Autor Wątek: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015  (Przeczytany 7690 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 31, 2015, 07:54:08 pm »
Nie wiem czy teraz jeszcze zdążę, ale od nowego roku na pewno będę z kolegami z klubu strzelał, mam nadzieję, że turniej będzie kontynuowany :)
Nie czekaj do przyszłego roku, tylko strzel rundę jeszcze w tym. To świetna zabawa, a tak mało bloczkowców w niej startuje. Namawiałem kilku Kolegów z Warszawy, niestety jakoś nie mogą się zmobilizować. A jak będzie mało chętnych ,to Roman się rozmyśli i nie będzie chciał zajmowac się Pucharem w przyszłym roku. Tak więc Koledzy bloczkowcy zmobilizujcie się i strzelajcie w BTK .
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 31, 2015, 09:43:29 pm »
Nie wiem czy teraz jeszcze zdążę, ale od nowego roku na pewno będę z kolegami z klubu strzelał, mam nadzieję, że turniej będzie kontynuowany :)
Nie czekaj do przyszłego roku, tylko strzel rundę jeszcze w tym. To świetna zabawa, a tak mało bloczkowców w niej startuje. Namawiałem kilku Kolegów z Warszawy, niestety jakoś nie mogą się zmobilizować. A jak będzie mało chętnych ,to Roman się rozmyśli i nie będzie chciał zajmowac się Pucharem w przyszłym roku. Tak więc Koledzy bloczkowcy zmobilizujcie się i strzelajcie w BTK .

Strzelę strzelę, myślałem że może październik to ostatnia runda, ale skoro jest jeszcze jedna to na pewno strzelę!
Muszę namówić kolegę z klubu jeszcze, póki jest pogoda i żeby był jakiś świadek :)
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 31, 2015, 10:54:56 pm »
Świadek to rzeczywiście dobry pomysł. Jeśli nie będzie chętnych do wspólnego postrzelania w rundzie zimowej,to może chociaż kogoś namówię by mi świadkował.
Bo trochę czuję się gorzej strzelając samotnie :-[,ale jak mam wybierać czy sobie odpuścić,czy jednak wziąć udział -nawet solo,to wybieram to drugie. Zdaję sobie jednak sprawę,że strzelając w kilka osób jest większe ciśnienie i jest trudniej.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2015, 08:02:59 am »
Wyniki III rundy (JESIEŃ) III BTK 2015 uzupełnione i poprawione.
Do pobrania: http://www.archery3d.pl/btk2015jesienwynikirazem.pdf

Przepraszam za zamieszanie. ;)

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2015, 08:20:26 am »
Naprawdę fajny temat. Szkoda że tak mało ludzi bierze w nim udział. Jak się odpalę w bloczku to na pewno będę strzelał BTK
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2015, 07:28:31 am »
Przypominam - ostatnia w tym roku, czwarta runda III BTK 2015 - ZIMA w grudniu !
Regulamin (i metryka dla wygody): http://www.archery3d.pl/btk2015regulamin.pdf
Nie czekajcie do ostatniej chwili, za chwilę święta.
Zapraszam do udziału

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2015, 11:59:50 am »
W związku z niedyspozycją zdrowotną Romka Krupy publikacja wyników BTK prawdopodobnie się opóźni, proszę w jego imieniu o wyrozumiałość.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 12:07:57 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2016, 03:29:22 pm »
Podsumowanie III BTK 2015

Zwycięzcą III BTK 2015 został Jacek Gowik (ŚKŁ REFLEX Rybnik), powtarzając swój ubiegłoroczny rekord 3 rund wynikiem 1860pkt. II miejsce zajął Paweł Papis startujący jako SOLO i niezrzeszony z Warszawy. Na III miejscu uplasował się Michał Ociepka (KŁ A3D TOSZEK). Medale i dyplomy zostaną wysłane pocztą pod wskazane adresy. Warto także zwrócić uwagę na Stanisława Korola i Grzegorza Kudlę (obaj ŚKŁ REFLEX Rybnik), którzy jako jedyni wzięli udział we wszystkich czterech rundach turnieju. Gratulujemy.

Zgodnie z pkt. 13.3 regulaminu BTK 2015, nagroda finansowa o wartości 13 (uczestników min. dwóch rund) x 5,00zł = 65,00zł, pod nadzorem komisji organizatora została wylosowana spośród 11 uczestników (trzech rund). Numer losu odpowiadał zajętemu miejscu w końcowej Klasyfikacji Generalnej. Szczęśliwym zdobywcą został Filip Szeląg (los nr.5)

Pełne wyniki finałowej IV rundy III BTK 2015 i Klasyfikacja Generalna Turnieju do pobrania http://www.archery3d.pl/btk2015zimawynikirazem.pdf
Pozostałe wyniki wcześniejszych rund dostępne na stronie http://www.archery3d.pl/btk2015.htm

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie do udziału w IV BTK 2016.


HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 10, 2016, 05:01:01 pm »
Wielkie gratulacje dla Jacka za zasłużone zwycięstwo i dla  Kolegi Michała za miejsce na pudle.
Szczególne podziękowania dla Romana, za prowadzenie tego świetnego Korespondencyjnego Turnieju i za to,ze mimo klopotów zdrowotnych tak szybko ogarnął ostatnią rundę i podał klasyfikację generalną.
Mam nadzieję,że Turniej w tym roku będzie kontynuowany i coraz więcej osób będzie startowało.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2016, 05:24:25 pm wysłana przez sipap248 »
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: III Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK 2015
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2016, 05:40:58 pm »
Gratuluje Jacku. Jednak co Prezes to Prezes
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.