Autor Wątek: 1 Łuk  (Przeczytany 2945 razy)

prawokrwi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
1 Łuk
« dnia: Luty 19, 2010, 09:42:19 am »
Witam wszystkich od nie dawna interesuje mnie kupienie łuku ma on być bardziej na zwierzyne (taka metafora) czy strzelania na łonie natury co myślicie o tych łukach?
 Łuk BLOCZKOWY PSE-SILVERHAWK
Łuk Petron bloczkowy 700/01
czy jakiś z rodzajó SAMICK lub może inne w rozsądnej cenie proszę o porade z góry będe wdzięczny :)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2010, 10:16:48 am wysłana przez prawokrwi »

Bowhunter

  • Gość
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2010, 01:44:46 pm »
PSE Nova dobry luk dla poczatkujacego.

N

  • Gość
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2010, 04:12:20 pm »

Drogi autorze tego wątku...



Możesz uznać to za przejaw chamstwa albo niechęć do udzielenia Ci odpowiedzi...ale prawdę mówiąc jakoś w ogóle mnie to nie obchodzi...
Zapytasz dlaczego...a dlatego że jesteś kolejną, leniwą osobą której nie chce się poświęcić ani chwili czasu by przejrzeć forum i przekonać się czy dany temat"przypadkiem" już nie istnieje(np. jedną lub dwie linijki poniżej)...
Gwarantuje Ci że odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz po kilkunastu sekundach "poszukiwań" w kilku o ile nie kilkunastu różnych wątkach(często pod tym samym tytułem)!!!

aaa...i jeszcze jedno-wszelkie liczebniki (choćby dla lepszego zrozumienia treści) pisze się słownie...



prawokrwi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2010, 06:33:05 am »
Przeglądałem forum i nie znalazłem nic na temat np tych łuków więc z łaski swojej nie wypowiadaj się jak nie wiesz nic.

zgaszony

  • Gość
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2010, 09:17:58 am »
Hmm źle szukałeś spróbuj jeszcze raz i proszę!! " czytaj ze zrozumieniem "
Pozdrawiam

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2010, 10:04:48 am »
w opicji "szukaj" wpisujesz co chcesz naleźć
tak np.
http://www.forumlucznicze.pl/tematy-związane-ze-sprzętem/odp-Łuk-dla-początkującego-t821.0.html

http://www.forumlucznicze.pl/tematy-związane-ze-sprzętem/odp-Łuk-dla-początkującego-t821.0.html

http://www.forumlucznicze.pl/tematy-związane-ze-sprzętem/odp-pierwszy-łukznowu-t1316.0.html

jest tego "setki"
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

lucznikruda

  • Gość
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2010, 05:20:34 pm »
Kol. N na tym forum nie ma obowiązku udzielania odpowiedzi na każde zadane pytanie więc nie rozumie twojego oburzenia w kierunku autora wątku. Jak nie chcesz odpowiadać na zadane pytanie to nie odpowiadaj. Obrażanie kogoś do niczego nie doprowadzi.

N

  • Gość
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2010, 05:52:40 pm »
Lucznikruda ,dzięki za radę ;)
Jednak wbrew temu co napisałeś - tylko stwierdziłem fakt.

W czasach gdy sam zaczynałem, nie istniał jeszcze internet a informacji( w tym książek na ten temat)było jak na lekarstwo.
 Wielu rzeczy dowiadywałem się głównie dzięki własnym polowym doświadczeniom(nie zawsze całkiem bezpiecznym ;) ) co z perspektywy czasu niejednokrotnie wiązało się z przysłowiowym,"ponownym odkrywaniem ameryki"
Teraz dostęp do wszelkich materiałów( a także sprzętu) jest niemal nieograniczony i wystarczy jedynie odrobina chęci...niestety,jak widać dla niektórych to wciąż jeszcze zbyt wielkie "poświęcenie".
No wybacz, ale nasz"krwawy" kolega nie raczył poświęcić ani chwili na znalezienie interesujących go informacji,(wielokrotnie tu udzielanych) mimo iż znalazłby je w mgnieniu oka- sam wiesz że tak jest.
Chciał po prostu bez podawania żadnych bliższych szczegółów dostać "gotowca" pod sam nos...

Ok, to ostatni taki temat w którym zabrałem głos...

Pozdr
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 06:44:13 pm wysłana przez N »

lucznikruda

  • Gość
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2010, 07:02:28 pm »
Z drugiej strony gdyby nikt nie odpowiedział na to pytanie to szanowny krwawy kolega i tak byłby zmuszony samemu poszukać odpowiedzi na to pytanie. ;)

arkadio

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 234
  • Bowhunting! I love this game!
Odp: 1 Łuk
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2010, 08:33:12 pm »
po części N ma rację.
dzisiejszej młodzieży nie chce się przewinąć tekstu kółkiem myszy o kilka wierszy. ::)
i tu proszę moderatora aby cały ten wątek usunął zapobiegając śmieceniu. ;)
łuk: PSE X-Force 6 GX 72#, PSE X-FORCE 6 HF 70#
podstawka: Ripcord Code Red
celownik: Viper Predator MICRO 5PIN
stabilizator: SVL S-COIL XL 7"
kołczan: Bohning Lynx 6
spust: T.R.U BALL Copperhead Xtra
strzały: Beman ICS Hunter 300
dalmierz: Leupold