Autor Wątek: jaki łuk do polowań  (Przeczytany 5870 razy)

Munin

  • Gość
Odp: jaki łuk do polowań
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2016, 02:34:07 pm »
Dziękujemy Piotrze za pełne i piękne zobrazowanie tematu.

Ponury

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 82
Odp: jaki łuk do polowań
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2016, 06:38:15 pm »
Dziwię się kolego KRZEMIEŃ, że tak odpowiedzialną sprawę chciałeś potraktować jak wyjazd na spacer po parku. Sposobem wypowiedzi nie przynosisz chwały łucznikom szczególnie , że na takie forum wchodzą też rózne postronne osoby. Wiedza, trening i panowanie nad emocjami to podstawa a to nie praca na weekend. Sugeruję uczyć się od mądrych, stabilnych emocjonalnie i trzymających się zasad łuczników, których na pewno znajdziesz na forum. Więcej rozwagi w postępowaniu życzę.

Jan

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: jaki łuk do polowań
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2016, 07:45:00 pm »
Ja tam się nie dziwię...
Chłop wszedł na forum, zadał pytanie, dostał wyczerpujące choć czasem nieco złośliwe odpowiedzi, ponownie ocenił sprawę i chyba odpuścił... Moim zdaniem forum zadziałało prawidłowo.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


MD

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
Odp: jaki łuk do polowań
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2016, 11:43:52 pm »
Ja tam się nie dziwię...
Chłop wszedł na forum, zadał pytanie, dostał wyczerpujące choć czasem nieco złośliwe odpowiedzi, ponownie ocenił sprawę i chyba odpuścił... Moim zdaniem forum zadziałało prawidłowo.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Taa, szkoda że przy tej okazji napisane zostało pare bzdur przez ludzi którzy w życiu nie polowali z łukiem  :P
Krzemień a co do polowania w Rosji to jak tylko masz okazje to jedź nawet bez łuku bo to i tak przygoda życia, doświadczenie i emocje których ci już nikt nie odbierze.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2016, 11:49:20 pm wysłana przez MD »