Autor Wątek: sprzedam PSE Nova z osprzetem i strzalami  (Przeczytany 7724 razy)

mgo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 228
Odp: sprzedam PSE Nova z osprzetem i strzalami
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 19, 2009, 09:37:23 am »
A tak na poważnie i bardziej konkretnie ....

Cena nowego sprzętu dokładnie tego typu to 1050 PLN w Łuksporcie
Doliczmy pokrowiec ok 400 PLN
dodajmy strzały tej jakości ok 300 PLN (cena jest podawana w sklepie za 12szt)
spust jak się nie mylę to wydatek rzędu kolejnych 300 PLN
stabilizator tez nie mniej niz 300 PLN


No kolego z tymi cenami to chyba troche poplynales :o ale co tam twoje zabawki twoje warunki

Kryspinian

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: sprzedam PSE Nova z osprzetem i strzalami
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:55:14 pm »
Na forum jak już wcześniej przeczytałeś wyrażamy opinie, dyskutujemy, kłócimy się, czasem piszemy nie na temat lub to na co mamy ochotę, możesz się z tym pogodzić i pisać z nami lub nie zgodzić i nie pisać.
Pozdrawiam Adam

Zgadzam się z Tobą Adamie ... i w moich odpowiedziach przytaczam argumenty z którymi możesz się zgodzi lub nie :) Sądzę ze podobnie myślimy obaj co do istoty forum.

Kryspinian

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: sprzedam PSE Nova z osprzetem i strzalami
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 19, 2009, 05:04:13 pm »

No kolego z tymi cenami to chyba troche poplynales :o ale co tam twoje zabawki twoje warunki

ceny zaczerpnąłem dla porównania z Łuksportu (są i lepsze i gorsze). Myślę ze każdy może sam zrobić sobie kalkulację. A ja za każdym razem zaznaczam że można przystąpić do negocjacji. :)

Tak nawiasem oprócz moich wygórowanych cen nie padła żadna inna propozycja dla tych co się nie znają a chcą zacząć z tym sportem chociażby dla ich własnej wiedzy.

No i tak dla ścisłości na mojej aukcji nie ma warunków są propozycje cenowe. Uważam dalej ze luk jest wart zainteresowania :)