Autor Wątek: robienie Cięciw... do bloczków...  (Przeczytany 7668 razy)

ReAkToR

  • Gość
robienie Cięciw... do bloczków...
« dnia: Sierpień 13, 2007, 04:11:24 pm »
czy znalazłby się ktoś kto mógłby mi pokazać jak się robi Cięciwę do łuku bloczkowego? Na ArcheryTalk jest coś na ten temat, nawet zdjęcia są z opisem... ale ja niestety nie jestem w stanie wszystkiego zauważyć na tych zdjęciach... muszę to zobaczyć na własne oczy.

adamc1

  • Gość
Odp: robienie Cięciw... do bloczków...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2007, 08:36:50 pm »

ReAkToR

  • Gość
Odp: robienie Cięciw... do bloczków...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:14:29 am »
nie chodzi tu o kwestię opłaca się czy nie... jak już mam łuk to muszę umieć przy nim zrobić wszystko... włącznie z cięciwą... samo strzelanie mnie nie zadowala...

Qurasek4

  • Gość
Odp: robienie Cięciw... do bloczków...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2007, 10:05:06 pm »
Koszt wykonania sie nie liczy,ale zanim zrobisz to poprawnie,tokilka ,napewno zrobisz zle.Napewno lepiej aby ktos patrzyl ci na rece,jak bedziesz je wyplatal,bo jak zrobisz cos nie tak jak trzeba, to twoja praca i twoj luk moga zmienic sie w ciekawe zjawisko w smietniku.Ale popieram twoj zapal, warto sie uczyc,i szukaj pomocy  u najlepszych. :-\

ReAkToR

  • Gość
Odp: robienie Cięciw... do bloczków...
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2007, 11:51:24 pm »
jak na razie to czekam na nici do cięciw... jak tylko przyjdą to zacznę kombinować... maszynkę już sobie zrobiłem, jeszcze tylko jakiś dynamometr muszę kupić i wmontować go w tą maszynkę żeby nie zrobić krzywdy nowej cięciwie. 

Qurasek4

  • Gość
Odp: robienie Cięciw... do bloczków...
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2007, 08:16:29 pm »
Pozdro,duzo wiecej satysfakcji jest gdy cos sobie mozna samemu zmontowac,i to bedzie lepiej dzialac niz osprzet za kilka tys.zl.Widzialem bogatego snoba ze sprzetem za ok2o tys.ale to nie hobb.tylko szpan.

ReAkToR

  • Gość
Odp: robienie Cięciw... do bloczków...
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2007, 01:52:15 pm »
Witam 
Właśnie doszły do mnie nici 452X jutro po egzaminie będę robił cięciwę do mojego trykona. Jak mi się uda to zamieszczę zdjęcia.