Autor Wątek: Czeski turniej luczniczy "Lukohratki 2008"  (Przeczytany 14439 razy)

hoblik

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Czeski turniej luczniczy "Lukohratki 2008"
« dnia: Marzec 10, 2008, 11:09:30 am »
w dniu 8.5. - 11.5.  jest turniej luczniczy w czechach " Lukohratky 2008 " . Do 30.4.  jest potrzebne wyslacz zgloszenie . Jezeli jest ktosz chetny to wyszle przetlomaczony text  tych zawodow .
Pozdrawiam hoblik


P.S. Jest to okolica kolo Kladna za Praga

hoblik

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Wyniki "Lukohratki 2008"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2008, 12:23:03 am »
Witam wszystkich i podaje link na wyniki :
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=25

No , turniej sie udal ! Pogoda dopisowala , konkurencja byla miedzynarodowa , bo przyjechali jak lucznicy z Wegier tak i grupa Polskich lucznikow . Rywalizacja byla swietna ,bo "bitwa" o pierwsze miejsca byla do ostatniej wystrzelonej strzaly . Tym razem , polska ekipa pokazala czeskim lucznikom jak sie strzela w Polsce Smile I wiecej takich wspolnych spotkan nas w czechach czy w polsce byloby swietne . Podnosi to poziom turnieju za co dziekuje polskiej ekipie a nazwizko Jaro i Krupa juz beda czesi pamietali na zawsze ( to slyszalem przy rozmowie w kregu czeskich lucznikow ) . I dla tego jeszcze raz HIP HIP HURAAAAAAAA dla zwyciezcow ! ! ! !
Fotografie beda wstawione pozniej


Ivar Trzy Strzały

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Posłannicy Chorsa
Odp: Czeski turniej luczniczy "Lukohratki 2008"
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2008, 08:52:40 am »
Mojego nazwiska też chyba nie zapomną bo na każdej liście startowej poprawiałem Ingwara na Ivara   ;D
W skrócie: ostra jazda bez trzymanki, 17 konkurencji (nie licząc turnieju drużynowego dzień wcześniej z niesamowitą sztafetą), dwa dni (z hakiem) zmagań, cudowna pogoda (choć mój spalony kark twierdzi, że aż za cudowna), znakomite towarzystwo i organizacja, ech... szkoda, że tylko cztery dni...

NIECH ŻAŁUJĄ WSZYSCY, KTÓRYCH NIE BYŁO !!!

Hoblik... dzięki za pomoc z językiem... i JEŻYKIEM    ;D  ;D  ;D

...chyba się zakochałem... w Pradze... ... ...
"Mój sekret celności? - PRAKTYKA" - Simo Häyhä

hoblik

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Czeski turniej luczniczy "Lukohratki 2008"
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2008, 10:34:03 pm »
nastepne fotografie z Lukohratek
http://picasaweb.google.cz/abe1966/LukohrTky2008