Autor Wątek: wykrojnik ochraniacza na palce  (Przeczytany 3370 razy)

bullseye

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
wykrojnik ochraniacza na palce
« dnia: Październik 01, 2009, 11:27:23 am »
Witam

czy nie mógłby mi ktoś udostępnić takiego wykrojnika ochraniacza na palce w pdfie najlepiej  ;D
Chodzi mi o wycięcie sobie tego z kawałka skóry nie chciałbym kombinować i wymyślać skoro wzór jest już wymyślony.

Czy można gdzieś też podlinkować pdfy z tarczami do samodzielnego drukowania? Czy te z FITA są udostępnione w ten sposób?
Ale kombinuję heh Pozdrawiam

MarcinS

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 134
Odp: wykrojnik ochraniacza na palce
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2009, 01:10:57 pm »
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 01:13:46 pm wysłana przez MarcinS »

kaqkaba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: wykrojnik ochraniacza na palce
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2009, 02:43:41 pm »

Cytuj
czy nie mógłby mi ktoś udostępnić takiego wykrojnika ochraniacza na palce w pdfie najlepiej

Ja tam wyznaję zasadę, że najlepiej to zrobić samemu pod swoją łapkę. Najpierw pooglądaj jak wyglądają "orginalne" skórki. Wytnij z grubsza kształt w jakiejś dermie. Strzel parę razy. Zobacz gdzie jest za dużo a gdzie za mało.
Jak będziesz miał gotowy wzór wycinaj w skórze. Ewentualnie wytnij za dużą i przycinaj.

Osobiście stwierdziłem, że nawet 20PLN za skórkę to zdzierstwo.
Mam przyciętą pod siebie z separatorem palców (kawalontek drewienka obklejony skórą, mechatym na wierzch, przykręcony malutkim wkrętem) i pasującą tylko na moje palce.

Tak samo z resztą ochraniacz na rękę łuczną. Dwa kawałki skóry i wzmocnienie i usztywnienie z deseczek bambusowych w środku. Mocowania też ustawione na moje ramię.