Autor Wątek: podstawka do fobow  (Przeczytany 8264 razy)

@(o.o)@

  • Gość
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:08:11 am »
QAD Ultra Rest Pro LD. Niestety trzeba zakupić na Ebayu lub w sklepie w USA. Z tego co wiem, to nasze sklepy nie mają jej w ofercie.

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:11:52 am »
niestety z przesyłka wyjdzie jakieś 400 zł polskich  :(

@(o.o)@

  • Gość
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:19:14 am »
Cenę 400pln robi głównie sama podstawka. Koszty przesyłki nie są aż takie ogromne. Jak liczysz cenę, to jeszcze trzeba uwzględnić loterię: czy podstawka trafi na Urząd Celny czy nie? Jak trafi doliczą jeszcze 22% VAT, cło, opłatę za odprawę celną, zapakują ponownie i wyślą ją na Twój koszt :D

Za to strzelanie z tej podstawki to czysta bajka. Nie zamieniłbym jej za żadną inną.

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:29:14 am »
zdaje sobie sprawę że za tą ceną idzie również precyzja wykonania i funkcjonalność, jeśli już mowa o zamówieniach ze US to praktycznie jestem w fazie zamawiania niedźwiadka http://cgi.ebay.pl/NEW-09-Fred-Bear-Lights-Out-Compound-Camo-Bow-31-60-RH_W0QQitemZ300371165378QQihZ020QQcategoryZ20838QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26ps%3D6%26clkid%3D9103837256832477601 nic z tego nie rozumiem, w oknie ostatnio oglądane widnieje przesyłka gratis, jednak jak się lepiej spojrzy to wychodzi jakieś 150 zł polskich do ceny łuku-czy mam się nastawić na jeszcze jakieś wydatki, to pierwszy zakup za wielkiej wody

@(o.o)@

  • Gość
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:41:33 am »
Wysyłka:   US $55,00USPS Priority Mail International  |  Zobacz wszystkie szczegóły
Szacowany czas dostawy jest zmienny w zależności od lokalizacji kraju wysyłki.


Zmieniłeś docelowy kraj wysyłki? U mnie po wybraniu "Polska" widnieje opłata jak wyżej - $55 USD

Nastawiaj się teraz na loterię - albo przyjdzie Ci pismo z Urzędu Celnego za zwrotnym poświadczeniem odbioru i wtedy pociągną Cię po kieszeni za cło, vat, odprawę celną i wysyłkę do Ciebie z Urzędu Celnego albo przyjdzie Ci w paczce łuk. Tego drugiego życzę... :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2010, 11:45:48 am wysłana przez @(o.o)@ »

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:43:49 am »
docelowy kraj to Polska wiec by się zgadzało-czy przyjdzie mi jeszcze coś płacić ?

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 21, 2010, 12:29:18 am »
Mogę prosić mądrzejszych kolegów o radę? Która z podstawek jest lepsza i która lepiej będzie współpracowała z FOB'ami? QAD Ultra-Rest Pro LD Fall Away Arrow Rest RH czy może QAD Ultra-Rest Pro LD Fall Away Arrow Rest LH    ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2010, 12:45:39 pm wysłana przez SUAHTTAM »

@(o.o)@

  • Gość
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 21, 2010, 12:34:35 am »
Mogę prosić mądrzejszych kolegów o radę? Która z podstawek jest lepsza i która lepiej będzie współpracowała z FOB'ami? QAD Ultra-Rest Pro LD Fall Away Arrow Rest RH czy może QAD Ultra-Rest Pro LD Fall Away Arrow Rest LH     ?
To mi poprawiłeś humor przed snem ;D
Obydwie są jednakowo dobre. Jedna jest dla leworęcznych druga dla praworęcznych ;D

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 21, 2010, 01:07:29 am »
Rzeczywiście  ;D ale chodzi mi o to że ta część przy widełkach inaczej wygląda w tych modelach, zastanawiam się czy ma to jakieś znaczenie:
http://www.forlessthanever.com/product.php?ASIN=B000OB8UZW
http://www.forlessthanever.com/product.php?ASIN=B000S66QE0
  ?

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 21, 2010, 01:09:59 am »
a i znalzłem jeszcze coś takiego w trochę wyższej cenie:
http://www.forlessthanever.com/product.php?ASIN=B001EYBIIE

arkadio

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 234
  • Bowhunting! I love this game!
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:46:30 am »
witam.
@ suahttam tu masz alternatywę:
http://www.forlessthanever.com/product.php?ASIN=B0032G3ECA
ja jestem od paru dni posiadaczem tejże podstawki i jest rewelacyjna.
miałem również jej pierwsza wersję ale Code Red jest po paru modyfikacjach i pracuje idealnie.
jakość wykonania wydaje mi się solidniejsza niż QAD'a.
posiada ona również zapadkę, która blokuje podstawkę w dolnym punkcie i zapobiega podbijaniu z powrotem do góry.
łatwa w tuningu oraz tańsza od QAD'a a co najważniejsze dostępna w naszych sklepach.
to moja chyba już piąta podstawka do tej pory jakie miałem ale jest warta polecenia.
skontaktuj się z Dawidem ze sklepu łuczniczego jak chcesz zapytać o szczegóły.
pozdro
łuk: PSE X-Force 6 GX 72#, PSE X-FORCE 6 HF 70#
podstawka: Ripcord Code Red
celownik: Viper Predator MICRO 5PIN
stabilizator: SVL S-COIL XL 7"
kołczan: Bohning Lynx 6
spust: T.R.U BALL Copperhead Xtra
strzały: Beman ICS Hunter 300
dalmierz: Leupold

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2010, 04:29:17 pm »
Dzięki! I jeszcze odnośnie FOB'ów, gdzie i jak mogę je zakupić. Jakie powinienem wybrać do Easton FMJ camo i ile one kosztują?

@(o.o)@

  • Gość
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 23, 2010, 07:34:56 pm »
Dzięki! I jeszcze odnośnie FOB'ów, gdzie i jak mogę je zakupić. Jakie powinienem wybrać do Easton FMJ camo i ile one kosztują?
Jeżeli masz na myśli Easton Axis Full Metal Jacket to pasuje do nich model FOB axis. Paczka kosztuje około 20 dolców. Kupić można na www.starrflight.com.

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2010, 08:58:20 pm »
Tak, właśnie o te strzały mi chodziło :) Dzięki! A zamawiałeś już tam? Nie ma żadnych problemów?

@(o.o)@

  • Gość
Odp: podstawka do fobow
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:41:53 pm »
Nie zamawiałem tam bezpośrednio - kompletowałem wtedy większą paczkę z kilku firm. Natomiast ktoś z tego forum zamawiał od nich bezpośrednio i wszystko odbyło się bez większych przeszkód.