Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

Sanlida Dragon X8 - chiński łuk budżetowy 2020

<< < (6/7) > >>

Dedal:

--- Cytuj ---ale o co chodzi z tym (20кгс) i (27"кгс) ?
--- Koniec cytatu ---

Kilogramy.

Dedal:
Z tego filmiku wynika, że strzały dołączane do pakietu "Pro" to najtańszy chłam, który można znaleźć na Aliexpress pod nazwą "mixed carbon". Spinu niby autor nie sprawdzał, ale po wadze w okolicach 35g i jej rozrzucie można śmiało założyć, że będzie się on wahał w okolicach 600-700, jak to jest w przypadku innych tego typu szypów. Z bloczka bym się nie odważył tym strzelać...

Dziki91:
Drodzy koledzy, nie zapominajcie że to sprzęt typowo chinski, w łucznictwie co prawda z chinolami doswiadczenia nie mam, ale na wielu innych płaszczyznach już tak, dajmy na to sprzęt do tatuażu, też droga i bardzo precyzyjna pasja, z chinolami jest jak z rzutem monetą, jak masz farta to dostaniesz całkiem niezły sprzęt, jak masz pecha to dostaniesz badziew, miałem tak właśnie maszynami do tatuażu, zamówiłem na raz 2 sztuki u jednego sprzedawcy, niby ten sam model, te same parametry, cena i wszystko, tylko kolorem się różniły, i jedną pracowałem z przyjemnością, była na prawdę ok, a drugą po wykonaniu dosłownie 3 kresek wyrzuciłem przez okno, tak jak mowie, były zamowione razem, przyszły w jednej paczce więc teoretycznie powinny być identyczne, lecz nie były. Amerykański sprzęt ma ten wielki plus że każdy egzemplarz jest taki sam, a nawet jeśli w jakiś sposob się różni to żeby te różnice znaleźć trzeba zbadać każdy milimetr sprzętu.
Podsumowując: ja osobiście bym nie ryzykował że dostanę złom, wolę troche dopłacić, ale mieć pewność że dostanę to co jest na papierze.
Ps. jak chodzi o informacje z YT, to jest to źródło, delikatnie mówiąc, mało wiarygodne, sam kiedyś bawiłem się w filmy, i wiem że większość twórców będzie chwalić dosłownie wszystko jeśli się im za to zapłaci odpowiednią sumkę

salutczarter:
Swiete slowa....

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

oldarcher:
Składałem ostatnio koledze X10-tke. Wiadomo ze cenowo to inna półka ale jak na produkt wschodni super tarczówka.
Mam nadzieję nie długo będzie dane mi zrobić porównanie X10 vs PSE Lazer bo jakby nie było chodzą w jednej cenie.
Chińczycy jak by nie było potrafią już robić niezłe łuki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej