Autor Wątek: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D  (Przeczytany 26343 razy)

zgaszony

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 19, 2009, 08:53:57 pm »
A dlaczego taki wrażliwy się zrobiłeś Rosomaku w każdym stadzie głosy są różne  częściej jednak łucznicy są bardziej otwarci niż łucznicy, nieco zagmatwałem ale jesteś inteligentny - zrozumiesz.

Rosomak

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 19, 2009, 09:13:22 pm »
Bo to nie pierwszy raz a jesień źle na mnie wpływa ..  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2009, 09:16:55 pm wysłana przez Rosomak »

zgaszony

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 19, 2009, 09:24:14 pm »
no to wracaj do 3d  ;)
Adam Cymkiewicz

krzychu4P

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 19, 2009, 11:29:08 pm »
Może to jest sposób na chandrę Rosomaku....
Właśnie jesienią łucznicy w Warszawie są najaktywniejsi.
Karibu już u nas był - bierz go za przewodnika i przybywaj :)
Zapraszamy

kissielec

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 19, 2009, 11:46:27 pm »
...namalować na kawałku papieru jakąś kropę i przy pomocy łuku i strzał zamienić ją w jeden wielki otwór...Chandra znika.
Parę razy sprawdzałem... ;).

Pimor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 21, 2009, 05:40:29 pm »
Co Ci biedni tradycyjni zawinili.... Ja sam jestem tradycyjny a nie odpuscilem ani jednej rundy pucharu w tym roku - do tego zwerbowałem 3 osoby, które teraz rzadziej w tarczówkach biorą udział :)
Oczywiscie mam na myśli część Czambulika, sami tradycyjni i chetni do 3d.

Prosze nie ignorujcie tradycyjnych - może nie mają takiego sprzętu jak bloczki, ale za to jakie emocje! A jaka duża grupa ludzi - potencjalnych terenowych luczników. Sporo osób z grona lucznikow historycznych niewiele wie o 3d. Wiem, bo jeżdzę na historyczne imprezy i niestety swiadomosc ze takie coś w ogóle jest jest niewielka. Natomiast przestrzegam przed skupianiem łucznictwa terenowego i organizacją imprez 3D dla bloczkowców jeno (nie zrozumcie mnie zle, po prostu tradycyjnych jest sporo).
Tylko w TR-LB bylo nas 17 osób.... W PBHB podobnie.

Pozdrawiam 8)

zgaszony

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 21, 2009, 08:16:41 pm »
Ja bardzo się cieszę mogąc strzelać w tak różnorodnym sprzętowo i mentalnie Towarzystwie.

paskud

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 21, 2009, 11:04:33 pm »
Co Ci biedni tradycyjni zawinili.... Ja sam jestem tradycyjny a nie odpuscilem ani jednej rundy pucharu w tym roku - do tego zwerbowałem 3 osoby, które teraz rzadziej w tarczówkach biorą udział :)
Oczywiscie mam na myśli część Czambulika, sami tradycyjni i chetni do 3d.
[...]
Witaj,
Patrząc na to z perspektywy zachowania i wypowiedzi niektórych osób może wygląda to tak, jak to postrzegasz.
Ale trzeba powiedzieć jasno, żeby nie było niedomówień - w rzeczywistości są to głosy kilku wiecznych malkontentów, którzy na spotkaniu, na którym ustalane były kwestie organizacyjnie nie uważali za stosowne się pokazać. Jedyne na co ich stać, to krytyka - i to nie taka konstruktywna, z której coś budującego wyniknie, podkopywanie morale oraz napuszczanie na siebie - na przykład tradycyjnych i bloczkowych. A na spotkaniu były zarówno osoby strzelające z bloczków jak i te z łuków tradycyjnych. Najważniejsze, to nie dać się zwariować.
Pzdr, Michał

Abrat

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 22, 2009, 10:06:06 pm »
I tak mnie wszyscy mają za wariata  ;D to już się nie można dac zwariować.
Problem z dużą częścią rymcerskich tradycyjnych, jest taki, że nie chcą nic więcej wiedzieć, uważając się za niewiadomo jakie super hiper bomber mega łuczniki, ponieważ przczytali dwie broszurki i oglądali trzy filmy (zresztą podobnie się uważają za natchnionych mistrzów fechtunku i walk na miecze, siekiery czy inne widelce).
A to przecież ja jestem napoleonem  ;D

Na szczęście jest też sporo fajnych ludzi którzy prędzej czy później trafią na 3D (lub inne D) ;)

pozdr.
Abrat
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 10:30:42 pm wysłana przez Abrat »
łuki: od sasa do lasa, najchętniej coś refleksyjnego

kissielec

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:32:28 pm »
Po cichu donoszę,  ;) że we Wrocławiu, zawiązuje się właśnie silna sekcja łucznictwa bloczkowego, przy Stowarzyszeniu na Rzecz Promocji Dolnego Śląska (jeśli nie przekręciłem nazwy). Celem sekcji będzie łucznictwo sportowe w dyscyplinach tarczowych i 3D z szerokim rozszerzeniem na rekreację, udział różnych rodzajów łuków i różnych łuczniczych aktywności. Jest również realny pomysł na promocję łucznictwa 3D - jako rekreacji - w lokalnych kręgach łowieckich.

Jeśli sekcja okrzepnie już po biurokratycznych korowodach - i zacznie aktywnie działać, jest więcej niż prawdopodobne, że na poważne zawody 3D będziecie jeździć również w okolice Wrocławia  :).
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 12:48:43 pm wysłana przez kissielec »

paskud

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 13, 2009, 02:23:43 am »
Po cichu donoszę,  ;) że we Wrocławiu, zawiązuje się właśnie silna sekcja łucznictwa bloczkowego, przy Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Dolnego Śląska (jeśli nie przekręciłem nazwy). Celem sekcji będzie łucznictwo sportowe w dyscyplinach tarczowych i 3D z szerokim rozszerzeniem na rekreację, udział różnych rodzajów łuków i różnych łuczniczych aktywności. Jest również realny pomysł na promocję łucznictwa 3D - jako rekreacji - w lokalnych kręgach łowieckich.
[...]
Czemu to ja odnoszę wrażenie, że maczałeś w tym palce...? :D Moje gratulacje :D
Pzdr, M.

kissielec

  • Gość
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 13, 2009, 02:52:25 am »
... maczałeś w tym palce...? :D...

Nie ukrywam, że już od dłuższego czasu, staram się w iście misjonarski sposób (tzn. przykładem... ;)) - krzewić 3D, wśród moich klubowych kolegów, z którymi przez ostatni rok bardzo się zżyłem. Dziwne, ale ta dyscyplina była tu w lokalnych wrocławskich klubach łuczniczych - w wielkim, wojującym lekceważeniu. Mam nadzieję, że przyczyniłem się choć w 1 promilu do zmiany nastawienia.
A myśliwi wstępnie zgodzili się na udostępnienie części swojej strzelnicy przy siedzibie okręgu łowieckiego, więc będzie okazja do nienachalnego wzbudzenia w nich zainteresowania cięciwami... ;) Już wiemy że paru z nich ma łuki... ćśś :-X

Nie chcę zapeszać...pażijom-uwidim  ;)
Pozdro,
P.   

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 19, 2010, 05:40:29 pm »
Witam!Na spotkaniu nie byłem,ale staram się być na bieżąco,i chciałem podzielić się pomysłem wsparcia finansowego grupy inicjatywnej, niebawem trzeba by pomyśleć o rozliczeniu z fiskusem,i jest to okazja do przekazania 1%podatku gdziekolwiek i nie wiem jak reszta zainteresowanych,(chociaż się domyślam, ;) )ale ja wolałbym wiedzieć gdzie trafią te pieniądze, może to niewiele ale pomnożone przez 150-200osób które regularnie na zawody przyjeżdżają da jakąś kwotę,proponuję przekazanie tego właśnie 1% na konto tworzącej się federacji,czyli do klubu który włożył jak dotąd najwięcej pracy i serca w organizację Polskiego 3D,jeśli chwyci będzie tego coraz więcej,tak jak nas z każdym rokiem przybywa,a przecież skarbowy nam tego nie odda ;) zachęcam,i serdecznie pozdrawiam!
Samick Woodsman 50#

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 19, 2010, 06:25:00 pm »

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Spotkanie organizacyjne Polskie Łucznictwo Terenowe 3D
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 19, 2010, 08:19:40 pm »
no to mamy problem :( przyznaję nie doczytałem :-\
Samick Woodsman 50#