Autor Wątek: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011  (Przeczytany 15035 razy)

PK

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 26, 2011, 07:53:17 pm »
Sobota-Tomaszów, niedziela-Warszawa...to ma dla mnie sens, bo za jednym wyjazdem mam dwa starty. Fajnie byłoby gdyby tak pozostało.
Pozdrawiam.

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 26, 2011, 11:57:00 pm »
Tak zostanie. Bynajmniej termin zawodów w Tomaszowie Maz. się nie zmieni ;D
Tomasz Kobuszewski

comando

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 27, 2011, 06:14:43 pm »
Słuchajcie a może troszkę zmiana sposobu rejestracji miesza? Ja dajmy na to sam się zamotałem no i mój kuzyn Darek też bardzo niezadowolony z nowego sposobu rej. co było nie tak ze zgłoszeniami na maila Adama? No i jeszcze nie jest powiedziane że wszyscy mają dostęp do internetu, bo sam kilkakrotnie drukowałem kalendarz zawodów dla klientów CŁ plus telefon i adres do Adama C.

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 27, 2011, 06:52:52 pm »
Witam !!!
Kto ma pr ::)zyjechać poprostu niech  przyjedzie i tyle .
Ale dobrze by było wiedzieć ile będzie osób. Bo jakby nie patrzył potrzebne jest to do organizacji zawodow.
Tomasz Kobuszewski

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 27, 2011, 10:40:55 pm »
Witam!
Czytam to wszystko i dziwię się, że pojawiaja się takie proste problemy. Z jednej strony podobno nieczytelny sposób rejestracji (chociaż mi osobiscie odpowiada), z drugiej strony brak dostępu do internetu - sprawa zrozumiała.
Mam taką propozycję, przecież można podać numer telefonu komórkowego jednego z organizatorów i zbierać smsy ze zgłoszeniami. Na forum będzie można podawać uzupełnianą na bierząco listę startową, a dla tych którzy nie maja dostepu do neta pozostaje mozliwosć zadzwonić i się upewnić czy jest się na liscie czy też nie. Dla mnie to proste...

Co o tym sądzicie?

pozdrawiam,
Wojtek
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

comando

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 28, 2011, 09:15:42 am »
O tym właśnie pisałem jeden post wyżej, a jednym z organizatorów zawsze jest Adam C. ;)

Baila

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 28, 2011, 11:04:30 am »
Kochani
ważne, żeby dać nam znać, kto z Was przyjedzie. A czy to będzie ze strony rejestracyjnej, czy e-mail, czy telefon, czy SMS.....
Telefony do mnie i do Tomka są podane w komunikacie, jaki został zamieszczony na stronie rejestracyjnej.
Jeśli nie każdy ma możliwość tam wejść:
* Ewa Huzar 697 027 072 (mój byt internetowy na tym forum to Baila) jest tam również adres e-mail
* Tomek Kobuszewski 792 936 418

Serdecznie zapraszam 8)

Pozdrawiam ;D

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2011, 10:01:35 pm »
PROSZE SIĘ ZAPISYWAĆ NA ZAWODY !!!!!!
Tomasz Kobuszewski

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 31, 2011, 09:13:29 pm »
Co tak mało tradycyjnych????
Czy 3D już tradycyjnych nie interesuje???
Tylko turnieje ???
Tomasz Kobuszewski

Baila

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 01, 2011, 09:09:15 am »
W związku z noclegami na terenie ośrodka proszę dzwonić 607 070 087. Mają tam 72 miejsca noclegowe pod dachem. Istnieje również możliwość rozbicia namiotu na terenie ośrodka.
Cena noclegu około 23zł.

Dotarła do mnie informacja, że pani która zajmuje się noclegami z ramienia Fryszerki odmówiła komuś kto chciał przyjechać z osobą towarzyszącą. Kobieta sądziła, że skoro zrobiliśmy rezerwację na 72 miejsca noclegowe, a miało startować koło 100 zawodników - to nie będzie miejsca dla osób towarzyszących.
Bardzo przepraszam za ten fakt, ale już jest wszystko wyjaśnione i proszę się do niej zgłaszać.

Serdecznie pozdrawiam
Ewa

Rosomak

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 01, 2011, 09:32:18 pm »
Witam.
Jako "Tradycyjny" może coś skrobnę bo tak na nich psioczycie ;) 
..Tradycyjnych i owszem 3D interesuje ale -
mając do wyboru 80 zł wpisowego na 3D (+ koszt paliwa+ nocleg) a zwrot kosztów przejazdu + wyżywienie (na turnieju historycznym ) to jednak większość Tradycyjnych mających strój historyczny wybierze to drugie bo i strzelania w sumie dużo więcej .
Teraz sezon na Turnieje Historyczne już w pełni więc .....

Teraz termin koliduje z Chorzowem gdzie wybiera się większość mi znanych ( i ja też )Tradycyjnych z Południa..
Pozdrawiam i udanej imprezy..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 11:03:32 pm wysłana przez Rosomak »

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:02:59 pm »
Fakt cena startowego jest dość wysoka, ale poziom kosztów organizacji takich zawodów jest taki a nie inny. Zawody 3D w takim wydaniu organizujemy od pięciu lat, przez pierwsze trzy lata do każdej rundy zawodów dokładali pieniądze głownie Lucjan Socha, Adam Bisok i ja. W roku 2009 na szeroko reprezentowanym przez łuczników 3d zebraniu podjęliśmy decyzje o urealnieniu kosztów startowego, w innym wypadku musielibyśmy zaprzestać organizacji tych imprez.
Szereg imprez odtwórstwa historycznego jest dotowanych ze względu na swoją medialność i masowość oraz talenty organizacyjne tych grup.
Inne nie dotowane są znacznie tańsze w organizacji ( mowa o imprezach łuczniczych) niż zawody uniwersalne przeznaczone dla wszystkich grup sprzętowych i wiekowych.
Niemniej mocno w to wierzę że nasza praca poświęcona integracji środowisk łuczniczych przynosi efekt.
Jestem przekonany że nadejdzie taki czas w którym opłata startowa nie będzie barierą dla nikogo.
Adam

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:07:04 pm »
Oczywiście nie mam nic do tradycyjnych.
I bardzo podziwiam  was jak strzelacie bez żadnych celowników.
Ale szkoda że ustalając temin na początku roku nikt o niczym nie mówi tylko jak zwykle jest kicha :'(
Apropo wszyscy jeżdzą na zawody.
Płacą za paliwo, za nocleg i za startowe
Takie jest życie .Nic nie ma za darmo ;D
Organizacja zawodów kosztuje .Nikt nie chce na tym zarobić i dobrze by było żeby za dużo nie dołożyć.
Wielka szkoda że was nie będzie ale jakby coś to zapraszam!!!!!!
Tomasz Kobuszewski

Wilk

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:13:51 pm »

Dotarła do mnie informacja, że pani która zajmuje się noclegami z ramienia Fryszerki odmówiła komuś kto chciał przyjechać z osobą towarzyszącą. Kobieta sądziła, że skoro zrobiliśmy rezerwację na 72 miejsca noclegowe, a miało startować koło 100 zawodników - to nie będzie miejsca dla osób towarzyszących.
Bardzo przepraszam za ten fakt, ale już jest wszystko wyjaśnione i proszę się do niej zgłaszać.

Witam, to mi odmówiła ta pani ale nie ma problemu już wszystko wyjaśniliśmy, jest to bardzo miła osoba :)

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Komunikat Organizacyjny II R PP Tomaszów - Fryszerka 11.06.2011
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:37:10 am »
Helooooooo
Prosze się zgłaszać na zawody ;D
Tomasz Kobuszewski