Autor Wątek: Do Administratora  (Przeczytany 16261 razy)

kombatant

  • Gość
Do Administratora
« dnia: Luty 13, 2012, 01:35:31 pm »
Jestem użytkownikiem na kilku forach strzeleckich (pneumatyki, palna, łucznictwo) i motocyklowych. Na każdym z nich obowiązuje jakiś regulamin i porządek. Jeśli się zdarzy jakiś pojebus zakłócający prawidłowe funkcjonowanie wymiany informacji, zostaje tam dość szybko wyprostowany krawatem jednym czy drugim, a w ostateczności wywalonym z forum.
Jedynym ze znanych mi forów, na którym jedna menda internetowa potrafi uwalić każdy temat bez konsekwencji jest Forum Łucznicze! I żebym nie był złym prorokiem – zniszczy całe Forum!
Ale nic dziwnego, skoro nawet w rozmowach kuluarowych z osobami znającymi Admina wynika, że ma on dość głęboko to, co się tu wypisuje.

Kiedyś dawniej mówiłem Kol. Adamowi C., że na FŁ zaznacza się podobna negatywna tendencja jak na pneumatykach i że z racji nazwijmy to „opóźnienia” w zainteresowaniach pneumatyki/łucznictwo krach nastąpi za jakieś 3 lata. Spece z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną znużeni przestaną odpowiadać na pytania: jaki pierwszy karabinek, łuk, lupka, podstawka….. oleją to wszystko, bo ileż można? Potem zaczynają doradzać w wyborze sprzętu wyrośnięte „14-latki”, którzy potrafią  zrobić montaż zdjęcia z własnym malunkiem, a jednocześnie zadają pytania w sprawach łucznictwa jak średnio rozgarnięty przedszkolak.

Błądziłem z tymi 3 latami tendencji ogólnej. Nie spodziewałem się, że jeden psychol wywalany kilkakrotnie drzwiami, a wpieprzający się za następnym razem oknami może zniweczyć to, co mogłoby w tym czasie przekazać kilku Kolegów dysponujących ogromną wiedzą, a rezygnujących z przekazania jej w takiej atmosferze. Czy piszę prawdę Koledzy: N,  Adam C., Piotr K., Darek G., burykot, Mathews i wielu innych, których przepraszam, że nie wymieniłem?

Nie ukrywam że uważam, iż człowiek-przyczyna tego forumowego dna posiada sporą wiedzę teoretyczną o łucznictwie. Ale jego wredny charakter sukinsyna przejawiający się od pierwszego do ostatniego wpisu pod wszystkimi nickami (począwszy od wycyckania budowlańców na swojej budowie, poprzez lekceważące sformułowania o „pigułach” a także naszych/waszych kobietach – oby mu druga żyłka pierdząca z wysiłku nie padła, przez ciągłe wypominki swej błękitnokrwistości w stosunku do pozostałych tylko czerwonokrwistych, przez rozwalanie każdego tematu np. o wyborze łuku sprawami od Piasta Kołodzieja i Krzyżaków, skończywszy na kłótniach w każdym nowym temacie z kilkoma „byłymi” kolegami) powoduje, że rzygać się już chce od tego.

Ostatnio nasiliły się też kpiny ze strzelających z łuku do gumowatych zwierzaków lub do tarcz. Odpowiem tak: ja do żadnego stworzenia w życiu już nie wyceluję z niczego. Ok. 40 lat temu „po soplicowsku” ale z głupoty podniosłem i wystrzeliłem do wróbla. Daleko było, ale niechcący trafiłem – i do dziś mam wyzuty sumienia! A z drugiej strony patrząc na fotkę zdobyczy „pierwszego bołhantera”, gdzie wysokość zamordowanego warchlaka razem z wyciągniętymi odnóżami wynosi ok. 2/3 ATA jego małego łuku – myślę sobie, że na ścianę na desce tego łba nie przywiesi, bo wywar z niego pewnie na zupę dla dwóch osób starczył. Gdyby napisał, że tegoż zwierza marynarką nakrył i złapał – O.K.

Poza tym wpisem nie zamierzam już więcej dyskutować, choć i tego nie chciałem likwidując wszystkie swoje poprzednie.
I w tym samym miejscu mam to co zrobi Admin z tym tematem,  w którym On ma to co się dzieje na Forum Łuczniczym.

A.

« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 03:39:42 pm wysłana przez kombatant »

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2012, 03:49:42 pm »
Panowie pytanie jest proste. Menda owa jak wspomniales rejestruje sie pod ciagle nowymi nikami i raczej trudno z nia walczyc. Jak go wykasuje to znowu jest afera, że cenzura.
Czy ja mam sprawdzac dowody przed dopuszczeniem kogos tutaj? W jaki sposob wyobrażacie sobie weryfikacje uczestników forum?
Moge zrobić forum do którego trzeba bedzie się zapisywać tylko pytanie po co- ja potrafię jakoś tam strzelić, pozostałe 50 osób zainteresowanych łukiem w kraju też... Nie musze o tym rozmawiać. Ale tak zrobie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Przy okazji- czy ja mam gdzieś co sie tutaj pisze? Mam mało czasu na czytanie bo praca mnie angażuje bardzo mocno. Z drugiej strony- może i troche mam podobnie jak w reszcie polskiego Internetu, który obecnie jest jednym wielkim ściekiem. Dzięki forum udało sie zbudować jakąś wspólnotę przy rozruchu 3D, które mocno zintegrowało łuczników w kraju ale obecnie jak czytam niektóre dyskusje to już mi sie nie chce nawet strzelać.

Marek
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 04:00:24 pm wysłana przez Marek Pietrusiak »
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Hungry

  • Gość
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2012, 10:42:53 pm »
to forum jest dla polskich łuczników bezcenne, nie tylko ze względu na zgromadzoną już wiedzę.
Popieram wprowadzone zmiany!

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2012, 11:03:02 pm »
Na jednym forum, na którym jestem zapisany nalezy umiescic swoje wyrazne zdjęcie. Poza tym jest tam kilku moderatorów. Moze jest to jakiś sposób na porządek ?
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2012, 11:41:39 pm »
Witam, ja też uważam że, każdy uczciwy forumowicz chętnie umieści swoje zdjęcie publicznie, i nie ma w tym nic ujmującego moralnie. Michał Majdan. z Białogardu.
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

PB

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2012, 08:30:39 am »
@majdanek66
Czyżbyś był nieuczciwym forumowiczem, bo nie widzę Twojego zdjęcia?  ;D

Proszę nie mylić klubu A3D Toszek (skrót od Archery 3D Toszek) z nieformalną grupą (osobą?) TOSZEK ARCHERY 3D. Zbieżność jest zapewne przypadkowa. ;D

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2012, 08:51:48 am »
Witam, jak dostaniemy prikaz, to wstawiamy zdjęcia, ja swoje posty podpisuję imieniem i nazwiskiem, poczytaj moje posty, albo zdjęcia albo prawdziwe podpisy, jak uważacie, ja się dostosuję. A ty PB skąd jesteś i w jakim wieku, tego nikt nie wie,??.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 09:09:52 am wysłana przez majdanek66 »
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2012, 10:37:42 am »
@majdanek66
Czyżbyś był nieuczciwym forumowiczem, bo nie widzę Twojego zdjęcia?  ;D
Witam, jak dostaniemy prikaz, to wstawiamy zdjęcia, ja swoje posty podpisuję imieniem i nazwiskiem, poczytaj moje posty, albo zdjęcia albo prawdziwe podpisy, jak uważacie, ja się dostosuję. A ty PB skąd jesteś i w jakim wieku, tego nikt nie wie,??.

Co do zdjęć to:
był/jest post "Who is who" tam jest kilka zdjęć kolegów z forum podpisanych z imienia i nazwiska, jest zawsze duża ilość zdjęć z zawodów, którą można sobie obejrzeć.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 10:44:29 am wysłana przez dany »
Sage 35#

PB

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2012, 12:11:30 pm »
@majdanek66
Czyli jednak nie tak "chętnie" tylko na "prikaz".  ;D
Wysłałem Ci wiadomość na PW.

Proszę nie mylić klubu A3D Toszek (skrót od Archery 3D Toszek) z nieformalną grupą (osobą?) TOSZEK ARCHERY 3D. Zbieżność jest zapewne przypadkowa. ;D

Monster

  • Gość
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2012, 06:51:06 pm »
A z drugiej strony patrząc na fotkę zdobyczy „pierwszego bołhantera”, gdzie wysokość zamordowanego warchlaka razem z wyciągniętymi odnóżami wynosi ok. 2/3 ATA jego małego łuku – myślę sobie, że na ścianę na desce tego łba nie przywiesi, bo wywar z niego pewnie na zupę dla dwóch osób starczył. Gdyby napisał, że tegoż zwierza marynarką nakrył i złapał – O.K.

Nazywam się Robert Sobalski i pragnę poinformować pana, że zdjęcie zwierza jest moje. Nie muszę się zresztą przedstawiać, już się przedstawiałem z imienia i nazwiska tu:
http://www.bowhunting.pl/metodyka-lowiecka/81-pierwsze-polsko-sowackie-polowanie-z-ukami-na-dziki

Zwierz ten nie był "zamordowany" - to pojęcie dotyczące przestępstw - lecz legalnie pozyskany. Lecz dziękuję i panu za słowa uznania, acz nieco nieporadnie wypowiedziane. Jako że strzelał już pan do tarczy, to pan wie, że trudniej jest trafić malutki żółty środek tarczy, niż całą wielką tarczę. Podobnie trudniej jest celnie trafić małego dzika niż wielkiego odyńca. Zresztą strzelał pan częściej do piankowych atrap zwierząt mniejszych od tego zwierza, niż do większych. Lecz muszę wspomnieć że z zapale gratulacji nieco pan wyolbrzymił moje umiejętności i osiągnięcia - ten zwierz nie był aż tak mały, ważył po wypatroszeniu 28 kg i dało by się z niego zrobić zupę nie dla dwóch osób, lecz dla kompanii wojska.

Jedynym ze znanych mi forów, na którym jedna menda internetowa potrafi uwalić każdy temat bez konsekwencji jest Forum Łucznicze! (...)
Nie spodziewałem się, że jeden psychol wywalany kilkakrotnie drzwiami, a wpieprzający się za następnym razem oknami (...) Nie ukrywam że uważam, iż człowiek-przyczyna tego forumowego dna posiada sporą wiedzę teoretyczną o łucznictwie. Ale jego wredny charakter sukinsyna przejawiający się od pierwszego do ostatniego wpisu pod wszystkimi nickami (począwszy od wycyckania budowlańców na swojej budowie, poprzez lekceważące sformułowania o „pigułach” a także naszych/waszych kobietach

Panie ukrywający się pod pseudonimem "kombatant":
Nie znam pana, nigdy pana nie widziałem, nigdy nie rozmawiałem. Lecz uważam, że z pewnością jest pan dorosłym, dojrzałym, poważnym, odpowiedzialnym mężczyzną. Na pewno nie jest pan żałosnym pętakiem, gówniarzem i nędznym gnojkiem mażącym ekskrementami obelżywe słowa na cudzych drzwiach, a potem uciekającym w popłochu przed zdemaskowaniem i odpowiedzialnością.

Zatem ja, Robert Sobalski, mam do pana prośbę:
Niech się pan przedstawi z imienia i nazwiska, oraz poda imię i nazwisko osoby którą pan nazywał "mendą", "psycholem" i "sukinsynem". Przecież jest pan dorosłym, odpowiedzialnym i gotowym do poniesienia konsekwencji za swoje słowa i czyny mężczyzną, który występuje z otwartą przyłbicą, nie kąsa z ukrycia po łydkach jak kundel, nieprawdaż?

Zwłaszcza, że dodatkowo nazwał pan Matkę tego człowieka "SUKĄ"
Użyte przez pana określenie Sukinsyn  - oznacza "syn suki". Co prawda ludzie przeglądający to forum przeszli nad tym do porządku dziennego (nie będę tego komentował... :-\) - lecz syn Kobiety (na kolana, chamie!), którą pan nazwał SUKĄ z pewnością chciałby rozwiązać ten problem w sposób adekwatny do powagi sytuacji.

Oczekuję, że zachowa się pan jak odważny mężczyzna i poda swoje personalia oraz imię i nazwisko człowieka o którym pan tak się wyrażał.

Robert Sobalski

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2012, 11:05:09 pm »
Do widzenia Panie Robercie Sobalski. Z czystą satysfakcją żegam Pana na tym forum.
Za każdym razem gdy zapisze się Pan ponownie- zostanie wykasowany.

Marek Pietrusiak
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 11:06:47 pm wysłana przez Marek Pietrusiak »
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2012, 11:12:27 pm »
Dzięki Wybawco!
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

leopoldos

  • Gość
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2012, 11:40:43 pm »
Dziękuję.

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2012, 08:52:56 am »
Dziękuję

Wilk

  • Gość
Odp: Do Administratora
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2012, 10:06:05 am »
Dziękuję!