złożony model RC za 300-400pln wiele się po nim nie spodziewaj...

Jeżeli masz chęci się uczyć i jeżeli chcesz, żeby sprzęt Ci na trochę starczył to bierz dobry produkt, którego nie będzie potrzeby zmienić (wymienić) za pół roku. Miernota gorsza od niczego :)

Pozdrawiam,
Michał

Bizon3D

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:32:56 pm »
Swięte slowa z ta kupą :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 09:38:49 pm wysłana przez Bizon3D »

Bowhunter

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:41:03 pm »
I jak myslisz co bedziesz wiecej strzelal 3D czy Fita?

Bowhunter

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:45:33 pm »
Do 3D (Ja osobiscie)Bym wzial  albo wybieral pomiedzy:
1: Hoyt Alfamax
2: Hoyt Maxxis
3.PSE X Force

Bowhunter

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:50:02 pm »
Fita:
1. Hoyt Contender
2:Hoyt Vantage
3:Mathews Apex 7

Bizon3D

  • Gość
Odp: Witam z Radzynia Podlaskiego
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:04:47 pm »
Niestety tu nie ma moich typow
Tak jak pisalem tarcza na poczatek 50-90m....łuk nie za duzy zeby w razie czego i 3D kiedys tam sprobowac....

Chcialbym aby łuk mial najmniejszą sile naciagu taką jak najwieksza dopuszczalna sila naciagu na zawodach tarczowych i 3D....kiedys tam bylo chyba 60#???