Autor Wątek: Pierwszy łuk.  (Przeczytany 19690 razy)

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:18:46 pm »
Interesuje mnie łucznictwo.I to jest najważniejsze!!!
Jak już pisałem panu nie jestem i nie byłem w PBA!!!

Nie ma znaczenia, czy jest pan w PBA, czy nie. Chcąc nie chcąc będzie pan z tą organizacją kojarzony, gdy będzie istniała jako organizacja łucznicza.

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:20:41 pm »
Z tego co pan mówi to wszyscy łucznicy będą kojarzeni Pan też!!!!!!!!!!!!!!
Oczywiście jeśli jest pan łucznikiem!!!???
Tomasz Kobuszewski

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:23:30 pm »
Z tego co pan mówi to wszyscy łucznicy będą kojarzeni Pan też!!!!!!!!!!!!!!

Zgadza się - dlatego zaproponowałem, by założyciele tego tworu rozwiązali go sami, bo wizerunek mówiąc eufemistycznie ma daleki od ideału.

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:26:22 pm »
To może niech pan strzela sobie z kuszy.Ja mam dla pana taką propozycje. A łucznicy sobie jakoś poradzą.
Tomasz Kobuszewski

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:28:48 pm »
To może niech pan strzela sobie z kuszy.Ja mam dla pana taką propozycje. A łucznicy sobie jakoś poradzą.

Proszę wybaczyć, ale to nie pan będzie decydował, czy mogę strzelać z moich pięciu łuków czy nie.

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:32:02 pm »
Hmm wizerunek PBA mówiąc delikatnie i tak jest o lata świetlne lepszy niż wizerunek użytkownika joopsa ( mimo że użytkownik joopsa skasował ponad tysiąc swoich postów aby swój wizerunek poprawić )

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:33:07 pm »
Nie mam takiego zamiaru panie Jopsa. To wolny kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Dlatego daję tylko propozycje .Tak jak panwszystkim łucznikom.
Apropo jak pan widzi tylko jakoś panu nic nie pasuje .Trochę to dziwne ;D
Tomasz Kobuszewski

Miki

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:34:02 pm »
Panie joopsa widzę  jest pan mistrzem wiercenia drugiej dziury w d.....(a posty mówią same przez się ) to dedykuje dla Pana motto mojego kolegi 76 letniego Janusza Baryły czynnego grotołaza :...''poza przeważającą tam strefą handlowo- usługowo Internet został u nas praktycznie zdominowany przez cierpiących na niedowartościowanie półanalfabetów koniecznie chcących obwieścić światu swoje istnienie.'' Tyle z mojej strony Mirosław Pindel
BOWTECH ADMIRAL

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:56:00 pm »
Hmm wizerunek PBA mówiąc delikatnie i tak jest o lata świetlne lepszy niż wizerunek użytkownika joopsa ( mimo że użytkownik joopsa skasował ponad tysiąc swoich postów aby swój wizerunek poprawić )

Internauta joopsa nie rości sobie pretensji do reprezentowania łuczników - a organizacja PBA tak, zatem atak nietrafiony.
A wizerunek PBA jest taki:
PBA podaje adres mailowy do spraw organizacyjno-prawnych należący do firmy Work Service, o której są takie artykuły:


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6402523,Sprawa_Misiaka__CBA_w_Agencji_Rozwoju_Przemyslu.html

http://platformaobywatelska.cba.pl/?p=111

http://prawnicy.wip.pl/prawo-karne/sprawe-misiaka-bada-cba

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6404964,_Rzeczpospolita___zona_wiceministra_pracy_wspolpracuje.html

http://www.parkiet.com/artykul/29,792299_Kolejny_konflikt_interesow_Misiaka.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6398008,Kontrakt_z_Work_Service_zostal_zerwany.html

Może i wszystko zgodnie z prawem, a jak to się ma do wizerunku - niech każdy osądzi sam.
Gratuluję dobrego samopoczucia!
Ciekawe, czy tego samego zdania będą międzynarodowe organizacje bowhunterskie, łucznicze, posłowie i ministrowie odpowiedzialni za legalizację bowhuntingu (lub odmowę), organizacje mysliwskie...

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:02:37 pm »
Jest pan śmieszny !!!
Narazie kończe bo mam ważniejsze rzeczy do roboty.
Tomasz Kobuszewski

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:07:40 pm »
Jest pan śmieszny !!!

Nie jest istotne, czy jakiś szeregowy internauta jest postrzegany jako śmieszny, czy nie.
Raczej bardziej istotne będzie postrzeganie organizacji podającej się za łuczniczo- myśliwską - czy będzie traktowana jako poważna, czy jako śmieszna.

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:25:45 pm »
PBA w jakiś sposób według użytkownika joopsa jest senatorem M.
Idąc dalej tym tokiem rozumowania to senator M.  jest użytkownikiem joopsa.

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:33:41 pm »
PBA w jakiś sposób według użytkownika joopsa jest senatorem M.
Idąc dalej tym tokiem rozumowania to senator M.  jest użytkownikiem joopsa.

Użytkownik A.C. nie błysnął inteligencją.
PBA ma coś wspólnego nie z senatorem M., lecz z firmą Work Service - skoro PBA podaje adres mailowy tej firmy do kontaktowania się w sprawach organizacyjno-prawnych dotyczących PBA.

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:46:59 pm »
Senatorze joopsa ( M. ) mamy pełny obraz podwójnej osobowości taki doktor Doktor Jekyll w przychodni pan Hyde poza nią .

joopsa

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk.
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:59:29 pm »
Internauto, radzę się zastanowić, czy takie coraz mniej wybredne personalne ataki będą się opłacały - no bo przecież mogę też napisać o pewnym procesie... a nie chcę... gdybym chciał, to bym dawno już o wszystkim napisał... Nie lepiej rozwiązać to PBA dla dobra polskiego łucznictwa i nie brnąć dalej?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 12:01:14 am wysłana przez joopsa »