Autor Wątek: [S] Podstawkę opadająca Ripcord Ace  (Przeczytany 1416 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
[S] Podstawkę opadająca Ripcord Ace
« dnia: Luty 19, 2016, 09:53:34 pm »
Sprzedam świetną podstawkę opadającą do łuku bloczkowego Ripcord Ace. Jest to nowa ,poprawiona wersja kultowej podstawki Ripcord Code Red.
Podstawka jest używana(kupiona w maju 2015 r),jednak w bardzo dobrym stanie. Wymieniłem w niej widełki na te od starszej wersji,gdyż według mnie lepiej wychodzi z nich strzała. A szczególnie chodzi tu o strzały halowe,o dużej średnicy, które nie mieściły się w oryginalne widełki. Widełki są wymienione na nowy,nie używany egzemplarz. Widełki oryginalne też  są nowe.Dokładam je do podstawki. Czyli w zestawie z podstawką są dwa rodzaje,nowych widełek - jedne od Ace'a a drugie od modelu Ripcord Code Red.
Podstawka Ripcord Ace posiada świetną mikroregulację,zarówno w osi pionowej  jak i poziomej. Pozwala ona na łatwą,szybką i precyzyjną regulację podstawki i dostosowanie jej do obecnie używanych strzał.
Dzięki zainstalowanym podwójnym blokadom, widełki podstawki nie mają tendencji do odbijania w górę po strzale i zahaczania o lotki. Instalacja do kabla jest prosta i do wykonania w kilka minut.
Podstawka ma opinię jednej z najszybszych na rynku i nadaje się do współpracy z najszybszymi łukami.





Niestety ze względu na bardzo niskie położenie odciągu kabli w PSE Xpression,nie mogę w tym łuku zamontować tej podstawki gdyż na górze korpusu ma pokrętło do mikroregulacji. W innym przypadku absolutnie nie sprzedawał bym Ripcord Ace.
Cena 430 PLN za podstawkę + dodatkowe widełki, koszta wysyłki kurierem po mojej stronie.
Koszt nowej podstawki to 570 pln.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 11:51:27 am wysłana przez sipap248 »
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Podstawkę opadająca Ripcord Ace
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2016, 01:16:53 am »
Sprzedana
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500