Autor Wątek: Dzień dobry z Warszawy...  (Przeczytany 11999 razy)

RedPunica

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 116
    • o mnie na Facebooku
Dzień dobry z Warszawy...
« dnia: Październik 11, 2008, 11:38:28 pm »
Witajcie!

Bawię się łukiem od dwóch miesięcy. Za to wciągnąłem już 5 osób. Z tego większość normalnie: majdan i przykręcone ramiona, ale jeden się wyrwał (psychiatra z zawodu) i ma łuk niczym Tatar.

Przy okazji: gdzie w Warszawie można postrzelać zimą? Do tej pory strzelaliśmy ze znajomymi na torze na Potockiej. Nawet składki w Marymoncie zapłaciliśmy. Ale lato się skończyło i chyba wystawanie na chłodzie nas zniechęci. Może są u nas jakieś hale łucznicze, może na wpół oficjalne?

Pozdrawiam serdecznie!

Marcjusz
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 12:39:41 pm wysłana przez anamix »

White_Eagle

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 267
Odp: Dzień dobry z Warszawy...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2008, 05:28:19 pm »
Witam serdecznie
Jestem z Warszawy. Strzelam na Warszawskich Siekierkach na drugim torze 100m od prawej. W każdą sobotę i niedzięlę od około 09 do 12. Potem przenoszę się ze strzelaniem na tor z tyłu 50m i tam strzelam z HW100Tqf LONG oraz TwinMaster-a.
Strzelania na siekierkach nie jest płatne. W zimie też są osoby, które strzelają ale ich czas jest dosyć krótki ze względu na zimno.
W Łuksporcie strzelania w zimie odbywa się w szkole podstawowej. Dokładne informacje w Łuksporcie.

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Łuk Bloczkowy Bowtech PATRIOT DUALLY
Celownik Shibuya
Optyka Las Vegas SCODE + 0,50
Strzały EASTON POWER FLIGHT 400
HW100Tqf LONG
FWB 300S Universal
TWINMASTER SPORT + LUNETKA 2X20 WALTHER
ŁUCZNIK 1970
GG 3176262

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Dzień dobry z Warszawy...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2008, 10:10:35 pm »
Witam serdecznie
Jestem z Warszawy. Strzelam na Warszawskich Siekierkach na drugim torze 100m od prawej. W każdą sobotę i niedzięlę od około 09 do 12. Potem przenoszę się ze strzelaniem na tor z tyłu 50m i tam strzelam z HW100Tqf LONG oraz TwinMaster-a.

Witam ponownie, bo już mieliśmy okazję się poznać, jakiś czas temu.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

RedPunica

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 116
    • o mnie na Facebooku
Odp: Dzień dobry z Warszawy...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2008, 02:00:17 pm »
Strzelasz z trzech łuków?! Jednego dnia? Niesamowite! I tak precyzyjnie: od 9 ten i tu, po 10 tamten tam. Jestem pod wrażeniem?

Salka w szkole, którą dysponuje Łuksport jest tyci-tyci (strzelania na 10 m) i służy wyłącznie do takich treningów i jest zajęta. A nam chodzi o salę, na której najchętniej są już maty, fajnie jeśli jest jakiś barek i w ogóle zaplecze, dobry parking i cena znośna? Ale oczywiście wystarczy JAKAKOLWIEK salka!  ;)

White_Eagle

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 267
Odp: Dzień dobry z Warszawy...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2008, 10:56:40 am »
Witam serdecznie.
Szanowny Kol. Anamix.
Zostałem przez Ciebie źle zrozumiany. Strzelam z Bowtech-a Dually Patriot około 100-150 strzał. Potem strzelam z HW100qfLONG - karabin - bardzo zaawansowany wiatrówka. Następnie strzelam z TwinMaster-a SPORT - rewolwer - bardzo zaawansowana wiatrówka - wyczynowy.

Szanowny Kol. Cypher
Bardzo proszę o pomoc w sprawie dobrania stabilizatora do łuku bloczkowego. Wątek założyłem w podforum Łuk Bloczkowy.

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Łuk Bloczkowy Bowtech PATRIOT DUALLY
Celownik Shibuya
Optyka Las Vegas SCODE + 0,50
Strzały EASTON POWER FLIGHT 400
HW100Tqf LONG
FWB 300S Universal
TWINMASTER SPORT + LUNETKA 2X20 WALTHER
ŁUCZNIK 1970
GG 3176262