Autor Wątek: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)  (Przeczytany 678884 razy)

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 21, 2010, 12:21:38 pm »
zakupiony niedźwiadek Fred Bear Lights Out Compound Cam jak dojdzie to wrzuce fotki :D

kissielec

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 21, 2010, 01:43:08 pm »
Gratulacje  :). Pamiętam jaka była radość, jak dotarł do mnie mój.
 

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 21, 2010, 01:46:43 pm »
ciekawe ile będzie szedł z US  ?

kissielec

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 21, 2010, 02:16:27 pm »
odpukać, ... ale ja od momentu złożenia zamówienia do otwarcia paczki - czekałem ponad 3 m-ce  :-\.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 02:27:23 pm wysłana przez kissielec »

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 21, 2010, 02:54:32 pm »
Takie nieśmiałe pytanie - czemu ma służyć "kącik chwalipięty"?

Czyżby chodziło "tylko o zademonstrowanie na siłę swojego EGO"*?
A może chodzi o "bufonadę i bucowatość"* - patrzcie gamonie, ja takie a takie cudeńko już mam, ale wy nie macie - no to zazdrośćcie i zawistnie podziwiajcie - lecz sami nie kupicie, bo nie wiecie gdzie, he he he, a ja wiedziałem, lecz wam nie powiem, bo jestem buc i bufon! 

To może by tak dla odmiany założyć bardziej cywilizowany "Kącik Dobrego Kolegi"?
Kupiłem to i owo tu i tam, zapłaciłem tyle a tyle (polecam, okazja), opłaty wynosiły tyle a tyle, a tyle czekałem na przesyłkę.
Albo - kupiłem tu, ale źle zapakowali, przyszło obite, nie polecam!
Itp., itd.

* - cytaty oznaczone gwiazdką pochodzą z wypowiedzi dyskutanta "kissielec"

Artas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:02:51 pm »
Takie nieśmiałe pytanie - czemu ma służyć "kącik chwalipięty"?

...
Proszę nie karmić trola
Ben Pearson Collegian 30#
Samick Squall 45#

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:07:47 pm »
Proszę nie karmić trola

Wyzwiska wymagają mniejszego wysiłku intelektualnego, niż udzielenie merytorycznej i dorzecznej odpowiedzi.

kissielec

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 21, 2010, 07:42:28 pm »
Takie nieśmiałe pytanie - czemu ma służyć "kącik chwalipięty"?

 :) tak...to jedyny wątek na forum, gdzie możemy karmić EGO do woli, nieskromnie przechwalając się swoimi zabawkami. Taką tu mamy sympatyczną tradycję,... że przy okazji dziwimy się strasznie urodą sprzętu kolegów, piejemy z zachwytu i gratulujemy sobie zakupów. Ot taki niewinny materialistyczny wątek  ;D. Dołącz jopsa do nas,...a trollowi daj chwilę wytchnienia, a najlepiej dłuższy urlop.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 07:46:37 pm wysłana przez kissielec »

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:53:39 am »
odpukać, ... ale ja od momentu złożenia zamówienia do otwarcia paczki - czekałem ponad 3 m-ce  :-\.

nie sądzę abym tyle wytrzymał...  :(

Wilk

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 22, 2010, 07:27:54 am »
Na szczęście mój łuczek leciał z USA około 4 tygodni. Miejmy nadzieję painkiller że i Twój szybko dotrze :)

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 22, 2010, 08:26:05 am »
:) tak...to jedyny wątek na forum, gdzie możemy karmić EGO do woli, nieskromnie przechwalając się swoimi zabawkami. Taką tu mamy sympatyczną tradycję,... że przy okazji dziwimy się strasznie urodą sprzętu kolegów, piejemy z zachwytu i gratulujemy sobie zakupów. Ot taki niewinny materialistyczny wątek  ;D. Dołącz jopsa do nas,...

Przecież dołączyłem. Dwie strony wcześniej jest i moje bufonowate chwalenie się sprzętem. W każdym z nas tkwi przecież pozer i bufon, a skromność jest najczęściej udawaną fałszywą pozą, krygowaniem się godnym panienki.

Gratuluję wszystkim fajnych zabawek!

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 22, 2010, 10:56:29 am »
Na szczęście mój łuczek leciał z USA około 4 tygodni. Miejmy nadzieję painkiller że i Twój szybko dotrze :)

z tego co widnieje na stronie The U.S. Postal Service przesyłka powinna dotrzeć na 4 maja :p ale to tylko teoria...

kissielec

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 22, 2010, 01:03:12 pm »
Sam transport z USA - w moim wypadku trwał zaledwie tydzień, natomiast najwięcej nerwów zjadłem  :), zanim Sprzedawca (f-ma Hunters Friend) przygotował zamówiony komplet do wysyłki.

painkiller84

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 22, 2010, 01:49:33 pm »
Sam transport z USA - w moim wypadku trwał zaledwie tydzień

tydzień nerwów :D jest to pierwsza przeszkoda do pokonania aby zacząć strzelać, rączki już świerzbią

jopsa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 374
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 23, 2010, 04:28:47 pm »
Na sprzęt wertykalny czeka się jeszcze dość krótko.
Prawdziwa droga przez mękę jest wtedy, gdy się ktoś uprze* na sprzęt horyzontalny.
Najpierw szukanie przez wiele miesięcy firmy, która się zgodzi wysłać do innego kraju, niż przyszła zapłata. Pisanie setek maili - marnowanie czasu i energii.
Potem sprzęt idzie z USA do Anglii, z Anglii do Czech, a z Czech trzeba odebrać osobiście. Trwa ponad pół roku, a zajmuje chyba ponad sto zmarnowanych roboczogodzin.
Miałem już nie robić dygresji, ale nie mogę się powstrzymać - Amerykanin by kupić dokładnie to samo jedzie do supermarketu Walmart i oprócz gaci, pietruszki i mrożonej pizzy kupuje przy okazji dokładnie to samo, co Polak musi zdobywać ogromnym kosztem energii i czasu - tego samego czasu, w którym mógłby zarabiać lub regenerować siły do dalszego zarabiania. I jak tu się dziwić, że Amerykanie są od nas o wiele bogatsi?

* - "Bo to zawsze jest najgłupsze, kiedy się kto przy czym uprze" - Żeleński "Boy"