Autor Wątek: Łuk klasy PRO  (Przeczytany 2526 razy)

Hussaris

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Łuk klasy PRO
« dnia: Grudzień 11, 2016, 02:00:08 pm »
Witajcie,
Jestem nowy na forum ale strzelam sportowo juz parę ładnych lat.
Przymiarzam sie do kupna nowego sprzętu i zastanawiam sie co wybrać.
Aktualnie posiadam Hoyt Gmx 25" z ramionami W&W Inno EX Power 68" 38# z tym ze ramiona sprzedalem (musialem zmienic paramert na ciezszy, planuje 40-42#).
Jakie ramiona wybrac ?
Wiecie moze jak pracuja nowe W&W na grafenie lub nowe hoyt carbon x-tour bamboo ?
Moze jakies inne modele ?
A moze sprzedac majdan i kupic formułę ? A jezeli formułę to jaką ? (Myslalem nad Hoyt Prodigy XT)
Jestem tego wszystkiego bardzo ciekawy i mam nadzieje ze mi pomożecie.
Czekam na opinie i odpowiedzi  :)

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2016, 04:48:04 pm »
Jak Miałeś w&w to zostań na w&w. Hoyty są specyficzne a w&w szybkie. Nw jak te nowe hoyty pracują bo ich jeszcze nie miałem w rękach ale raczej wątpię że są jakieś rewolucyjne pod tym aspektem.
Formuła jest ogólnie spoko ale jak rozmawiam z ludźmi którzy przeszli z w&w na formułę to większość uważa tą zmianę na gorszą. Kolega w klubie miał gmx z inno ex powrami a teraz ma formułę i żałuję. Jedyny powrót który trzyma go przy formule to że jest ona 70" a gmx/inno mial 68"

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

Hussaris

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2016, 07:25:12 pm »
Teraz juz W&W  Inno EX Power już nie produkuja, wiec jakie polecacie do GMX'a ?  :)

Andrzej N

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2016, 10:14:08 pm »
Jeśli ramiona W&W to wiawisy do gmxa. Ja strzelałem z inno cxt i przejście na formułę odnotowałem na duży plus, strzela się inaczej ale wyniki lepsze.

Hussaris

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2016, 08:25:49 am »
Zastanawiam sie co bedzie lepiej grac z GMX'em itp
W&W wiawis one czy Hoyt x-tour bamboo (niby majdan hoyta to może bedzie lepiej spasowany do ramion hoyta ? Nie wiem)

Jeszcze z tyłu glowy mam te nowe W&W wiawis NS, ktore mają rdzeń na grafenie i nie wiem co o tym sadzic.
Jak wy podchodzicie do takich nowosci ?

Seraphim

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2016, 10:28:26 am »
Tak spytam odnośnie gmx-a, jakie są Twoje subiektywne wrażenia odnośnie tego majdanu - stoję przed wyborem miedzy gmx a w&w nano - różnica w cenie nie wielka, a odmienne światy hoyt vs w&w :D

Hussaris

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2016, 11:04:04 am »
Strzela sie fajnie, jest bardzo przyjemny, ja niestety nie umiem go do konca ustawić, caly czas czuje ze moze pracować lepiej. Jest to wdzieczny majdan :)
Niestety nie umiem go porównać z w&w czy czyms innym od matrixa wiec moje zdanie traktuj z duzym dystansem.
Nigdy nie strzelalem na majdanie w&w ani na formule :/
Tez jestem Ciekaw jakie bylyby moje odczucia, jak sie czegos dowiesz to daj znać :)

Andrzej N

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Łuk klasy PRO
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2016, 06:10:42 pm »
Ja osobiście nie chce radzić :) Duża różnica jest w odczuciach między nano maxem i gmxem. Nano wydaje się "miększy", a gmx sztywniejszy. Wszystko rola gustu plus oczywiście nano jest szybszy.