Autor Wątek: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)  (Przeczytany 678868 razy)

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #300 dnia: Kwiecień 23, 2010, 06:04:11 pm »
a dziś moja paczuszka o 4 rano została wysłana z US :D użytkowniku jopsa prawda jest taka że w Polsce dużo musi się zmienić aby można było jak to napisałeś pójść do supermarketu i kupić sobie sprzęt horyzontalny, z drogiej strony nie podanie wszystkiego na złotej tacy ma też swoje plusy bo człowiek uczy się pewnego rodzaju zaradności bo jak sam nie załatwi i nie zakombinuje to nie będzie miał i tak było w moim przypadku, nigdy nie kupiłem niczego z Us a tu proszę zachciało się mieć niedźwiadka to trzeba było troszeczkę pokombinować posiedzieć i poczytać ale za to jak przyjdzie będzie to jeden z fajniejszych dni w roku jak to napisał użytkownik kissielec cieszył się jak dziecko(nie wiem czy dobrze przytoczyłem w razie "w" z góry przepraszam) i podejrzewam że również będę skakał z radochy, plusem kupna w supermarkecie było by to że niedźwiadek byłby od ręki

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #301 dnia: Kwiecień 23, 2010, 08:01:45 pm »
nie podanie wszystkiego na złotej tacy ma też swoje plusy bo człowiek uczy się pewnego rodzaju zaradności bo jak sam nie załatwi i nie zakombinuje to nie będzie miał

Użytkowniku painkiller84 - nie podanie na tacy oznacza tylko tyle, że na swoją zabawkę trzeba samemu zarobić. Wtedy się ją ceni. Lecz przeszkody biurokratyczne są tylko i wyłącznie destrukcją.
No bo odpowiedz sobie sam - co cię bardziej ucieszy:

1. Zdobyłeś po wielkich trudach wymarzony sprzęt - i masz tylko łuk.
2. Kupiłeś sprzęt równie łatwo jak gumkę do gaci - a w zaoszczędzonym czasie dodatkowo zarobiłeś na polowanie na niedźwiedzie w Kanadzie.
Masz i łuk, i przygodę życia. 


kissielec

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 23, 2010, 08:20:06 pm »
...jak to napisał użytkownik kissielec cieszył się jak dziecko...
pierwszej nocy leżał obok łóżka, a ja tyłem do żony... ;)
póki nie pojawiły się kategoryczne objawy zazdrości... ;D.

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 23, 2010, 08:33:49 pm »
pierwszej nocy leżał obok łóżka, a ja tyłem do żony... ;)

Ja swojego wertykala przyjąłem bez emocji (w końcu żadne cudo), paczkę otworzyłem dopiero po dwóch dniach - i zamiast się cieszyć, wkurzałem się na Niemca, który źle zapakował strzały.
Za to jak przyszły horyzontale - dwie noce pod rząd rozbierałem jednego (gorszego) na czynniki pierwsze, a drugiego, lepszego mierzyłem z każdej strony - i rysowałem na papierze milimetrowym i w kompie - po czym obliczałem, jak by tu zrobić coś jeszcze lepszego.

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #304 dnia: Kwiecień 24, 2010, 05:43:48 am »
podanie na tacy
dla mnie wiążę się z zakupem i to miałem na myśli ...
1. Zdobyłeś po wielkich trudach wymarzony sprzęt - i masz tylko łuk.
2. Kupiłeś sprzęt równie łatwo jak gumkę do gaci - a w zaoszczędzonym czasie dodatkowo zarobiłeś na polowanie na niedźwiedzie w Kanadzie.
Masz i łuk, i przygodę życia. 
oczywiście że opcja druga gdyby to miało trwać miesiące, przy prędkości poczty US i czasie spędzonym przy komputronie jestem pewien że na polowanie na misia nie było by mnie stać biorąc pod uwagę czas przełożony na pieniążki  ;)
oczywiście wiec do czego drogi użytkowniku zmierzałeś ...

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 24, 2010, 10:19:19 am »
jestem pewien że na polowanie na misia nie było by mnie stać biorąc pod uwagę czas przełożony na pieniążki  ;)
oczywiście wiec do czego drogi użytkowniku zmierzałeś ...

Drogi użytkowniku, pozostaje mi jedynie ci współczuć, że jedna godzina twojej pracy tak mało kosztuje...
Lecz gdyby przeliczyć na pieniądze wszystkie godziny stracone w życiu przez biurokrację, nawet przy niskich zarobkach - to by wystarczyło i na polowanie na niedźwiedzie w Kanadzie, i na lwy w RPA, i na hipopotamy w Zambii...

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #306 dnia: Kwiecień 24, 2010, 01:25:46 pm »
Drogi użytkowniku, pozostaje mi jedynie ci współczuć, że jedna godzina twojej pracy tak mało kosztuje...

każdy chciał by dużo zarabiać  ;) fakt z biurokracją  ;)

gk

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #307 dnia: Kwiecień 25, 2010, 03:11:35 pm »

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 01, 2010, 04:14:12 pm »
Dziś drodzy Panowie przeczytałem coś takiego :

Your item arrived in POLAND at 9:16 AM on April 30, 2010. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

i nie ukrywam że mi się mordka ucieszyła :D:D:D szkoda że długi weekend jest bo pewnie przyjdzie zaraz po jego skończeniu  ;D

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 07, 2010, 09:23:00 pm »
Drodzy Panowie jest :D mordka mi się cieszy nawet teraz...

fotka :




na poczcie maiłem już lęki-paczkę w domu rozdarłem nerwowo i moim oczom ukazał się drapieżny niedźwiedź, a o to zdjęcie przy łuku Cobra



oba łuki są 60 funtowe, na forum zostałem oświecony że Cobra nie ma 60 funtów i faktycznie nie ma trzeba włożyć sporo siły aby napiąć niedźwiadka o wiele więcej niż w w/w Cobrze, wykonanie jak dla mnie rewelacyjne, leży idealnie w dłoni, idealnie dobrany odnośnie długości naciągu, let off jest fenomenalny mógł bym tak mierzyć wieczność :D:D:D pod jaranie może minie jutro ale na dzień dzisiejszy jest to w moich oczach mimo iż są lepsze to najlepszy łuk we wszechświecie bo mój ;)

kissielec

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 07, 2010, 09:33:12 pm »
Niedźwiedź - jak żywy!  ;D Gratulacje.
Łza się w oku kręci jak czyta się taki entuzjastyczny post... ;) wszak u mnie było podobnie w 2008.

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 07, 2010, 09:41:01 pm »
A co będzie jak pojadę postrzelać :D ;)

N

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 07, 2010, 10:04:22 pm »
A co będzie jak pojadę postrzelać :D ;)
To znając życie, będzie Ci się podobał jeszcze bardziej  ;)

Gratuluję i pozdrawiam

Jarek

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • There are two types of shot - precision and love
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 08, 2010, 05:42:33 pm »
Przyjmij gratulacje także od kolejnego świeżo upieczonego posiadacza niedźwiadka. Oby Bear-sitwa (jak to troll ulubieniec był uprzejmy zdiagnozować Forum) rosła w siłę, a reszcie też strzelało się celniej  ;D
There are two types of shot. It's a precision and... love.

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 08, 2010, 09:41:39 pm »
Hehe dziękuje Panowie ;) będę się starał :)