Autor Wątek: Pokrowiec  (Przeczytany 23533 razy)

Jolan

  • Gość
Pokrowiec
« dnia: Luty 13, 2006, 10:48:16 pm »
Jestem wreszcie na etapie zakupu pokrowca na sprzęt. Ciekawą ofertę znalazłem pod adresem:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85624214

Z tego co się zorientowałem to sprzedający oferuje nowe pokrowce własnej produkcji, istnieje także możliwość uszycia pokrowca o żądanych wymiarach. Jak się zdecyduję na zakup to napiszę recenzję  :)

K.

radziej

  • Gość
Pokrowiec
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2006, 03:21:07 pm »
Torba na łuk bloczkowy. Proponuję jednak odwiedzić przed zakupem sklep muzyczny i zapytac o pokrowce na instromenty klawiszowe (nie pianino czy fortepian  :shock:  :wink: ) - praktycznie to to samo a może wyjść taniej.

astroleo

  • Gość
Pokrowiec
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2006, 01:30:43 pm »
Rozwiązań może być wiele: pokrowiec na klawiszowy instrument elektroniczny jest super.
ale drogi tańsza jest torba wędkarska ( taka z tych małych do 1m wysokości i szeroka na 70cm,)
Jak poszukasz w dobrym sklepie to na pewno znajdziesz weź łuk i przymierz. Wydatek do 60zł. a jest fajna bo w ciapki maskujące i mnóstwo kieszeni
 :P

Ding!

  • Gość
Pokrowiec
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2007, 03:11:19 pm »
polecam  www.drong.abc24.pl na bron.iweb.pl jest na ich temat bardzo dużo pozytywnych komentarzy,z tego co wiem szyją w umiarkowanych cenach pokrowce nawet na konkretne zamóienie ja sobiście używam pokrowca na wiatrówke ich produkcji i jestem bardzo zadowolony

adamc1

  • Gość
Odp: Pokrowiec
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2007, 05:57:31 pm »
Po różnych próbach i doświadczeniach polecam koreańską torbę na łuk za 88zł + pasujący do niej pojemnik na strzały całosc mozna dodatkowo wyłozyc gąbka wygłuszeniową której koszt to 20zł http://www.luksport.pl/sklepik/product_info.php?cPath=72_91&products_id=1196
Pozdrawiam Adam

tomek.k

  • Gość
Odp: Pokrowiec
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2007, 07:46:12 pm »
Ja mogę dodać tylko tyle,że mój braciszek ma wiatrówkę i kupował do niej pokrowiec.Jakiś gościu szyje na zamówienie.RÓŻNE.Całkiem niedrogo.Dobry materiał i gąbka w środku.Ale nie mam teraz z bratem kontaktu bo jest w górach.Jak się z nim skątaktuje to podam adres.Ale chyba adamc1 ma leprza opcje,bo torba jest jóż gotowa i nie trzeba nikomu tłumaczyć co sie chce.Pozdrawiam TOMEK :)

White Eagle

  • Gość
Odp: Pokrowiec
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2007, 10:02:25 pm »
Witam serdecznie. To właśnie są torby Drąga. Ja w zeszłym tygodniu kupiłem łuk bloczkowy i interesuje mnie tylko walizka (może być plastykowa). Do swojej wiatrówki AAS400 Classic kupiłem walizkę w Decatholnie w Markach. Koszt takiej walizka wynosiła 129zł z 2 letnią gwarancją. Do łuku jednak nie znalazłem.
Bardzo proszę o informacje, Jak by ktoś wiedział, gdzie moge kupić walizkę do mojego bloczkowego łuk za bardzo rozsądne pieniądze.
Moje gg 3176262 Pozdrawiam serdecznie

Stinger

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Pokrowiec
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2009, 10:43:09 pm »
Ja zamówilem u Dronga pokrowiec na luk na wymiar. Jestem bardzo zadowolony. Luk ma 90 cm wysokosci a wiekszosc pokrowcow ma 120-130 wiec by mi latal w srodku poza tym nie po to mam krotki luk zeby sie nosic z wielka torba.
PSE Stinger 60# @30"
QAD Hunter Ultra Rest
Viper Predator H1000 0.019

vorsel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pokrowiec
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:53:54 pm »
Witam:)
Mam wschodniego bisoka, moja opcja na pokrowiec (zgapion kiedyś na freha), to pokrowiec na miecz do kendo, do kupienia w sklepach sportowych, zwłaszcza takich gdzie sprzęt do sztuk walki mają. Cena 20 - 35 zł. Da się zawiązać, ma pasek do przewieszenia przez plecy/ramię, sprawdza się:)
Pozdrawiam wszystkich, bom tu nowy:)