Autor Wątek: HOYT EASTON Ram Hunter II  (Przeczytany 1784 razy)

MisYogi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
HOYT EASTON Ram Hunter II
« dnia: Październik 25, 2009, 02:38:01 pm »
Witam wszystkich serdecznie.To moj pierwszy watek na forum wiec bardzo prosze o wyrozumialosc :-P

Przez dluzszy czas , ladnych pare lat , zajmowalem sie lucznictwem klasycznym.Calkiem niedawno nabylem od znajomego pierwszy luk bloczkowy.To moje poczatki z tym sprzetem wiec zainwestowalem narazie w cos uzywanego.Luk bloczkowy Hoyt'a Ram Hunter II to chyba dosc stary model wiec moje pierwsze pytanie , czy ktos z was w ogole pamieta taki.Posiada perwsze w zastosowaniu bloczki okragle , ATA 44" i wysokosc cieciwy 40".Regulowana sile naciagu 55 do 70 funtow.
Rany , no jak to poczatkujacy mam wiele pytan ale narazie nie chce macic..Dla wlasnej pewnosci , bardzo bym chcial zmienic okablowanie i cieciwe.Sama cieciwa to pryszcz ale nie wiem jak zamowic okablowanie do tego dosc starego modelu.Czym sie sugerowac.Bloczki , ramiona i majdan wygladaja calkiem " zdrowo ".
Bede wam bardzo wdzieczy za pomoc i w ogole wypowiedzi na temat tego luku.

Z gory dziekuje i pozdrawiam...
Samick SHB  65#
Hoyt GameMaster II  65#
Ben Pearson Javelina  45#
Hoyt Easton Ram Hunter II  60#

MisYogi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: HOYT EASTON Ram Hunter II
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2009, 06:34:24 pm »
Dzieki za odpowiedz.Czy moze mi ktos podpowiedziec jak i na jakie zmienic bloczki konkretnie do tego luku?Duzo zachodu z nowymi kablami do starych modeli.jesli to mozliwe to bardzo prosze o linki.

Obecnie mam go ustawionego na 60Ibs przy naciagu 28".dowiedzialem sie , ze do starszych modeli powinno sie stosowac ciezsze strzaly okolo 8 lub 9 grains na 1 funt naciagu.Pomozcie mi prosze dobrac strzaly.Malo wiem o parametrach strzal do compounds'ow.

Pozdrawiam...
Samick SHB  65#
Hoyt GameMaster II  65#
Ben Pearson Javelina  45#
Hoyt Easton Ram Hunter II  60#