Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 40521 razy)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 06:31:47 pm wysłana przez BALROG »

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
...Jakoś po tych latach w wojsku nie poczułem że mogę odpoczać od myślenia ale czasy inne i nie dziwie się że podejście do bandy debili z łapanki było takie a nie inne bo powiedzmy mądry do wojska nie szedł bo był na tyle kumaty że się z niego wykręcił...

Seba, nie porównuj specjalistów rozpoznania i walki radioelektronicznej oraz łącznościowców ze zmechem, kickerami i pozostałymi "zielonymi" bo to się ma nijak do siebie. W Twojej formacji nie potrzeba ludzi, których jedyną pasją jest fizyka, tam trzeba jeszcze myśleć  ;D

W sumie racja, po prostu nie lubie mówienia że cały mon tak wygląda, to takie gadanie jak to że każdy myśliwy to wariat i morderca.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Balrog, no i? Mam rozumieć że "kochasz" jak człowiek cierpi?
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Balrog, no i? Mam rozumieć że "kochasz" jak człowiek cierpi?

Cierpi bo sam na to zapracował ot różnica

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Balrog, no i? Mam rozumieć że "kochasz" jak człowiek cierpi?

Jeżeli z własnej głupoty to i ja kocham.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

yokai

  • Gość
Najmocniej przepraszam ale czy ktoś może usunąć to zdjęcie? Już ktoś upominał za niewybredny język i wspominał, że na forum tez zaglądają dzieci. Balrog już przepraszałeś ... Jesteś pewny że to było szczerze? A może Ty tak zwyczajnie lubisz?
Wielkie rzeczy, zdarzył się wypadek, gość dostał w głowę i miał dużo szczęścia bo strzała nie uzyskała jeszcze całej mocy swojej. Przeżył bez większych uszkodzeń.

Cierpi bo sam na to zapracował ot różnica
Intrygujące, bowhunter postrzelił się w tył głowy. Masz te wyobraźnię :P
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 06:12:50 pm wysłana przez yokai »

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Tyle w temacie przeprosin. Mnie to nie bawi panowie.

Może mnie ktoś oświeci co ma głupota do tego zdjęcia? Bo chyba samemu sobie tego nie zrobił?

I kim trzeba być żeby wrzucać zdjęcie nabijające się z rannego człowieka? I twierdzić że sobie sam na to zapracował?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 06:20:49 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
hehe pewnie fotka poleci na portal ludzie przeciw myśliwym z dopiskiem, POLSKI Łucznicy ćwiczyli na kotach teraz ćwiczą na ludziach xD.


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Żle mnie zrozumieliście i to nie jest prowokacja 
Znalazłem to przez przypadek bo nawet nie szukałem
Głupota jest taka że jeden z drugim nie zachowali zasad bezpieczeństwa
Nie ciesze sie że facet ucierpiał
I z tym zapracowaniem chodziło mi tylko i wyłacznie o to

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
hehe pewnie fotka poleci na portal ludzie przeciw myśliwym z dopiskiem, POLSKI Łucznicy ćwiczyli na kotach teraz ćwiczą na ludziach xD.


pzdr. Łukasz

Łukasz tam już była przeglądałem profil ośrodka rehabilitacji zwierząt i tam ją znalazłem ale była bez żadnego opisu
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 06:26:14 pm wysłana przez BALROG »

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Teraz się będę bał cokolwiek napisać by ataku nie było  ::)
Może lepiej będę tylko o sprzęcie pisał

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Serio? W takim wątku zdjęcie z takim podpisem? Nie ma kontekstu o którym piszę? Mogłeś chociaż wrzucić bez takiego durnego podpisu.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Serio? W takim wątku zdjęcie z takim podpisem? Nie ma kontekstu o którym piszę? Mogłeś chociaż wrzucić bez takiego durnego podpisu.
Aj sie czepiacie szczegółów
Proszę napisa niet

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
hehe pewnie fotka poleci na portal ludzie przeciw myśliwym z dopiskiem, POLSKI Łucznicy ćwiczyli na kotach teraz ćwiczą na ludziach xD.


pzdr. Łukasz

Łukasz tam już była przeglądałem profil ośrodka rehabilitacji zwierząt i tam ją znalazłem ale była bez żadnego opisu

to trzeba podesłać chłopakom na FB niech mają pożywkę, tam 80%, piszących pod fotką zmanipulowanej KICI chciało zrobić to samo łucznikowi :), pewnie potraktują to jako swego rodzaju zadośćuczynienie :]

Tutaj nie chodzi o to że masz nic nie pisać, ale po prostu albo już tak masz wypaczony obraz postrzegania myśliwych, zwierząt ludzi itp, że nie odróżniasz zwyczajnie co jest dobre a co złe, co wolno czego nie wypada pokazywać i pisać.... Z jednej strony do rany przyłóż jak trzeba odzyskanej fretce podać witaminki, z drugiej strony bezwzględny żądny nienawiści i przemocy względem całych grup społecznych, i do tego takie fotki, dziwne albo raczej niepokojące jest to że nie widzisz tutaj problemu. 


pzdr. Łukasz


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Z jednej strony do rany przyłóż jak trzeba odzyskanej fretce podać witaminki,

Uwielbiam fretki !! Są takie miłe i puchate !!



z drugiej strony bezwzględny żądny nienawiści i przemocy względem całych grup społecznych, i do tego takie fotki, dziwne albo raczej niepokojące jest to że nie widzisz tutaj problemu. 

pzdr. Łukasz

Ej no Łukasz ty mnie po prostu za mało za krótko znasz  ;D