Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

Sanlida Dragon X8 - chiński łuk budżetowy 2020

<< < (2/7) > >>

smox:

--- Cytat: doozers w Wrzesień 23, 2020, 08:31:39 pm ---Zatem nic z tego filmu za bardzo nie wynika,

--- Koniec cytatu ---
Moim zdaniem wynika. Przypominam, że łuk Sanlida Dragon X8 ma konkurować z budżetowymi łukami Poelanga i Mankunga.
Już sam fakt, że ktoś porównuje budżetowy chiński łuk z amerykańskim Bear Cruzerem G2 "i wychodzi mu, że te łuki są porównywalne jeśli chodzi o parametry na papierze.
Przy czym Sanlida jest 200$ tańsza :)", dobrze świadczy o tym łuku.

tomo:
Załóż SMOX oddzielne forum o łukach chinskich i już nas może nie męcz tutaj  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Pozdrawiam

smox:

--- Cytat: tomo w Wrzesień 24, 2020, 10:02:31 pm ---Załóż SMOX oddzielne forum o łukach chinskich i już nas może nie męcz tutaj  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
Nie tomo. Tu są tacy mili i kulturalni ludzie, że szkoda by mi było Was opuścić ;D

doozers:

--- Cytat: smox w Wrzesień 23, 2020, 08:53:47 pm ---
--- Cytat: doozers w Wrzesień 23, 2020, 08:31:39 pm ---Zatem nic z tego filmu za bardzo nie wynika,

--- Koniec cytatu ---
Moim zdaniem wynika. Przypominam, że łuk Sanlida Dragon X8 ma konkurować z budżetowymi łukami Poelanga i Mankunga.
Już sam fakt, że ktoś porównuje budżetowy chiński łuk z amerykańskim Bear Cruzerem G2 "i wychodzi mu, że te łuki są porównywalne jeśli chodzi o parametry na papierze.
Przy czym Sanlida jest 200$ tańsza :)", dobrze świadczy o tym łuku.

--- Koniec cytatu ---

Ja osobiście jakoś nie bardzo wierzę amerykańcom,
którzy mówią o czymś za co im płacą ;)

smox:

--- Cytat: doozers w Wrzesień 25, 2020, 04:36:05 pm ---Ja osobiście jakoś nie bardzo wierzę amerykańcom,
którzy mówią o czymś za co im płacą ;)

--- Koniec cytatu ---
Ja powiem więcej doozers, nie wierzę amerykańcom bez różnicy czy im za to płacą czy nie.
Jeżeli chodzi o tego Dragona X8, to nie chcę się sprzeczać. Może to dobry łuk, może nie - czas pokaże.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej