Autor Wątek: [S] Łuk Bowtech Experience 60#  (Przeczytany 2138 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
[S] Łuk Bowtech Experience 60#
« dnia: Kwiecień 27, 2015, 05:23:59 pm »
Sprzedam łuk Bowtech Experience,kolor czarny 60 #(maksymalnie mozna go ustawić na 63#), tutaj specyfikacja:

IBO RATE – 335 fps
ATA – 32”
LET-OFF - 80%
Siła naciągu - 50#, 60#, 70#
Długość naciągu - 26,5-31”
Bloczki – Over Drive Binary Rotating modules
Cięciwa – Octane Factory
Rozdzielnie kabli - FLX Guard
Waga łuku 4,2 #
Wysokość cięciwy 7”

Łuk był kupiony 20 grudnia 2014 w sklepie,jestem pierwszym właścicielem. Stan łuku jest idealny,oczywiście żadnych suchaczy. Cięciwa posiada normalne oznaki użytkowania i spokojnie posłuży jeszcze w tym sezonie. Jest mozliwośc zakupienia łuku wraz z nową cięciwą.
Możliwe jest kupno "gołego " łuku oraz wraz z osprzetem.
Jedynym powodem sprzedaży jest to,że kupiłem niedawno Suprę i chcę bardziej skierować się ku strzelaniu tarczowemu. a niestety na posiadanie dwóch wysokiej klasy łuków mnie nie stać.
Goły łuk,ale mający już pętelkę i peep sight G5 oraz dodatkowo dorzucam nowe Bomar Draw stopy - 3300 PLN
Łuk w tej chwili ma załozony świetny celownik HHA Optimizer Lite 5019 1 pin z nasadką umozliwiającą założenie szkieł(2 szkiełka w komplecie: 0.5 i 0.75) oraz z latarką podświetlającą światłowód.
Załozona podstawka to Ripcord. Celownik i podstawka kupione były w styczniu. Stan idealny.

Łuk z tym oprzyrządowaniem kosztuje 4600 PLN

Mam również nową cięciwę(wraz z kablami) do tego łuku firmy Octane cena 400 PLN (ale cięciwa do sprzedania tylko wraz z łukiem).
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zdjęciami to proszę o kontakt na PW i podanie adresu mailowego.
W cenie są już koszta wysyłki sprzętu kurierem. W Warszawie możliwy odbiór osobisty.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2015, 04:35:07 pm wysłana przez sipap248 »
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Łuk Bowtech Experience 60#
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2015, 08:48:49 pm »
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Łuk Bowtech Experience 60#
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2015, 06:11:27 pm »
Dla zachęty, jeżeli ktoś zdecyduje się na kupno łuku wraz z osprzętem , dostanie gratis nową zapasową cięciwę(komplet z kablami) dedykowaną właśnie do modelu Bowtech Experience.
Koszt tej cieciwy wraz z kosztami wysyłki to prawie 140 $. Jak już pisałem jako bonus dokładam również świetne draw stopy firmy Bomar. Dedykowane właśnie do łuków Bowtecha z binarnymi camami.Poprawiają one ścianę(choć w tym modelu jest ona naprawdę dobra),zwiększają powtarzalnośc strzału. Bardzo popularny tunning łuku i bardzo chwalony oraz zalecany na zachodnich forach łuczniczych.
Koszt tych draw stopów(wraz z wysyłką) to 50$.
Łuk w tej chwili jest ustawiony na około 56#. Bez problemu mozna zejść do 50 #. Według dokumentacji dostarczonej wraz z łukiem,można go maksymalnie podkręcic do 63#.
Tutaj m.in test tego łuku:
https://www.youtube.com/watch?v=bXaRurtbj-8
Łuk naciąga się bardzo płynnie,dolina jest duża. Świetnie nada się zarówno do polowania,jak i do zawodów 3D czy field.Jest pięknie wykończony,z drewnianymi okładzinami gripu.Posiada fabrycznie zamontowane,znakomite dampery typu rewolwerowego. Warto zwrócic uwagę,jak w teście gośc zwraca uwagę,że ten model jest szybszy od parametrów IBO podawanych przez producenta. Przy pomiarze na chrono,myślał nawet ze sprzet pomiarowy mu nawalił.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Michał Ociepka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: [S] Łuk Bowtech Experience 60#
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2015, 09:20:41 pm »
Czy jest możliwość żeby kupić od ciebie celownik ze szkłami? 

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Łuk Bowtech Experience 60#
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2015, 10:01:20 pm »
W zasadzie ten celownik jest ostatnią rzeczą ,której chcę się pozbywać. To najlepszy celownik jaki kiedykolwiek miałem. Dokupiłem do niego zestaw do zamontowania szkiełek i specjalną latarkę do podświetlenia światłowodów i pina. Jest niesamowicie łatwy do ustawienia i opisania odległości strzelania.
Dlatego raczej albo chciałbym go sprzedać wraz z łukiem,albo jesliby się znalazł chetny na goły łuk, to wtedy mogłbym go sprzedać.
Więc jeśli mogłbys poczekac to wrócilibyśmy do tej rozmowy.
Jakby co to masz PW.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2015, 10:13:02 pm wysłana przez sipap248 »
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Łuk Bowtech Experience 60#
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2015, 06:58:45 pm »
Cena za goły łuk - 3200 PLN
Do tego dochodzą gratisy: zapasowa,nowa cięciwa z kablami( 450 PLN),Bomar draw stop( kolo 150 PLN), Gruba torba na łuk z 3 kieszeniami( 170 PLN),peep sight(30 PLN)

Łuk z osprzętem (celownik HHA i podstawka Ripcord Code Red) + oczywiście te gratisy co powyżej - 4500 PLN
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Łuk Bowtech Experience 60#
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2015, 12:15:14 am »
Obniżka cen: goły łuk z gratisami 3000 PLN
Zestaw z celownikiem i podstawką- 4200 PLN
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500