Autor Wątek: ARCHERY HYDE PARK  (Przeczytany 46702 razy)

damianek91845

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 02, 2010, 05:05:04 pm »
jest safari myśliwi wieczorem się chwalą co ustrzelili ja mówi jeden 2lwy 4antylopy 3słonie 8 noplisków drugi mówi 3antylopy 4 słonie 6zeber i 4 nopliski no a ty młody no 2 lwy 2 antylop 1 zebra na drugi dzień jeden mówi 6 słoni 7 zeber4 lwy 7 noplisków drugi  12 zeber 3 żyrafy 2 słonie 7nopliskow a młody 3zebry 4żyrafy 5 słoni awogóle chłopoaki co to są te nopliski no niewiesz takie czarne ma pióra i krzyczy noooo pliiisss

damianek91845

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 02, 2010, 05:08:10 pm »
a może tak mówi łuk do strzały pukne cię od tyłu a strzała chyba cie pogieło ;D może w Warszawie na 3d opowiem co nieco na  na żywo
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2010, 05:17:20 pm wysłana przez damianek91845 »

@(o.o)@

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 02, 2010, 05:42:27 pm »
Hrabia chwali się przed zaproszonymi znajomymi swoimi trofeami w sali kominkowej.[...]
i pokazując trofeum lwa opowiada jak to trafił on do jego kolekcji:
- idę, skradam się, cały czas odnoszę wrażenie, że w pobliżu, w ukryciu czai się lew. W końcu dostrzegam go, a on mnie. Patrzymy tak na siebie i w pewnej chwili on zaczyna biec w moją stronę. Szybko przeładowuję broń i strzelam. On skacze. Zesrałem się....
- oj, panie hrabio, w takiej chwili...
- nie, ja się teraz zesrałem

* * *
Przychodzi hrabia do recepcji w hotelu:
- zasłałem łóżko
- to bardzo dobrze
- oj nie bałdzo, nie bałdzo...

@(o.o)@

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 02, 2010, 08:13:46 pm »

Mały

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 02, 2010, 08:48:03 pm »
Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska.
Nagle w drzwiach stanął Jasio:
Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko.
- A Ty, niedobra! Ty...! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz...!
A Jasio krzyczy:
- Super tatko, super! Wyr...aj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał
łuk-BEAR - Attack 60# 28'
celownik- Trophy Ridge Hit-Man 5
podstawka- Ripcord
spust-T.R.U. Ball Stinger
stabilizator- Hoyt TRIFLEX 6"
strzały- EASTON AXIS FMJ CAMO 400

@(o.o)@

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 05, 2010, 03:25:53 pm »
Przeczytane w sieci...

Donald Tusk zginął w tragicznym wypadku komunikacyjnym. Wita go w niebie przez Św. Piotra, który przy powitaniu rzekł:
- Witamy ! Wpierw musimy załatwić mały i drobny problem... Tak rzadko widujemy tu premierów, że nie jesteśmy pewni, co mamy z Tobą zrobić. Szef chce, żebyś spędził jeden dzień w piekle i jeden dzień w niebie. Potem musisz wybrać miejsce, w którym będziesz chciał spędzić wieczność.
- Ależ ja już zdecydowałem, chcę zostać w niebie.
- Żałuję, ale mamy swój regulamin.
Św. Piotr prowadzi Donka do windy, która wiezie go do piekła. Gdy drzwi otworzyły się, znalazł się na znakomitym, zielonym polu golfowym. Słońce świeci na bezchmurnym niebie i jest łagodne 25°C.

W dali rysuje się wspaniały pawilon klubowy. Przed budynkiem jest jego matka, ojciec, dziadek po mieczu i po kądzieli i stryjek co go polscy kaszubscy "bandyci" zastrzelili w mundurze Wermachtu i stryjenka z Luftwaffe co ją ruska łódź podwodna zatopiła na statku MS Wilhelm Gustloff, którym wracała do ojczyzny swoich dziadów.

Jest tu także znacząca część z POlszewickiej braci parlamentarnej, jak na ziemi w POlszewii. Wszystkie te piękne postacie zabawiają się, szczęśliwi, ubrani elegancko, choć swobodnie. Widać tu kunsztowne i eleganckie stroje od Diora, Versace, Armaniego, etc.

Wszyscy zebrani podążają na jego spotkanie, ściskają go serdecznie i rozpoczynają się wspomnienia z przeszłości i homeryckie debaty (ha! ha!). Zagrali przyjacielską partię golfa, potem zjedli wystawny obiad z kawiorem i homarem. Diabeł oferuje także lody...
- Wypal sonie marychę, wypij jeszcze Margheritę i wypocznij sobie tu Donku
- Och, no ... , nie mogę pić, złożyłem przysięgę w gajowce gajowego
- Wszystko co chcesz bez obawy. Od tej chwili będzie tylko coraz lepiej!

Donek wypija swój koktajl, wypala skręta i zaczyna nabierać przekonania, że Diabeł nie jest tak straszny, jak go malują. Jest grzeczny, opowiada niezłe kawały, lubi zabawne sytuacje itd. Bawili się tak dobrze, że nawet nie zauważyli kiedy minął im czas... W końcu nadeszła godzina odejścia. Wszyscy przyjaciele uścisnęli go. Donek wsiadł do windy wiodącej do nieba.
Święty Piotr oczekiwał go przy wyjściu.
- Teraz pora na wizytę w niebie - rzekł mu staruszek, otwierając mu drzwi do raju.

Przez 24 godziny Donek miał przebywać z Janem Pawłem II, Wyszyńskim, Popiełuszką, Kolbe i całym bractwem życzliwych i mądrych ludzi  przechadzających się po Polach bożych, rozprawiających na tematy znacznie ciekawsze niż pieniądze i traktujących się z kurtuazją. Żadnego złego zagrania ani świńskiego kawału; żadnego zachwycającego pawilonu klubowego, tylko zwykła jadłodajnia, brzozy, sosny ...

Jako, że ludzie ci nie należeli do bogaczy, nie znalazł tu nikogo dobrze znanego jak chociażby Krauze czy Gudzowaty, nikt też w nim nie rozpoznał ważnej osobistości ani kogoś wyjątkowego.

Tu jest gorzej! ? rzekł do siebie pod nosem Donek i rozglądając się swoimi rozbieganymi wilczymi oczyma wokoło.

Jezus był tu kimś w rodzaju hippisa, osobą nieodpowiedzialną, która wciąż mówi tylko o "wieczystym pokoju" i powtarza w nieskończoność komunały bez wyrazu : - "Wygnać przekupniów ze Świątyni", -"Trudniej będzie bogaczowi wejść do mojego królestwa, niż wielbłądowi przejść przez ucho igielne" itd.

Gdy dzień skończył się, Święty Piotr wrócił:
- No, Donku, teraz musisz wybrać.

Donek zastanowił się przez chwilę i rzekł :
- Nigdy nie przypuszczałem, że dokonam podobnego wyboru. Ech, dobra. Stwierdzam, że niebo jest w porządku, ale jestem przekonany, że będę czuł się znacznie swobodniejszy w piekle, wśród moich najbliższych i przyjaciół.

Święty Piotr odprowadził go aż do windy i Donek zjechał znowu do piekła .

Gdy drzwi otworzyły się, znalazł się w środku wielkiej równiny, wypalonej i pustej, pokrytej toksycznymi wylewami i odpadkami przemysłowymi. Z przerażeniem dostrzegł wszystkich swoich najbliższych przyjaciół na kolanach, powiązanych wzajemnie łańcuchami, którzy zbierali śmieci, aby je wrzucać do wielkich, czarnych worów. Stękali z bólu, zanosili skargi na swoje tortury, a ręce i twarze mieli czarne od brudu. Diabeł zbliżył się, obejmując Donka za ramiona swoją włochatą i śmierdzącą łapą.

- Nie rozumiem - bełkotał Donek w stanie szoku - wczoraj, było tu pole golfowe i pawilon klubowy. Jedliśmy kawior i homara i podpiliśmy sobie wesoło. Podskakiwaliśmy jak zające i bawiliśmy się świetnie ... Teraz widzę tylko pustynię wypełnioną nieczystościami i wszyscy mają wygląd żałosny.

Diabeł spojrzał na niego, uśmiechnął się i szepnął do siebie i wykrzyczał mu do ucha na cały głos:

- Wczoraj mieliśmy tu kampanię wyborczą!!!!!Dzisiaj zagłosowałeś na nas!!!! Na kolana durniu i do roboty marsz!

damianek91845

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 05, 2010, 07:54:30 pm »
Mówi mąż do żony kochanie idż po piwo żona a może jakieś magiczne słowo   czaryyyy maarryyy za......aj po browary

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 07, 2010, 05:38:21 pm »
Zebranko w przyszłą sobotę i co wy na to? No chyba że 11-stego ?

bodzio-Bogdan Guminski

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 263
    • www.slowianscylucznicy.fora.pl
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 07, 2010, 08:06:09 pm »
moze byc w sobote bo bede w ustroniu do poniedzialku a sprzet w bagazniku
Samick Vision +Ramiona Fiber 38#, Basic 32#
Turek Styrczula 35#
Samick Sage 35#


Strzaly Cedrowe
Strzaly carbonowe Stepic 500
Strzaly carbonowe Beman Flasch 630
Strzaly carbonowe Black Max Elite 500

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 07, 2010, 08:19:42 pm »
"jestem za a nawet przeciw"  ;D

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 08, 2010, 08:58:20 am »
A ja dzisiaj miałem koszmar łucznika, śniło mi się że Pękło mi górnę ramię w PSE moim (ktoś strzelił na sucho, ale nie wiem kto????), ale póżniej okazało się, że jednak nie pękło, tylko odkręciło się (we śnie było przykręcone na 4 śrubki)...Co za koszmar :o
Sage 35#

Imioł

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • HELLS HUNTERS TARNOWSKIE GÓRY
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 08, 2010, 01:16:16 pm »
sobota by nam najlepiej pasiła. a o której sie spotykamy +/-  i kaj ?? centralnie na Błatniej  czy Lutek organizujesz jakiś terenowy wjazd dla odważnych  :o

Pozdro
HH
Grozer TRH Extra II Hungarian 45#

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 08, 2010, 08:24:47 pm »
OKi to w sobotę no i transport budjet!!!Zaproszeni są wszyscy i nawet ci bez magistra przed nazwiskiem a szczególnie mile widziany "aspołeczni" czyli tacy jak ja!!!Nara do zo!!!

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 09, 2010, 06:39:22 pm »
Kurcze pamiętam jak w szkole Pani obniżała zachowanie za "aspołeczną" postawę  >:(
No proszę, a teraz mile widziani  :D

Arkadiusz Socha

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 10, 2010, 07:45:41 pm »
Będą dwie terenówki to jakoś sie dojedzie nie!!!
Łuki, strzały, akcesoria łucznicze ! Super zabawa, rekreacja !
KLIKNIJ!: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=15942067
Masz pytania? PISZ TYLKO w tematach DOTYCZĄCYCH aukcji!
Lub na mail: joachimallegro@o2.pl !!!