Autor Wątek: Polowanie w lesie  (Przeczytany 39376 razy)

MarcinS

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 134
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 14, 2011, 08:52:42 am »

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 14, 2011, 05:29:34 pm »
A mógłby kolega coś więcej napisać? Mam problem z otwieraniem niektórych plików/adresów, i u mnie podany link nie działa >:(
Samick Woodsman 50#

MarcinS

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 134
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 15, 2011, 07:10:31 am »
To nowelizacja ustawy o wykonywaniu polowania. Wprowadza zakaz używania rowelwerów, pistoletów, broni bocznego zapłonu itd. Czyli po staremu i szalona pani T. z wrocławskiej KW może znowu spać spokojnie, co nie zmienia faktu, że parę kolegów podało ja do prokuratury i sprawy są w toku. Chociaż ich wynik jest raczej przewidywalny...
Pozdrawiam

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 08, 2012, 11:03:42 am »
A nie tak dawno krótka broń palna była dopuszczona do polowania. Ilu myśliwych ją nabyło??? Ilu teraz na złom wyrzuci?
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 08, 2012, 12:56:41 pm »
Trudno zgadnąć, ale jednak zainteresowanie rośnie, kto wie,może za 5 lat, rząd cuś ci tam pomyśli. Mogli by na początek łowienie ryb z łukiem, na prywatnych stawach, tak na próbę. jak myślicie, wędkarze nie wetują. Proszę nie mylić tu kuszy,nad i pod wodnej.
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 08, 2012, 01:21:03 pm »
Trudno zgadnąć, ale jednak zainteresowanie rośnie, kto wie,może za 5 lat, rząd cuś ci tam pomyśli. Mogli by na początek łowienie ryb z łukiem, na prywatnych stawach, tak na próbę. jak myślicie, wędkarze nie wetują. Proszę nie mylić tu kuszy,nad i pod wodnej.

Wędkarze w znakomitej większości chyba mają bardzo negatywne zdanie na temat bowfishingu. Wystarczy poszukać na kilku forach. Temat wzbudza tam nie mniejsze emocje niż bowhunting na forach łowieckich.
Kiedyś w rozmowie na temat bowfishingu z Jackiem Kolendowiczem - redaktorem naczelnym Wędkarskiego Świata napisał że w jego opinii gdyby tylko napisali o tym artykuł to prawdopodobnie zostali by zasypani krytycznymi listami (sam nie odnosił się krytycznie do bowfishingu).
Jaki jest obecnych stan polskich łowisk każdy wie, zezwolenie jeszcze jednej metody połowu doprowadzi wędkarzy do frustracji :)

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 08, 2012, 02:22:12 pm »
Zauważ proszę że piałem -NA STAWACH PRYWATNYCH, oni mają mnóstwo szkodników, problemy z nimi, mam pod nosem mały chory stawek, w którym żyją tylko szczupaki- dlaczego  ???, kto zjadł pozostałe gatunki, oprócz mrozu. Spore korzyści były by dla hodowców, kasa. Lecz sory- to tylko POLSKA...... A teraz coś----Prędzej murzyn zostanie prezydentem Stanów. niż łuk do polowania w kraju nad Wisłą.  ;D.
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 24, 2012, 07:57:26 pm »
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 09:07:42 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 24, 2012, 08:47:35 pm »


Dobre widziałem.. :D.. ale, w końcu mu się udało.. tylko czy jedną ważką nadrobi te stracone kalorie??
Kawał z gościa schaba.. widać, że potrzebuje jednak "grubszy" posiłek.
zapalony łucznik

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Polowanie w lesie
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 24, 2012, 09:10:03 pm »
...Kawał z gościa schaba...

Prawdopodobnie ważka była na deser...
a wcześniej musiało być z pewnością jakieś większe bydlę  :).
Anarchy, Conquest Apex 8